Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 10. 18:58

Franklin465 írta:Pc-sek: remélem őrültök :D bár még mindig várnotok kell szeptemberig... mondjuk ha már ey félév megvolt akkor még pár hónap az semmi :D :) de azért annyira ne térjen el a Pc verzió a konzolostól, mert az milyen lenne már? Max ha jönne egy update konzolra újitásokkal ;)
És az hogy néz ki, hogy a NextGen miatt (is) késett a szokásosnál jóval többet a bejelentés és a megjelenés? Na és az, hogy majd' egy éves lesz a játék, mégis majdnem annyiba (vagy pont annyiba) fog kerülni, mint egy új játék?
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 06. 10. 20:35

Azért ez a next-gen verzió jócskán fel van javítva. És nem csak a grafika, elég csak a járműsűrűséget és a járművek változatosságát megfigyelni. Így azt mondom, megéri a pénzét.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 10. 21:03

Persze, önmagában meg is éri a pénzét, csak a PS4-gyel/Xone-nal együtt egy kicsit drága. :lol:

Nem szándékozom egyik PC/Nextgen játékossal sem vitába bocsátkozni, de véleményem szerint az már alapból elég nagy kárpótlás (még ekkora szemétkedés után is), hogy a játék jóval szebben néz ki, mint előző konzolgeneráción, valamint ki van patchelve, ergo nem kell végigcsinálni azt a szenvedést, amit anno a régi konzolosoknak kellett (jó, aláírom, ez mondjuk tényleg a minimum). Viszont az is elég jó +kárpótlás, hogy az összes eddigi DLC-t megkapják a PC/Nextgen tulajok. A 32 fős multiról nem is beszélve. Szóval igen, tény ami tény, nagyon csúnya szívatás áldozatai lettek egyes platformtulajok, de (szerintem) már az imént felsorolt dolgok is elég jó sebtapaszok lennének, hát még az, hogy (ahogy a trailerben láttuk) egy csomó olyan dolgot is kapnak majd, amelyet az előző generáció tulajai nem. Eddig még csak a pörölycáparajt meg a nagyobb forgalmat sorolhatjuk ezek közé a dolgok közé, ki tudja, milyen extrák lesznek még kárpótlásul. Lehet, hogy a végén egy teljesen más élményt fog nyújtani a GTAV Nextgenen és PC-n, mint a régi konzolgeneráción, és nem csak az erősebb platformok erejéből adódó dolgok miatt. Majd még meglátjuk.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 06. 10. 21:16

Picit kötekednék. :D A GTA Online-t érintő eddigi tartalmi variálásokon nyilván már nem kell átesni az új platformon, de azért mégis ez lesz a Rockstar első next-gen játéka, biztos kell majd patchelgetni. :) De ez hozzá tartozik.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 11. 05:24

AMD Radeon HD 7770 1GB GDDR5
AMD Athlon II X4 750K 4 GHz
8 GB RAM
Ha ez a konfig. nem futtatja minimumon a játékot, rituális öngyilkosságot követek el...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 06. 11. 05:46

Látom egekig szöktek az indulatok. :)
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 11. 05:57

aztán eszembe jutott, hogy gyűjtsétek a pénzt a játékra meg egy jó procira :D mert azért elég nagy csalodás volna... :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 06. 11. 07:47

Neil írta:AMD Radeon HD 7770 1GB GDDR5
AMD Athlon II X4 750K 4 GHz
8 GB RAM
Ha ez a konfig. nem futtatja minimumon a játékot, rituális öngyilkosságot követek el...
A videokártyáddal és a memóriáddal nincs semmi gond, viszont a processzorod nem tudom milyen AMD-ben nem vagyok annyira otthon. Én csak a videokártyám miatt aggódok kicsit.
Intel Core i5-2300
8 GB Ram
AMD Radeon HD 6850 1GB

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 11. 10:28

brenor írta: A videokártyáddal és a memóriáddal nincs semmi gond, viszont a processzorod nem tudom milyen AMD-ben nem vagyok annyira otthon. Én csak a videokártyám miatt aggódok kicsit.
Intel Core i5-2300
8 GB Ram
AMD Radeon HD 6850 1GB
4 virtuális, 4 fizikai mag. Utána olvastam, jönni fog még rá driver, mint az Nvidiára a Dx11.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 06. 11. 18:02

Franklin465 írta:Pc-sek: remélem őrültök :D bár még mindig várnotok kell szeptemberig... mondjuk ha már ey félév megvolt akkor még pár hónap az semmi :D :) de azért annyira ne térjen el a Pc verzió a konzolostól, mert az milyen lenne már? Max ha jönne egy update konzolra újitásokkal ;)
9 hónap az a fél év, amit eddig vártunk, meg még minimum 3, ha nem több. Egy éves lesz a játék mire megkapjuk. Szerintem semmi komoly változás nem lesz benne, ilyesmitől nem kell tartani. Grafikailag jobb lesz és szerintem ezzel ki is fújt.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 11. 18:17

totyak írta:
Franklin465 írta:Pc-sek: remélem őrültök :D bár még mindig várnotok kell szeptemberig... mondjuk ha már ey félév megvolt akkor még pár hónap az semmi :D :) de azért annyira ne térjen el a Pc verzió a konzolostól, mert az milyen lenne már? Max ha jönne egy update konzolra újitásokkal ;)
9 hónap az a fél év, amit eddig vártunk, meg még minimum 3, ha nem több. Egy éves lesz a játék mire megkapjuk. Szerintem semmi komoly változás nem lesz benne, ilyesmitől nem kell tartani. Grafikailag jobb lesz és szerintem ezzel ki is fújt.
Azért nem egészen. A régi konzolokra is meg lehetett volna oldani, hogy ússzon a tengerben pár pörölycápa, ne csak egy magányos nagy fehér. A nextgen/PC-s trailerben volt néhány kisebb-nagyobb dolog, amelyek nem kinézetre voltak szebbek, ergo nem grafikai, hanem más jellegű újítások voltak. De mint mondtam, még meglátjuk, hogy milyen újítások lesznek még a látványon kívül (ha pl.: a pörölycápákon kívül is lesz egy pár).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 11. 18:41

Ha lesz változás, könyörgöm: a GTA IV-es vezetést vissza, és kicsit csiszolni a törésmodellen, mert nem akarom, hogy az utolsó, ócska tragacs is kibírjon olyan ütközéseket, amelyektől a IV-ben egy masszívabb járgánynak is lement a fele...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 11. 19:57

haverom azt mondta, hogy konzolon most azt kicsit kijaviották és most hamarabb le tud álni a motor
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 06. 12. 05:56

Neil írta:Ha lesz változás, könyörgöm: a GTA IV-es vezetést vissza, és kicsit csiszolni a törésmodellen, mert nem akarom, hogy az utolsó, ócska tragacs is kibírjon olyan ütközéseket, amelyektől a IV-ben egy masszívabb járgánynak is lement a fele...
Olyan rohadt jó volt a IV -ben a vezetés! A kedvencem az volt, amikor túl sok találat érte elől a kocsit, és leállt a motorja :)
Guess who's back!

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2014. 06. 12. 12:28

brenor írta:
A videokártyáddal és a memóriáddal nincs semmi gond, viszont a processzorod nem tudom milyen AMD-ben nem vagyok annyira otthon. Én csak a videokártyám miatt aggódok kicsit.
Intel Core i5-2300
8 GB Ram
AMD Radeon HD 6850 1GB
Majdnem ugyanez a gépem csak Core 2 Quad Q9400-al. Én nem aggódnék a kártya miatt. Bírni fogja lazán.

Válasz küldése