Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 06. 24. 18:56

Ez van akkor amikor kaptok valamit, eddig azért volt sírás mert nem volt bejelentés, most meg azért mert nincs hír, esküszöm nektek semmi sem jó...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 06. 24. 19:05

Davekoma írta:Ez van akkor amikor kaptok valamit, eddig azért volt sírás mert nem volt bejelentés, most meg azért mert nincs hír, esküszöm nektek semmi sem jó...
Egyetértek, bár azért a PC tábornál tényleg nem mindegy, hogy tudod-e a gépigényt időben. Bár abba sem hal bele senki ha 1 hónap csúszással tudja megvenni a játékot.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 06. 24. 19:31

Senki nem mondott októbert azt írta a rockstar, hogy ősszel jön ki, még nem tudni pontosan, hogy melyik hónapban.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 25. 17:54

Nem kell nyafogni, valószínűleg minden mostani PC-n futni fog a játék, feltéve, ha nem a Rockstar Toronto csinálja a portot, mint anno a GTAIV-nél. Persze az, aki telhetetlen, és mindenáron hencegni szeretne a konzolosok előtt azzal, hogy "hú mekkora király vagyok, überultrán viszi a gépem a GTAV-öt", annak egy darabig fejlesztgetnie kell még a gépét, mielőtt megvenné rá a GTAV-öt, de azok a PC-sek, akik megelégednek egy átlag közepes grafikai teljesítménnyel, szerintem ezúttal egy jó portot kapnak majd, és ha nem is csilivili grafikával, de mindenképp élvezhetően játszhatnak majd a GTAV-tel.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2014. 06. 25. 22:56

dani.szentgali írta:.....azok a PC-sek, akik megelégednek egy átlag közepes grafikai teljesítménnyel, szerintem ezúttal egy jó portot kapnak majd...
Ezt én is remélem mert én is ennek a tábornak a tagja vagyok.A WatchDogs-nál sem érdekelt hogy az árnyék csak alacsony a többi közepes.Bár még így is nagyon szép.Más játékoknál is így voltam.Remélem azért el tudom még vinni ezen a kicsikén vagy még gyűjtenem kell egy új videó kártyára de lehet hogy akkor már konzolt veszek habár ezt nem hinném.Na mindegy.Remélem kb.1 WatchDogs-nál alacsonyabb vagy legalább a körüli értéket kapunk.
Michael fején ugrálok!

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 06. 26. 01:05

apollo 12 írta:
dani.szentgali írta:.....azok a PC-sek, akik megelégednek egy átlag közepes grafikai teljesítménnyel, szerintem ezúttal egy jó portot kapnak majd...
Ezt én is remélem mert én is ennek a tábornak a tagja vagyok.A WatchDogs-nál sem érdekelt hogy az árnyék csak alacsony a többi közepes.Bár még így is nagyon szép.Más játékoknál is így voltam.Remélem azért el tudom még vinni ezen a kicsikén vagy még gyűjtenem kell egy új videó kártyára de lehet hogy akkor már konzolt veszek habár ezt nem hinném.Na mindegy.Remélem kb.1 WatchDogs-nál alacsonyabb vagy legalább a körüli értéket kapunk.

kizárt...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 06. 26. 07:46

Davekoma írta:Ez van akkor amikor kaptok valamit, eddig azért volt sírás mert nem volt bejelentés, most meg azért mert nincs hír, esküszöm nektek semmi sem jó...
:@
Ez van mindenkivel ebben a világban, nem csak velük (én elszeparálódom a PC-s tábor nagyobbik részétől, mert elismerem, hogy az Apple jobb :D).
Mellesleg asszem a gépem el fogja vinni, a grafika soha nem érdekelt annyira, inkább az olyan dolgok aggasztanak, mint a hirtelen pop-upok (jó ez is hozzá tartozik, de nem ÚGY). Néztem egy videót, ahol az első rablásnál menekülnek a csatornákban, vagy valami alagútban, és az egyik résznél csak akkor jelent meg az út, amikor már rajta hajtott. Mivel alatta is volt út, teljesen úgy nézett ki, mintha ott egy szakadék lenne. Egy játékos ezt honnan tudja előre?
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 06. 26. 16:22

Kicsit megnyugtatlak, én PS3-on nagyon ritkán találkozom pop up hibával, és akkor is leginkább olyankor, amikor a karakterváltásnál közelít a kép. Olyanokra, hogy hirtelen megjelenő út vagy lámpaoszlop én nem emlékszem, hogy találkoztam volna.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 26. 20:02

mi az a pop up hiba? Meg a többi ilyen játékbeli? glitchet ismerem, bugot is (eltűnik a karakter lába egyszer-egyszer a hullában, duplázódnak a kocsik a garázsban), de a pop up-ot nem ismerem.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2014. 06. 26. 20:08

Adott egy út. Már látótéren belül van, de még mindig nem jelenik meg És egyszer csak megjelenik. Rosszabbik esetben már rajta állsz az úton és még mindig nem tölt be a textúra.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 06. 26. 20:35

Bizonyos elemek a pályán(plakátok, padok, közvilágítás, szemetes stb) csak akkor töltődnek be ugye, ha már elég közel vagy hozzájuk. Ez arra szolgál, hogy kímélje az erőforrásokat. Akkor beszélünk pop-upról, ha ezek túl gyakran vagy túl későn jelennek meg. Én úgy tudom, hogy ez lenne a pop-up, de lehet tévedek.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 26. 21:12

Realostew tökéletesen leírta a pop-up pontos definícióját, ami pedig a GTAV-ben lévő pop-upok számát illeti, én sem találkoztam még olyannal, hogy egyszer csak eltűnik az út, és csak akkor jön vissza, ha már rajta gurulok a kocsival. Ilyen hibák velem max a GTAIV-ben fordultak csak elő.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 26. 21:15

Nálam sem szokásos ez a pop-up dolog, de azért sokszor van úgy, hogy csak egy nagy szürke placcot látok a karakterem környezetében, de ez nem túl zavaró, mert ritka.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 26. 21:42

nekem csak olyan volt hogy túl gyorsan melyek az autómmal, és az útnak a rendes kidolgozott textúráját nem tölti be a játék de pl: a rajta levõ cuccokat igen
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 27. 00:47

Köszönöm a válaszokat! :)
Gépigény: 40-45 FPS, 2x nagyobb forgalom/több gyalogos pont elég nekem, a grafika lehet olyan, mint a PS3/x360-é. :) Ha így fut a gépemen, megcsókolom a portoló stúdió dolgozóinak kezét. :D
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Válasz küldése