Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 24. 16:56

kekesi írta:
Mr.Vercetti írta:
Kekesi: ami azt jelenti, hogy nem indokolták semmivel :S
Amúgy a valós indok mi lehet? Megint üzleti érdekek? Esetleg valamit nagyon elrontottak és játszhatatlan lett? Vagy mi???
Az Iszlám Állam és Putyin Észak-koreai segítséggel ellopták a portolt fájlokat :lol: Amúgy, üzleti érdekre gyanakszom, bár már nem látom, ez hogyan szolgálja az érdekeiket :S
It's all down south now.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 02. 24. 17:02

Mr.Vercetti írta:
kekesi írta:
Mr.Vercetti írta:
Kekesi: ami azt jelenti, hogy nem indokolták semmivel :S
Amúgy a valós indok mi lehet? Megint üzleti érdekek? Esetleg valamit nagyon elrontottak és játszhatatlan lett? Vagy mi???
Az Iszlám Állam és Putyin Észak-koreai segítséggel ellopták a portolt fájlokat :lol: Amúgy, üzleti érdekre gyanakszom, bár már nem látom, ez hogyan szolgálja az érdekeiket :S


Ezen jót nevettem :D Amúgy szerintem a Sony és/vagy a Microsoft pénzeli őket. A folyamatos csúsztatással, pedig rá akarják venni az embereket a konzolvásárlásra, épp ezért lesz szerintem a PC-s port is gyenge, sőt szerintem további csúsztatás is lesz, hogy még nagyobb legyen az elégedetlenség... :)
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

MolGabi
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010. 05. 05. 10:42

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: MolGabi » 2015. 02. 24. 17:53

Már szarul kezdődik : "arra kérnek minden PC játékost, hogy ha az első napokban bármi hibát találnak, bátran írjanak a Rockstar Support oldalán."

Vagyis nem tudják azt a rohadt portot normálisan, ahogy elvárná mindenki, megcsinálni ?

Egyébként nem csak mi magyarok mondjuk vissza az előrendeléseket és háborgunk a csúszásokért. Ez a cégnek minden egyes csúsztatással kiesést is jelent egyben anyagilag.
kekesi írta:
Mr.Vercetti írta:
Kekesi: ami azt jelenti, hogy nem indokolták semmivel :S
Amúgy a valós indok mi lehet? Megint üzleti érdekek? Esetleg valamit nagyon elrontottak és játszhatatlan lett? Vagy mi???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MolGabi 2021. 07. 28. 10:19-kor.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 02. 24. 17:58

Amúgy, ha a PC-s port gyenge lesz akkor a gépigény se lesz olyan alacsony mint mondják...
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

MolGabi
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010. 05. 05. 10:42

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: MolGabi » 2015. 02. 24. 18:11

Ha jól emlékszem a gépigény sem fix, csak sokan elfelejtik. Kiadtak egy min. és egy ajánlott gépigényt, aztán a fene tudja, hogy mi lesz az egészből. Kezdek attól tartani, hogy közel olyan szar lesz ez is, mint a 4 volt a megjelenéskor. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MolGabi 2021. 07. 28. 10:19-kor.

Avatar
Challenger02
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 04. 05. 17:29
Tartózkodási hely: Visonta

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Challenger02 » 2015. 02. 24. 19:37

Komolyan mondom nekem mindegy már hogy mit, csak adjanak valamit :/ :D
"I'm rich...I'm miserable! I am pretty average for this town!"---Michael

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 24. 20:47

MolGabi írta:Már szarul kezdődik : "arra kérnek minden PC játékost, hogy ha az első napokban bármi hibát találnak, bátran írjanak a Rockstar Support oldalán."

Vagyis nem tudják azt a rohadt portot normálisan, ahogy elvárná mindenki, megcsinálni ?

Egyébként nem csak mi magyarok mondjuk vissza az előrendeléseket és háborgunk a csúszásokért. Ez a cégnek minden egyes csúsztatással kiesést is jelent egyben anyagilag.
kekesi írta:
Mr.Vercetti írta:
Kekesi: ami azt jelenti, hogy nem indokolták semmivel :S
Amúgy a valós indok mi lehet? Megint üzleti érdekek? Esetleg valamit nagyon elrontottak és játszhatatlan lett? Vagy mi???
Dehogy kiesés. Mindenkinek csak a szája jár. Úgy is megveszik elsőnap.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 02. 24. 21:44

MolGabi írta:Ha jól emlékszem a gépigény sem fix, csak sokan elfelejtik. Kiadtak egy min. és egy ajánlott gépigényt, aztán a fene tudja, hogy mi lesz az egészből. Kezdek attól tartani, hogy közel olyan szar lesz ez is, mint a 4 volt a megjelenéskor. :(
Ezt már több helyen olvastam, de nem írtak ilyet (eredeti Newswire bejegyzés: http://www.rockstargames.com/newswire/a ... stem-specs), ez elvileg végleges, max annyira korrigálják szerintem, mint a Max Payne 3-nál, hogy betesznek egy "lowest testedet" és egy "highest testedet". Annyit írnak csak, hogy idővel a letölthető tartalmak miatt változhat a gépigény - értsd: több szabad hely kell majd a merevlemezen, de semmi más.

A GTA IV-et két hétig halasztották. A GTA V-öt több, mint fél évig. Csak jobb lesz. :)

Azon szerintem kár filózni, hogy a Sony meg a Microsoft tartja vissza a PC verziót. Utóbbi azért is irreális, mert a Windows is a Microsofté. Ha pénzt akarnának csinálni, akkor a Windows 10 gaminget promotálnák a GTA V-tel. Ha megnézitek, az elmúlt években kb. ugyanilyen arányban növekedett a konzolos verziók fejlesztési ideje is.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 02. 24. 22:26

kekesi írta:Remélem a Heistek, meg jó szarok lesznek, hogy mindenki a Rockstat szidja és akkor talán elgondolkodnak majd..
Hát azért ne legyenek szarok! Én nem azért vártam egy évet a rablásokra, hogy szarok legyenek! A konzolosok is sokat vártak egy normális DLC-re, és rohadtul nem lenne jó, ha a rablásokat is elkúrná a Rockstar!

Amúgy együtt érzek a PC-sekkel. A Rockstar nagyon szemét volt. -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 25. 00:37

Rockstar69 írta:Dehogy kiesés. Mindenkinek csak a szája jár. Úgy is megveszik elsőnap.
Ennyi késés után legfeljebb letöltöm az első nap
It's all down south now.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 02. 25. 06:48

Nyugi srácok nem kell parázni, Március 14.-ig kussol a Rockstar, majd újra elhalasztja a játékot, valaki meglepődne? Valaki? Senki...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 25. 08:52

Mr.Vercetti írta:
Rockstar69 írta:Dehogy kiesés. Mindenkinek csak a szája jár. Úgy is megveszik elsőnap.
Ennyi késés után legfeljebb letöltöm az első nap
De nem tudod.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 25. 15:43

Davekoma írta:Nyugi srácok nem kell parázni, Március 14.-ig kussol a Rockstar, majd újra elhalasztja a játékot, valaki meglepődne? Valaki? Senki...
Én igen :D
Optimistán eddig mindig azt mondtam, hogy szerintem már nem fog késni. Aztán nézd meg :P
Guess who's back!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 25. 15:48

Rockstar69 írta:
Mr.Vercetti írta:
Rockstar69 írta:Dehogy kiesés. Mindenkinek csak a szája jár. Úgy is megveszik elsőnap.
Ennyi késés után legfeljebb letöltöm az első nap
De nem tudod.
Ez attól függ, milyen lesz a másolásvédelme, de ha nem lesz "feltörhetetlen", én ezek után már nem fogok érte pénzt kiadni, és mindenki másnak is ezt tanácsolom.
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 25. 16:20

Gyenge napok vannak...

Válasz küldése