Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 12. 28. 12:11

Azt írták, hogy a következő héten.
"...hope to have confirmed official system requirements to share soon here at the Newswire, please stay tuned for that to be announced in the coming week."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 12. 28. 16:59

Akkor rosszul tudtam.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 12. 28. 17:16

Elég szomorú, hogy egy hónappal a kiadás előtt a pc-sek még mindig nem tudják mire számíthatnak. Miért nem lehet kiadni a gépigényt, ha ígérik? Naponta változik, vagy mi ez a nagy titkolózás? Vagy nincs pofájuk kiírni, annyira durva, illetve most, az utolsó hónapban próbálnak finomítani rajta?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 28. 17:19

totyak írta: illetve most, az utolsó hónapban próbálnak finomítani rajta?
Nem hinném, hogy most neki fognának egy ilyennek. Szerintem marad úgy, mint konzolra.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 12. 28. 17:27

Kriss írta:
totyak írta: illetve most, az utolsó hónapban próbálnak finomítani rajta?
Nem hinném, hogy most neki fognának egy ilyennek. Szerintem marad úgy, mint konzolra.
Úgy értettem a gépigényen finomítani.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 12. 28. 17:36

Rockstar a titkolózások nagy mestere. Mindig csomó időt kellett várni, hogy valami infót benyögjenek, az első trailer után is 1 évig kussoltak utána mikor kiadták prevgenre csomó ideig kellett várni, hogy bejelentsék a next-gen és pc átíratot, most meg nem képesek kipostolni a gépigényét, amit erre a hétre mondtak. Kezd egyre fárasztóbb lenni a hozzáállásuk!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 12. 28. 17:38

Rettentően bassza az agyam, főleg úgy, hogy tudom, hogy az ajánlott gépigény horribilis lesz az elmúlt részek példájából. Most már csak úgy tudnának kiengesztelni, ha a minimumra több figyelmet szentelnek és nem kérnek i5-ös procit meg GTX Titan Z-t.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 12. 28. 18:32

Srácok, nem kell ezt túlreagálni. Ünnepek vannak, pihenés. Azt hiszem, ez mindenkinek kijár. Az Ask & Answered szerint a fejlesztés utolsó fázisában vannak, most jönnek a végleges tesztek. Lesz gépigény, még bőven időben vannak, máskor is ilyentájt (megjelenés előtt 4-5 hét) tették közzé a végleges rendszerkövetelményeket (lásd: Max Payne 3, L.A. Noire), csak azt nem vártuk annyira, ezért nem tűnik fel. A GTA IV után nyilván nem akarják elkapkodni, szóval türelem. ;) Ezt a picit már ki lehet bírni. Én is ugyanúgy várom a gépigényt. Aztán lesznek hírek is, hiszen minden online és nyomtatott PC játék magazin tesztelni fogja, szóval január közepe felé lesz belőlük egy tucat. Lesz Video Editor, amit biztos megint jól bereklámoznak majd, és amihez kapcsolódóan lesznek videóversenyek, csak PC-seknek.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 12. 28. 18:58

Reménykedek benne, hogy nem lesz horribilis gépigénye, mint az AC Unity-nek. Elvégre a gta 5 még nem teljes értékű next-gen és még a gta 4 engine van alatta. Engem csak az zavart, hogy a hétre ígérték, de lehet nem vették számításba, hogy a héten volt a karácsony.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 12. 28. 19:33

brenor írta:Reménykedek benne, hogy nem lesz horribilis gépigénye, mint az AC Unity-nek. Elvégre a gta 5 még nem teljes értékű next-gen és még a gta 4 engine van alatta. Engem csak az zavart, hogy a hétre ígérték, de lehet nem vették számításba, hogy a héten volt a karácsony.
Az AC Unity gépigénye röhej. A WD-é az volt. De ne feledd, a R* nem Ubifos. :) Ők általában az ajánlott gépigény túlozzák el, a minimum gépigény azért vállalható szokott lenni.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 12. 28. 19:35

Visali írta:Srácok, nem kell ezt túlreagálni. Ünnepek vannak, pihenés. Azt hiszem, ez mindenkinek kijár. Az Ask & Answered szerint a fejlesztés utolsó fázisában vannak, most jönnek a végleges tesztek. Lesz gépigény, még bőven időben vannak, máskor is ilyentájt (megjelenés előtt 4-5 hét) tették közzé a végleges rendszerkövetelményeket (lásd: Max Payne 3, L.A. Noire), csak azt nem vártuk annyira, ezért nem tűnik fel. A GTA IV után nyilván nem akarják elkapkodni, szóval türelem. ;) Ezt a picit már ki lehet bírni. Én is ugyanúgy várom a gépigényt. Aztán lesznek hírek is, hiszen minden online és nyomtatott PC játék magazin tesztelni fogja, szóval január közepe felé lesz belőlük egy tucat. Lesz Video Editor, amit biztos megint jól bereklámoznak majd, és amihez kapcsolódóan lesznek videóversenyek, csak PC-seknek.
Nem reagáljuk túl. Ha nem ígérték volna erre a hétre, nem lenne itt semmi gond. Az ünnepekre meg ne fogjuk, kizárt, hogy elfeledkeztek a karácsonyról és csak most jöttek rá, hogy ünnepelni kell. Őszintén szólva én éppen karácsony egyik napjára vártam volna a bejelentést.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 12. 28. 19:47

Persze tudom, az ígéret szép szó... de szerintem ismerjük ennyire a Rockstart, a határidő már a Vice City Stories óta nem az erősségük. Most ez miért lenne kivétel? :)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 29. 07:39

Neil írta:
brenor írta:Reménykedek benne, hogy nem lesz horribilis gépigénye, mint az AC Unity-nek. Elvégre a gta 5 még nem teljes értékű next-gen és még a gta 4 engine van alatta. Engem csak az zavart, hogy a hétre ígérték, de lehet nem vették számításba, hogy a héten volt a karácsony.
Az AC Unity gépigénye röhej. A WD-é az volt. De ne feledd, a R* nem Ubifos. :) Ők általában az ajánlott gépigény túlozzák el, a minimum gépigény azért vállalható szokott lenni.
De most azért röhej az ACU-é, mert nagy, és tényleg az; vagy nagy és nem kell hozzá atomerőmű?

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 12. 29. 09:34

Izmos gép mindenképp kell a unityhez minimum i5 3,3 GHZ proci és egy 2 GB Vram videókari, ami azért elég nagy ahoz képest hogy minimális. Hasonló a helyzet a dead rising 3-nál ahol a videókártya igénye van az egekbe holott nem is olyan szép a látvány.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 12. 30. 13:16

It's all down south now.

Válasz küldése