Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 18:22

Semmi köze a pc konzol vitához. Tényleg nincs.. ha ha evezőlábú rákokról beszélgetnénk még annak is több köze lenne hozzá ugye? :roll:
Mr.Vercetti - persze hogy megszokás kérdése. Ha pc-n játszok akkor teljesen kényelmes az irányítás ha viszont konzolon ugyanúgy.
Felhoztad a cod-ot. Jaj én nem játszok ilyen profi szinten hogy a cod multi legyen a példa. Ők már a kocka szint. Nekem meg még emberi alakom van. Lábbakkal kezekkel stb.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 02. 21. 18:57

Mr.Vercetti:
Ömm, miért? Mivel volna gyorsabb a joystick meg az egér? Nem vitázni akarok, de ez az állitás hülyeség volt.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 21. 19:06

Kabal írta:Semmi köze a pc konzol vitához.
Igen, tényleg nem volt köze ahhoz a vitához. Én itt arról beszéltem, hogy én akkor sem váltanék át konzolra, hogyha GTA csak arra jelenne meg, mert nekem személy szerint nem tetszik az irányítás, mert mindig is egér-billentyűzet mellett voltam. Ennek azért nem nagyon van vita szaga, maximum a stílus, hogyan írtam.
Rocki azt írta, hogy ha csak azért mert konzol nem veszi meg, még akkor sem, ha a GTA függ tőle megint nem vita szintű, mivel nem arról szól, hogy megmondjuk, melyik platform is a jobb.
Hol látod te ebben a vitát?
Mr.Vercetti: Én nem értek ezekhez, nem játszom versenyzős játékokkal, ahogyan soha nem is játszottam velük, a COD és a CS illetve a hasonlók is ismeretlenek számomra, szóval mondjuk, hogy hiszek neked. Aki ahhoz van hozzászokva, hogy kontrollerrel játsszon, az játsszon azzal, ha jól esik neki.
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 02. 21. 19:09

Jaj mi van itt már megint. Azt amúgy annyira utálom amikor a PC betyárok szídják a kontrollert...=.= Ehhez kepest rengeteg PCs játszik kontrolerrel PCn is... Kivéve persze az izometrikus stratégiákat.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 19:23

Vviking - köszönöm, hogy megtanítottad a vita szó jelenését. Azt elárulod holnap melyik szó lesz a tananyag? :roll:
Te írtad, hogy egyszerűen nem tudod a konzol irányítását megszokni. Én erre azt írtam, bár már hülyeség volt, mert neked nincs is konzolod, hogy "sete-suta" vagy. Persze, hogy így az életbe nem fogod jól kezelni joyt meg a gombokat. Úszni sem fog megtanulni az ember, ha csak tollasozni jár... :roll:
realostew - ott a pont. Nekem is van géphez kontroller.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 21. 19:41

Gonzales: egérrel azért könnyebb lövöldözni szerintem, persze kontrollernél előre becélozza neked az ellenséget némelyik játék, de abba meg mi az élvezet?

Találtam itt a többi hozzászólásban olyan dolgokat még, amikkel vitatkoznék, de inkább zárjuk le mert sosincs vége az ilyen vitáknak :roll:
It's all down south now.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 02. 21. 21:21

Mr.Vercetti írta:Gonzales: egérrel azért könnyebb lövöldözni szerintem, persze kontrollernél előre becélozza neked az ellenséget némelyik játék, de abba meg mi az élvezet?

Találtam itt a többi hozzászólásban olyan dolgokat még, amikkel vitatkoznék, de inkább zárjuk le mert sosincs vége az ilyen vitáknak :roll:
Ömm, ezt hivják auto-aimnak, az Pc-n is van, de Cod-ok, Battlfield-ek multijában nem működik. Mondjuk nagyon nem érdekel mert mindig is csak C4-el trollkodok a Bf-ben :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 02. 21. 21:38

Auto aim szerintem PC-n is van, de konzolon is ki lehet kapcsolni ;)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 21. 21:53

Ezt a konzol VS. PC-t tényleg abba kéne hagyni. Valamikor még ősz végén én is vitáztam emiatt,de beláttam,hogy nincs értelme. Mindenki játsszon azon amin tud,amit megszokott. Én konkrétan PC-n autós játékokon kívül semmivel se tudtam soha játszani. Nem véletlenül kapok ki Cod 4 multiban is a suliban állandóan xD...szóval például nekem a konzol sokkal ideálisabb,mint a gép,mivel arra nem áll rá a kezem. Én inkább netezésre használom a laptopot. Például a GTA SA-t ezen sose lenne türelmem végigvinni,PS2-en anno meg 2x is kitoltam.
Na de a lényeg,hogy attól,hogy valakinek nem jön be a konzol,mint pl Nox-nak ,attól még nem lesz "rosszabb rajongó" nálunk. Ennyi erővel én is,aki holt hülye vagyok a PC-hez,az a gépes tábor szemében seggfej rajongó vagyok csak mert nem az ő platformjukon kockulok? Meglehet érteni a felháborodását,mivel már másfél éve vár egy játékra,aminek egyébként nem kéne ekkora felhajtást kavarni,mert sok minden van,amibe beletudok kötni játékélmény szempontjából. A Rockstar elcseszett mindent azzal,hogy túlságosan teletömték a GTA V-t felesleges dolgokkal,mint az FPS és ilyen szarságok miatt inkább tovább húzzák a PCsek agyát. Jobban jártak volna,ha legkésőbb 2014 nyarán úgy b*sszák oda a játékot a PC-seknek is,ahogy mi megkaptuk. PS4-re meg XBOX One-ra meg pár exklúzív cucmót csaptak volna aztán jónapot. ÉS akkor most mindenki csak a rohadt Heistekre várna...de nem. Fel kell húzni azokat akikből származik a koszos pénzük...

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 22:03

Pc vs konzol? Hol látsz te itt vitát? Vagy mondjam el mit is jelent ez a szó? :roll:

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 21. 22:07

Konkrétan nem volt vita,de azért feszegetik a húrokat ha nem vetted volna észre..

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 22:14

Csak ironizálzam te mezopotámiai... :roll:

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 21. 22:18

Aha..ironizáltál...vagy inkább csak unatkozol így este és idióta megjegyzést teszel :lol:
NA de én nem folytatom ezt,mert a végén még itt nagy szájkarate lesz :|

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 02. 21. 23:14

Magányosan telt a valentinnap emberek vagy mi ez a nagy feszkó? :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 23:46

Ez a kellemes kis beszélgetés itt már feszkónak számít? Ami itt ment az bágátell.
A Valentin napra is reagálva, a dugás hiánya nem feltétlen agressziót vált ki az emberekből.

Válasz küldése