Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 02. 25. 16:58

Rockstar69 írta:Feltörhetetlen lesz. http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... warez.html
Olyan nincs, hogy feltörhetetlen, az új Dragon Age részre is ezt mondták és még is van warez verzió, ami álítólag működik is. Úgyhofy ha valamit fel akarnak törni, azt fel is fogják, csak idő kérdése.

Amúgy további csúszás biztos nem lesz, mert az már tényleg durva lenne, bár ezek után azon se lepődnék meg ha jövőre jönne csak...

A Rockstar viselkedése miatt elgondolkodtam azon, hogy egyáltalán nem veszem meg ezt a részt, de végül rájöttem, hogy magammal szúrnék ki, mert a R*-t, nem hiszem, hogy meghatná az, hogy 1db-al kevesebbet adnak el......
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 02. 25. 18:37

Minden feltörhetetlen... egy ideig... :ninja:

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 02. 25. 19:03

Visali írta:Minden feltörhetetlen... egy ideig... :ninja:
Épp azért, írtam, hogy "idő kérdése"... :roll:
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 25. 19:25

Rockstar69 írta:Feltörhetetlen lesz. http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... warez.html
De a Denuvo-t már feltörték :roll:
http://sg.hu/cikkek/109324/feltortek-a- ... -rendszert
Azért ha annyira jól megcsinálják, hogy elfeledtetik ezt a keserű csúsztatgatást, később még megveszem, márcsak a multi miatt is, de ha megint egy IV féle porttal jönnek, akkor ennyit róluk...
It's all down south now.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 02. 25. 19:56

Rockstar69 írta:Feltörhetetlen lesz. http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... warez.html
Mintha lett volna egy hivatalos nyilatkozat, hogy nem használják a Denuvo-t a játékhoz. De lehet rosszul rémlik. Egyébként nem tartok tőle, hogy nem törik fel, presztizs kérdés lesz, hogy melyik csapat töri fel előbb. Még kiadás előtt lesz tökéletes warez verzió.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 25. 22:50

https://www.youtube.com/watch?v=xdeyd-jb694

Ez talán többet mondd a kommenteknél :D
It's all down south now.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 02. 26. 11:22

Általában ezek a Hitleres videók eléggé erőltetettek, de ezt most egészen eltalálták.. :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 26. 13:28

Ez kifejezetten jó volt.
Guess who's back!

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 02. 26. 16:39

Mintha csak magamat látnám. :) Hatalmas volt... :)
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 03. 15. 21:24

Mikor lesz szerintetek PC-s vidi? Kezd megint csend lenni, a PC-s verzió körül... :(
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 03. 15. 23:36

Most az Online Heistok jöttek, úgyhogy a körül forgott a világ, de most már remélhetőleg nemsokára. Meg csak jönnek már lassan valami magazin előzetesek.

MolGabi
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010. 05. 05. 10:42

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: MolGabi » 2015. 03. 16. 14:49

Ilyenkor már aktívan kéne mennie a marketingnek szerintem, hiszen már csak 4 hét van megjelenésig. Attól tartok én is, hogy megint van valami a háttérben, túl nagy a csend ...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MolGabi 2021. 07. 28. 10:18-kor.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 03. 16. 15:29

Mondjuk még csak hétfő van, úgyhogy a héten simán belekezdhetnek a marketingbe, nincsenek annyira elkésve. Meg ahogy Visali is mondta, most jöttek ki a Heistek és lehet direkt várnak, hogy csillapodjon a felhajtás, majd amikor már nyugi van bedobnak egy vidit és kész, másra nem nagyon számítok, elég nagy hype van már a játék körül. Sőt szerintem a csúszások is a marketing részét képezik, mondjuk lehet az is benne van, hogy nem végeztek időben, de ha csak egyszer jelentenek be egy nagyobb csúszást, akkor mindenki felháborodik 1-2 hétig ezzel foglalkozik és nyugi van, ha viszont havonta arrébb tolják a megjelenést akkor folyamatosan erről beszélnek. És nem kell milliókat költeni. Az viszont más kérdés, hogyha tényleg ezt csinálják akkor hol a határ??? Én nem lepődnék meg 1-2 csúszáson, sőt inkább arra készülök, hogy június-szeptember között fog csak megjelenni, mert eddig mindig beleéltem magam, hogy csak pár hét van és jött a végén a pofára esés. Amitől félek az az optimalizáció és bug-ok, ha egy egyszerű updatet képes elcseszni a R* mi lesz most??? Mert egy PC-s port komolyabb dolog. Meg mi lesz az Online résszel, szerintem játszhatatlan lesz az is. De most vonatkoztassunk el az én GTA V-vel és R*-al kapcsolatos pesszimizmusomtól és reménykedjünk, hogy nem csúszik a játék és a port is minőségi lesz...(aztán ébredjünk fel) -.-
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 03. 16. 15:47

Akkor nézzük az én optimizmusommal a helyzetet. Azért nem beszélnek a PC -s portról mert...
1.) ...egyenlőre mindenki a heistekkel van elfoglalva. Fontos megjegyezni, hogy ezekkel kapcsolatban is széles skálán mozognak az érzelmek a teljes elégedetlenségtől a majdnem teljes eufóriáig, szóval azon van mit csinálni, ezért az R* csak és kizárólag azzal foglalkozik.
2.) ...nincsen semmi változás. Tartják az ütemtervet, nem terveznek újabb csúszást, folyamatosan csiszolják a dolgot. És pont ezért a csiszolásért jól jön az, hogy a heistek kijöttek, mert nem törődnek egyenlőre annyira a PC verzió értékelésének és az előzetesének késésével.
Pont ezért nem fognak tovább csúsztatni, és a PC port rendes, jól működő és szép lesz, ugyanúgy, ahogy az Online verzió is, a heistekkel pedig PC -n már nem lesz semmi, de semmi probléma (eddig csak kétszer tévedtem ilyen kijelentésekkel).
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 03. 16. 21:33

A válasz ennél sokkal egyszerűbb. A konzolos verzióknál is ugyanez volt, hónapokig semmi, aztán pár nap alatt egy halom előzetes. Miért lenne a PC kivétel? :)

Válasz küldése