Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 10. 21. 19:52

Max Payne3..-.- Tudod a R* másik nagy játéka. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 21. 20:05

Saját vélemény:Én örülök hogy sok mindenre kijönnek a játékok mert nekik is van lehetőségük a saját dolgaikon is játszani mint pl PC PS3 XBOX360 mert ha sok ember örül ezért én is örülök.Mellesleg én régen PC-s voltam meg most is az lennék csak bonyolultak a processzorok meg ilyenek de igaz 5 vagyok informatikából (angliában már tényleg csak ilyenekkel törődnek hogy procik meg ilyenek meg hogy kell használni stb.)de azért is szerettem a C.S 1.6-ot meg a PC adta meg a lehetőséget hogy kipróbáljam életem első játékát a Vice Cityt (sajnos a 3-al nem játszottam :( )Meg mindenen játszottam Minecraft San andreas Vice city C.S 1.6 Max Payne 1,2 meg ilyenek,de egyszer volt elég pénzünk és anyám azt mondta hogy mit kértek Xboxot vagy PS3-at.tesómmal egyszerre rávágtuk hogy Xbox mert tudtuk hogy milyen hamar tönkremegy egy PS.Mellesleg várom a PC verziót (nem tom miért mert nem PC-vok de várom hogy sok ember örömet leljen)
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 10. 21. 20:06

apollo 12 írta:Inkább én is így teszek. :) De amitől a legjobban félek az a gyilkos RAM
A játéktér KUR** nagy és ha nem tudom betölteni akkor az nagy szívás.remélem olyan 8 vagy 10GB lesz a minimum gépigény mert annál többet egyenlőre nem tudnék venni :( na és a processzor JAAAAAAJ...
Én a GTA IV-nél anno igazán nem vettem észre nagy különbséget 2GB majd 4GB RAMmal.

8GB RAM azért már irreális, és annál nagyobb nem lesz a gépigény, tekintve, hogy nagyon sok alaplap legfeljebb 8GB-t támogat (Nem beszélve azokról, ami csak legfeljebb 4-et tudnak kezelni.)

Ráadásul azért mégis egy PlayStation 3-onn és Xbox 360-on fut ez a játék, szokás PC-n elszállni, de minimum tekintetében annyira nem.

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 22. 08:04

realostew írta:Max Payne3..-.- Tudod a R* másik nagy játéka. :)
FUCK tényleg nem tudtam mi a rövidítése mondjuk nem is játszottam vele. :D :$
Neil írta:MP3-hoz hasonló gépigénye lesz szerintem. Ha az fut a gépeden, akkor az V-ös is fog. Talán a RAM lesz 4-6 giga. Most én is arra spórolok, de ha nem jön össze, akkor konzol lesz. Valószínű PS3, mert arra jobbak az exkluzív játékok. De remélem, hogy inkább PC-m lesz. :)
Igen menne a gépemen remélem igazad lesz addig is spórolok :) Ja és visali szerintem neked is igazad van.


Találtam egy jónak kinéző és árban is megfelelő ram-ot.De az is lehet hogy már csak egy bővíthető ram rész van az alaplapon úgyhogy lehet hogy majd 8GB-osat kell majd vennem ami drágább :( Mind megnézem :) Maj késöbb lesz kép is.
Michael fején ugrálok!

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 10. 22. 14:05

Azért vigyázz nehogy maximum csak 4 Gb támogasson az alaplapod :)

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 22. 15:51

Azt hol lehet megnézni?Mert ugye ezt nem én raktam össze (a következőt már én fogom)Az alaplapon csak annyit látok MEMORY OK meg hogy autotuning :)
Michael fején ugrálok!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 22. 16:02

"Milyen alaplapot ajánlotok a következő videókártya-processzor kombinációhoz?
Procesor AMD A8 X4 6500, 3.50GHz, Socket FM2, Box
MSI nVidia GeForce GTX650, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E
Úgy hallottam, az alaplapot a processzorhoz kell igazítani, mert ha nem illenek egymáshoz (nem röhög :D) akkor bukta."

Ezt a kérdést tettem fel az off - számítógép topicban
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 22. 16:15

Szerintem azért nem válaszolt senki mert nem tudja de nem tudom.
Ja nem memory ok csak mem ok de szemtem az ugyanaz.De mindenképpen többet támogat mint 4 gb mert akkor minek van 2 foglalat am. az is számít és midől lehet megállapítani hogy milyen ram kell csak kiváncsiságból mert azt tudom hogy nem mindegy hogy ssd vagy hdd de a hdd n hol lehet megnézni hogy ahoz milyen ram kell? :S
Michael fején ugrálok!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 22. 16:58

azt nem tudom, én 8 GB-ot fogok venni.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 10. 22. 17:10

Apollo... A Ram és a merevlemez nem ugyan az. Merevlemezből két fajta létezik. Az egyik a HDD amikben lemezekre menti az adatot. A másik az SSD ami úgy működik mint a Pendrive vagy a MicroSD kártya. Tehát nincs mozgó alkatrésze. Ezáltal még gyorsabb is csak drágább. Azt hogy mennyi Ramot támogat a géped úgy tudod megnézni hogy az alaplapod típusát begépeled a googleba és utána jársz. Nekem Pl.: négy Ram foglalatom van mégis csak 4 Gb támogat max. De ha küldesz egy típust akár én is megnézem neked.

Neil: Attól függ milyen márkájút szeretnél Pl.: Itt van a Gigabyte oldala. Azért kell processzor szerint választani, mert nem mindegy hogy milyen a processzor foglalata. A tied pl.: Socket FM2

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 22. 17:52

http://www.emag.ro/placa-de-baza-asrock ... EKKPKBBBM/
Románul van bocsi, de romániai vagyok. Ez jó? DDR3-as, de nekem DDR5-ös videókártyám lesz. :/
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 10. 22. 17:59

Azt a Ramra érti :) A videó kártyák általában GDDR 5-k

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 22. 18:17

Az GDDR5-ös. Szóval akkor jó, amit küldtem/mutattam?
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 10. 22. 18:34

Szerintem jó lesz

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 22. 20:12

Kisprobegt írta:Apollo... A Ram és a merevlemez nem ugyan az. Merevlemezből két fajta létezik. Az egyik a HDD amikben lemezekre menti az adatot. A másik az SSD ami úgy működik mint a Pendrive vagy a MicroSD kártya. Tehát nincs mozgó alkatrésze. Ezáltal még gyorsabb is csak drágább. Azt hogy mennyi Ramot támogat a géped úgy tudod megnézni hogy az alaplapod típusát begépeled a googleba és utána jársz. Nekem Pl.: négy Ram foglalatom van mégis csak 4 Gb támogat max. De ha küldesz egy típust akár én is megnézem neked.
Fhuuu..... Most aztá olyat mondtá amit nem tudtam. -.- Tudom én mi az az hdd meg az ssd a hdd egy merevlemezre menti az adatokat míg az ssd chipekre.Nem vagyok hülye :) (szín ötös voltam/vagyok infóból)Nem én arra gondoltam hogy... inkább elmondom az egészet.Még ki se jött a gta V de én már azon aggódtam hogy nem lesz elég jó a gépem ezért megkérdeztem egyik haverom hogy tudna e majd ramot adni ő aszt mondta hogy oké DE megkérdezte hogy milyen hdd m van mert hogy attól is függ persze én erről én nem is hallottam ezért akartam itt megkérdezni mert én addig úgy tudtam hogy a proci számít. Sajnos nem tudom milyen alaplapom van mert EGYSZERŰEN SEHOL SINCS az én gépem egy Asus Essentio Series CM6830 OFF.:Ebben a gépen usb3.0 van és hatalmas a különbség.Sokkal gyorsabb :D Amúgy ha nem tudtam volna haszos lett volna amit írtál ;)
Michael fején ugrálok!

Válasz küldése