Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 04. 27. 21:18

Neil írta:Szóval Te is hozzájárultál a R* konzollobijához, és ahhoz, hogy csússzon a PC-megjelenés, mert úgyis megveszik konzolra az emberek! :P :))) ...
Vagy inkább ahhoz, hogy legyenek cikkek, leírások az oldalon. :lol:

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 04. 28. 04:55

Visali írta:A guggolással viszont teljes mértékben egyetértek.
NEM LEHET GUGGOLNI?! Huhh, ezt meg kell szokni. Rossz gondolat...
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 04. 28. 07:37

Nem lehet guggoglni, ha megnyomod guggolás gombot, csak gerinc ferdülést kap a karakter. Ettől már senki nem hallja, ez az úgynevezett lopakodás.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 28. 11:33

Most, hogy megtudtam, nem lehet guggolni, már nem is kell a játék...
Amúgy meg szeretem olvasni az emberek kommentjeit itt is, a Gamestaron is... Panaszkodnak, hogy szar a játék, unják már... Úgy érzem magam, mint amikor a nyugati világ gyermekei panaszkodnak, hogy karácsonyra nem kaptak új ájfont, és hogy ez a karácsony már nem is olyan jó, ha csak videójátékokat kapnak... Miközben a világ másik felén éheznek a gyerekek, vagy a legnagyobb ajándék, amit kaphatnak, egy új, tiszta ruhadarab.
Le lehet állni a játék fikázásával, mert minden PC-játékos zsebében kinyílik a bicska, amikor az olyan apróságokba kötnek bele a konzolosok, hogy nem lehet guggolni... Most mond meg, b*zmeg...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 04. 28. 12:55

Neil: Minden tiszteletem a tied, de azt is vedd számításba, hogy nem bisztos, hogy minden "fikázó" játèkos egy elkényesztetett pénzes gyerek, akinek a szülei akármit meg tudnak venni, amit csak akar. Mert neki most a GTA V kellett. Mért? "Há mer azt hallottam k**va zsír játék, meg azt, hogy népszerű."
Tudod olyanok is vannak a "fikázók" között, akik keményen dolgoznak éhbérért, és akik talán még túlórát is vállanak, hogy bisztos elég legyen a pénzük a kedvenc sorozatuk legújabb epizódjára. Kaptunk egy GTA-t. "Hát lett volna még mit... Hát ez még belefért volna... De kuss!! EZ A NEMZET ARANYA! EZ EGY GTA TE BALFASZ FIKÁZÓ! Ja csak a fikázónak nem volt választása, keményen ki kellett fizetni azt a semmi árát a játéknak. Apuci ügyvezető anyuci pénzügyi tanácsadó, van itt lé kérem...
Igen kifizeti a hülye csóró, mint a katonatiszt a játék árát. És mit kap? Egy nagy rakás szutykot. Egy félkész játékot.
Csak azért nem kritizálom a GTAV-öt, mrrt már hidegen hagy régóta, meg megtesuik ezt helyettem mások is.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2014. 04. 28. 13:15

Na ezért jó a PC majd módolnak bele guggolást, ha kell :D

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 28. 13:30

Wanderer: tavaly júliustól augusztus első hetéig melóztam, és idén is végigdolgozok majd egy nyarat, hogy vegyek jó PC-t, amin fut majd a GTA V, pedig jövőre ilyenkor már érettségizek. Tudom jól, mi az, ha megdolgozol valamiért, és a GTA V-ért érdemes!
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 28. 13:43

Attól még, hogy negatív véleményt mondok egy játékról, az nem azt jelenti, hogy fikázom. Mindenkinek megvan arra a joga, hogy véleményt nyilvánítson. És attól függetlenül, hogy 13 évesek írnak egy kissé negatív véleményt, még nem kell lenézni. A GTA V valóban egy nagyszerű játék, és megéri rá a pénzt. Én is még a "gyereknek" titulált korosztályban vagyok, mégse vagyok az a kis hisztis picsa, aki sír, mert nem kapott karácsonyra új iPhone-t, mert a "régi", fél éve használt már elavult. Én is csak azért kaptam meg a GTA V-t, mert a San Andreas óta nagy rajongója vagyok a sorozatnak. Azzal meg legyen szíves senki ne jöjjön, hogy miért kapja meg a 13 éves hülyegyerek a 18 karikás játékot! Attól eltekintve, hogy igen erős szexuális tartalom van a játékban, a gyilkolás szerintem még nem olyan nagy probléma (néhány esetet leszámítva).
Well look who's back

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 04. 28. 14:11

Neil: Akkor Te abba a csoportba tartozol (bár nem ismerlek, lehet, hogy ezt nem kéne így kijelentenem) ahová mondjuk én, aki megdolgozik azért amiért, az mindegy hogy mi is az. És ugyan nem ismerlek, de valamiért sejtettem, hogy nem az elkényeztetett pénzes táborba tartozol. Viszont nekik is meg van a joguk arra, hogy véleményt nyílvánítsanak, még ha az akár fikázás. De Arminho is írta, hogy a fikázás nem egyenlő a negatív kritikával. Miért ne lehetne véleményt nyilvánítani szabadon. 24 éve lehet. Elvileg..

Abban viszon már nem vagyunk egy véleményen, hogy ez a termék megér annyit, amennyit kérnek érte.
Azért arra kíváncs lettem volna, milyen lett volna a játék, ha tavasszal jön ki... Ahogy először ígérték...
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 04. 28. 15:28

Lehet, hogy mi, PC-sek is ugyanúgy rinyálnánk minden apró hiba miatt, mint most a konzolosok, ha mi is akkor megkapjuk a játékot, amikor a ők. Valahol megértem őket is, hogy így 7 hónap után viszonylag kevés frissítéssel unalmas a játék már számukra, csak ugye a mi szempontunkból meg bicskanyitogató ilyesmiket olvasni. Felesleges itt belekeverni, hogy ki dolgozik meg keményen a játékért, meg ki az, akinek apuci veszi meg, itt is, ott is akadnak elégedetlen emberek. Meg aztán senki nem kényszerít senkit, hogy egy játék miatt melózzon egész nyáron. Ha pedig annyira fontos az a játék, hogy ezt bevállalja érte az ember, utána ne jöjjön azzal, hogy a másiknak megvették a szülei és de csúnya fiú, mert már sír a szája a frissítésekért. Az emberek soha nem lesznek egyenlőek.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 04. 28. 15:50

Azért a guggolás hiánya nem apróság.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 04. 28. 16:52

Rockstar69 írta:Azért a guggolás hiánya nem apróság.
És ez így több mint 7 hónap után tűnt fel? Mert eddig sehol nem olvastam, hogy valakinek is hiányozna.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 04. 28. 17:03

én pl: 2 havi zsebpénzem és uzsonna pénzemet fektettem be DE mégis azt mondom hogy megérte, soha meg nem tudnám unni fõleg azt mondjátok hogy az online szar... DEHOGY SZAR sõt inkább ti vagytok a szarok hogy nem tudjátok kiélvezni azt a csodás multiplayer játékot...
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 28. 17:33

Franklin465, fogd vissza magad, ne kezdjünk el itt alpári stílusban kommentelni, ez nem az a hely, ahol lehet.
Visszatérve a játékra: Szerintem megéri érte végiggürcölni még egy nyarat, hatalmas élmény lesz majd újra felfedezni Los Santost!
Ami pedig engem illet: nem vagyok egy gazdag gyerek, legyen elég ennyi. Nem akarok beleesni az önsajnáltatás kínos csapdájába. Lehetnének menőbb cuccaim is, de nem panaszkodom, mert így is jobb sorsom van, mint másoknak. A dolgaimért pedig szeretek megdolgozni, mert akkor legalább jobban megbecsülöm. OFF vége.

Holnap van a GTA IV születésnapja. Hátha jön az az áhított bejelentés! (Bár őszintén szólva nem hiszek benne)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 04. 28. 18:51

Én is reménykedem egy holnapi bejelentésben, de nem élem bele magam túlzottan :( . Az a baj, hogy ez már nem ugyan az a Rockstar mint régen. Azon sem lepődnék meg, ha ősszel kihoznák Ps4-re és XO-ra és mi csak azután még egy évvel kapnánk meg. :(
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Válasz küldése