Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 03. 16. 16:01

Addig rendben van, hogy a GTA 3 óta az összes PC-s epizód késik 6-8 hónapot, de ilyenkor már az összeset bejelentették. Soha nem volt az, hogy 6 hónap eltelt és csak a szokásos: "A PC-s verzióval kapcsolatban nincs semmi bejelenteni valónk." szöveget kapjuk. Ha egyszer ki is adják az a PS4/Xbox One port után lesz, talán.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 03. 16. 16:24

Én arra szavaznék, hogy PS4 / XBO megjelenéssel együtt érkezik. Lehet, hogy a nagy profit hatására rászánják magukat egy feljavított grafikára a nextgen konzolokra, és akkor már PC-re is inkább azt adják ki.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 03. 16. 16:55

Én múltkor megint végighallgattam egy jó hosszú fejtegetést arról, hogy miért nem fog kijönni egyáltalán PC -re a GTA V. Persze megint el lehetett sorolni mid a két oldalon a szokásos érveket; hogy csak a két legjobbat említsem: nem éri meg vs. miért nem mondják, hogy nem.
Azzal azért nem értek egyet, hogy nem éri meg, mert tény, hogy kisebb a közönség, de ennél a játéknál valószínűleg nagyobb lenne, mint az eddigieknél (bár ez csak személyes vélemény, nem vagyok tisztában azzal, hogy hányan tértek át csak ezért a játékért konzolra), de ugye az internetes eladások (tehát törvényes, fizetős letöltés) könyvelésének nagy része nem kerül a statisztikákba. Bár megint csak személyes vélemény alapján, azt hiszem, hogy ma már többen szedik le így, minthogy megvásárolják. Sajna én is, pedig mennyire szeretem, amikor a játék fizikailag is a kezemben van.
Ami a másik érvet illeti, abban sem hiszek teljes mértékben, mert az, hogy a lesz-e kérdésre olyan választ kapunk: nincs mit mondani, megint nem azt jelenti, hogy nem mondanak nemet. Ez - felfogás alapján - ezt is, azt is jelenti. Nincs mit mondani, mert nem lesz, vagy nem mondok nemet, mert lesz, de igent se mondok.
Hát, ez az én véleményem a százszorosan, mindenfelé feltalálható vita érveiről. Szerintem előbb-utóbb jönni fog, ha máshogy nem, egyszer valaki úgy megoldja, mint az LCS -t. Bár ez nagyobb munka lesz, ha jól sejtem.
Guess who's back!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 03. 16. 18:41

Engem is ez húz fel, hogy már rég bekellett volna jelenteniük. De ha az újgenerációs konzolokkal együtt jön ki az okés, azt se bánnám, ha nyáron vagy ősszel jelenne meg, csak mondanának valamit. Ráadásul ezzel a 3 főhősös dologgal nagyon jó modokat lehetne csinálni.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 03. 16. 21:13

Figyelj, engem is zavar, hogy nem jelentik be, de mióta néhány más játékot is nyomok, el is felejtettem, hogy izguljak a GTA V miatt (fantasy vonalon a War in the North és a Skyrim köt le, "stratégiában" a LOTR: Battle for Middle Earth II, lövöldözésben meg a Star Wars Battlefront 2). Ki lehet bírni, nem is gondolok rá, nemhogy izguljak/idegeskedjek.
Szóval ja, ha multizni van kedvem, akkor a Skyrimot leszámítva mindegyikkel játszhatok, ha pedig végképp nagyon megunnám őket (ami nem lesz pár hónapon belül valószínűsíthető), akkor leszedem a Batman Arkham Origins -t, a single szar, de életemben nem láttam még olyan jó multit, mint ott.
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 03. 16. 23:59

Ha már így szóba került, leírom a legújabb elméletemet. Mostanában azon gondolkodom, hogy talán azért nem jelentették be a PC verziót, mert megvárják, amíg kiadnak minden ingyenes DLC-t, és azok majd alapból benne lesznek a PC verzióban (amik között nem mellesleg soknak, például az online heisteknek alapból benne kellett volna lenniük a játékban az ígéretek alapján).

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 03. 17. 16:29

Na, ez tök jó lenne.
Guess who's back!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 03. 19. 21:45

Ha tervezi a PC-t a R* és igazán akar egyet trollkodni, akkor a Watch Dogs megjelenésével egy időben, vagy utána jelentik be. Előtte nem lenne akkora hír szerintem, viszont ha megjelenik a WD, mindenki hepi, itt egy király, open-world gém, juhééé! Erre bejelentik a kategória koronázatlan királyának (de minimum a WD legnagyobb konkurenciájának) PC-re való megjelenését. Az nagy lenne a fiúktól.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2014. 03. 19. 22:02

Szerintem meg az lenne nagy szemétség tőlük az Ubisoftal szemben ha másfél-két héttel a WD előtte jelentenék be. Mindenki vonná vissza az előrendelést WD-ről :D

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 03. 19. 22:14

Igen, ez is egy lehetséges verzió, ami jellemző lenne a R**-os srácokra :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

mark74
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. 05. 27. 15:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: mark74 » 2014. 03. 21. 20:43

Május 27-én jelenik meg a WD :D

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 03. 21. 23:09

Tudjuk. Remélhetőleg addigra lesz már GTA V pc-s bejelentés.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: MateL » 2014. 04. 01. 15:29

Találtam a jútyúbon egy kézikamerás felvételt egy GTA V tv reklámból, a feliratokból nézve valószínűleg valamely ázsiai országból. Igazából az egész egy gameplay videó, és ami meglepett hogy a végkifejletet teljes mértékben elspoilerozzák. :( Viszont ami érdekes, hogy a végén a logo alatt határozottan látszik egy PC felirat a (japán vagy koreai) karakterek között.
Szerk: valamiért a beágyazás nem működik, csak belinkelni tudom. https://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
Valamint a Newswire oldalát böngészve találtam egy kommentet, amire egy alkalmazott egészen egyértelműen válaszolt a sokadik nyaggatásra. Azóta már leszedték, de szerencsére csináltam egy gyors screenshotot.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 04. 01. 15:39

MateL írta:Találtam a jútyúbon egy kézikamerás felvételt egy GTA V tv reklámból, a feliratokból nézve valószínűleg valamely ázsiai országból. Igazából az egész egy gameplay videó, és ami meglepett hogy a végkifejletet teljes mértékben elspoilerozzák. :( Viszont ami érdekes, hogy a végén a logo alatt határozottan látszik egy PC felirat a (japán vagy koreai) karakterek között.
Szerk: valamiért a beágyazás nem működik, csak belinkelni tudom. https://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
Valamint a Newswire oldalát böngészve találtam egy kommentet, amire egy alkalmazott egészen egyértelműen válaszolt a sokadik nyaggatásra. Azóta már leszedték, de szerencsére csináltam egy gyors screenshotot.
Gonosz vagy! Egy igazi rossz fiú! Kép

Pedig már kezdtem örülni! :D Áhh, Április bolondja lettem... :P
Ennek dacára a "Trololo" és a "RickRoll'D" nevezetű dalok enyhítették fájdalmamat. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 01. 15:50

Én nekem nem volt kedvem elolvasni, se megnézni, így ennek köszönhetően nem dőltem be! :D
Well look who's back

Válasz küldése