Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 01. 27. 17:41

Ha minden a tervek szerint ment volna már néhány órája függhetnénk a játékon. :( De most marad az irodalom tanulás... -.-
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 01. 27. 18:56

Hm... Basszus, igazságod van! (Csak szépen régiesen)
El is felejtettem, hogy ma jött volna ki. Bakfitty.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 27. 19:13

Énis matek órán ezen filóztam :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 01. 28. 21:21

Srácok, gondoljunk arra, ha tegnap jött volna ki, akkor még ma is annak néznénk utána, hogy mivel tudjuk kiküszöbölni a WS10, TEXP70, és hasonló hangzású hibakódokat. ;)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 29. 09:57

Énnekem igazából tökmindegy, a szerencsétlenül döcögő laptopom még a SA-t is csak épphogy elviszi, nem ám egy GTA V-t. :(
Well look who's back

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 01. 29. 14:21

Arminho írta:Énnekem igazából tökmindegy, a szerencsétlenül döcögő laptopom még a SA-t is csak épphogy elviszi, nem ám egy GTA V-t. :(
Jó, de te már 1,5 éve nyomatod a játékot. Igaz, hogy ez a kiadás másabb, de én inkább bevállalnám azt csak, hogy játszhassak már. :D
Visali írta:Srácok, gondoljunk arra, ha tegnap jött volna ki, akkor még ma is annak néznénk utána, hogy mivel tudjuk kiküszöbölni a WS10, TEXP70, és hasonló hangzású hibakódokat. ;)

Aztán lehet, hogy még a csúszás után is ez lesz. Nincs rá garancia, hogy minőségi lesz a port.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 29. 15:16

kekesi írta:Jó, de te már 1,5 éve nyomatod a játékot. Igaz, hogy ez a kiadás másabb, de én inkább bevállalnám azt csak, hogy játszhassak már. :D
Engem leginkább az FPS mód izgat. Pár hozzám hasonló kocka haverom megveszi PC-re, mert nekik kész atomerőművük van, majd náluk kipróbálom.
Well look who's back

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 02. 02. 17:42

Érdemes követni az oldalt, látni hogy a fejlesztők, hogyan "haladnak" a munkálatokkal(és látni, hogy épp hány ember teszteli a játékot):
https://steamdb.info/app/271590/history/
Ma épp felkerült az oldalra, hogy lesz Steam Achievements rendszer(vagyis Steam-en jutalmaz a játék Achievement-ekkel) és Controller Support is kész a játékhoz.
Ezeket itt tünteti fel az oldal:
Kép

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 02. 03. 15:59

Arminho írta:
kekesi írta:Jó, de te már 1,5 éve nyomatod a játékot. Igaz, hogy ez a kiadás másabb, de én inkább bevállalnám azt csak, hogy játszhassak már. :D
Engem leginkább az FPS mód izgat. Pár hozzám hasonló kocka haverom megveszi PC-re, mert nekik kész atomerőművük van, majd náluk kipróbálom.


Az FPS módra én is kíváncsi vagyok, de a sztorit biztos külső nézetből fogom játszani, a multinál viszont jöhet. :)
Ami feltűnt és zavar, hogy az autók kormánya nevetségesen kicsik, mondjuk ezzel még meg tudok barátkozni, legalább a repülők és helikopterek pilótafülkéi szépen ki lett dolgozva. :)
Davekoma írta:Érdemes követni az oldalt, látni hogy a fejlesztők, hogyan "haladnak" a munkálatokkal(és látni, hogy épp hány ember teszteli a játékot):
https://steamdb.info/app/271590/history/
Ma épp felkerült az oldalra, hogy lesz Steam Achievements rendszer(vagyis Steam-en jutalmaz a játék Achievement-ekkel) és Controller Support is kész a játékhoz.
Ezeket itt tünteti fel az oldal:
Kép


Ezt jó látni, mondjuk az L.A. Noire és a Max Payne 3 után szinte biztos volt, hogy a Steam-en vett példányok Steam teljesítményeket is fognak kapni. :D Azt mondjuk még jobb lenne, ha kártyákat is kapna, mert itt biztos megcsinálnám hozzá az összes kitűzőt és megvennék minden, vele kapcsolatos cuccot. :D


Amúgy, kitolták az előrendelői akciót Steam-en és a Rockstar Warehouse-on is, most már egészen március 9-ig jár az 1millió+300ezer GTA$ és az ajándék játék.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 02. 03. 16:37

kekesi írta:
Arminho írta:
kekesi írta:Jó, de te már 1,5 éve nyomatod a játékot. Igaz, hogy ez a kiadás másabb, de én inkább bevállalnám azt csak, hogy játszhassak már. :D
Engem leginkább az FPS mód izgat. Pár hozzám hasonló kocka haverom megveszi PC-re, mert nekik kész atomerőművük van, majd náluk kipróbálom.


Az FPS módra én is kíváncsi vagyok, de a sztorit biztos külső nézetből fogom játszani, a multinál viszont jöhet. :)
Ami feltűnt és zavar, hogy az autók kormánya nevetségesen kicsik, mondjuk ezzel még meg tudok barátkozni, legalább a repülők és helikopterek pilótafülkéi szépen ki lett dolgozva. :)
Davekoma írta:Érdemes követni az oldalt, látni hogy a fejlesztők, hogyan "haladnak" a munkálatokkal(és látni, hogy épp hány ember teszteli a játékot):
https://steamdb.info/app/271590/history/
Ma épp felkerült az oldalra, hogy lesz Steam Achievements rendszer(vagyis Steam-en jutalmaz a játék Achievement-ekkel) és Controller Support is kész a játékhoz.
Ezeket itt tünteti fel az oldal:
Kép


Ezt jó látni, mondjuk az L.A. Noire és a Max Payne 3 után szinte biztos volt, hogy a Steam-en vett példányok Steam teljesítményeket is fognak kapni. :D Azt mondjuk még jobb lenne, ha kártyákat is kapna, mert itt biztos megcsinálnám hozzá az összes kitűzőt és megvennék minden, vele kapcsolatos cuccot. :D


Amúgy, kitolták az előrendelői akciót Steam-en és a Rockstar Warehouse-on is, most már egészen március 9-ig jár az 1millió+300ezer GTA$ és az ajándék játék.
Majdnem helyes, ajándék játék nélkül. :)

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 02. 06. 08:09

Nem baj, még így is megéri. :D Amúgy 800 ezer GTA$ kb mire elég Online-ban?
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 06. 08:26

Meg tudod venni a legdrágább házat, meg egy elég jó sportkocsit. Vagy több átlagosabb sportkocsit.
Gyenge napok vannak...

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 02. 06. 08:31

Rockstar69 írta:Meg tudod venni a legdrágább házat, meg egy elég jó sportkocsit. Vagy több átlagosabb sportkocsit.
Köszi. :) Akkor tényleg elő lesz rendelve, nem rossz egyből a legdrágább házzal kezdeni. Úgy se lesz sok időm játszani. Amúgy a legdrágább kocsi mennyibbe kerül? Mert YT-n keresem, de nem találok olyan videót, amin rajta lenne.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 06. 08:32

Ha jól emlékszem az Adder (Bugatti Veyron) 1 000 000 dollár.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 02. 12. 20:50

Már megint nagy a csend a játék körül. Pedig mintha az lett volna ígérve, hogy csepegtetik majd az információkat. Ott tartunk, hogy elvileg 40 nap múlva megjelenik a játék, de semmi videó, vagy képanyag nem jön, semmit nem mondanak.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése