Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 11. 20. 21:38

Én most már teljesen beletompultam a várakozásba, már a videókat se nézem....
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 11. 20. 22:52

Neil írta:Én most már teljesen beletompultam a várakozásba, már a videókat se nézem....
Hát ne várd és akkor meglepetésképpen ér, ha bejelentik.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 11. 21. 14:04

Most már lassan tényleg meglepetés lesz, ha bejelentik...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 21. 18:05

Neil írta:Most már lassan tényleg meglepetés lesz, ha bejelentik...
Nekem is habár amikor hazaindulok mindig megnézem a gtaplace-t és ez jár a fejembe Gta 5 PC hivatalos megjelenési dátum Gta 5 PC hivatalos megjelenési dátum.........Azán Megjelent a beach bum pack :| :( lehet hogy másoknak öröm de nekem nem :( .Am.kb 1 hónapja megjött a 8 GB-os memória most 12 GB-os pc-m lett :D .Jól működik az egyetlen baj az volt,hogy mikor betettem akkor útba volt a sok kábel :@ .Arrébb tettem de utána meg kellett néznem hogy minden cable rendben van e.
Michael fején ugrálok!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 21. 20:14

Mr.Vercetti írta:A GTA IV-et április 29.-én adták ki konzolokra, és november 6.-án jelentették be PC-re.
Ez mondjuk nem jelent semmit, szerintem most karácsony előtt bejelentik majd.
Nem novemberben, hanem augusztusban.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 11. 21. 22:07

Tudod Neil már nekem is elvették a kedvem. Nem nézegetem én se nagyon a videókat már. Már úgy nem is érdekel. Esküszöm a Watch Dogs-ra kíváncsibb vagyok. Csak ahoz meg biztosan gépet kell újítani :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 11. 22. 19:14

Nem maradtok le semmiről. Mikor nem tudtam vele játszani én is nézegettem a videókat, nagyon csalódott voltam, hogy nem játszhatok. Aztán csak összejött, de most megint GTA IV-ezek...azthiszem ez mindent elárul...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 22. 19:28

Szerintem meg van mire várni, nekem a kedvencem lett. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 11. 22. 19:33

Aki a mennyiséget szereti, nem a minőséget, annak tetszeni fog.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 22. 20:01

Feri, ez ízlés kérdése, nekem tetszett, nem csak a mennyiség miatt.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 11. 22. 20:49

Tudom, engem nem zavar, de azért nem kéne semmibe nézni a GTA IV-et. Itt főleg Gegére meg Shotgun-ra gondolok...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 11. 22. 21:01

Azért mint San Andreas-on felnőtt gyereknek nekem nagyon élvezetes lenne visszatérni egy új generációs Los Santosba. A IV-gyel nem játszottam, csak kb. 10 percet, de szerintem a terület (szinte) mindenért kárpótol. Változatos és élvezetes lehet a sivatag és az erdő, ráadásul ahogy nézem, legalább 2x annyi a választék a szórakozásra az V-ben, mint a IV-ben. Tuning, bicikliverseny, ejtőernyő (bár ez van a GTA IV egyik DLC-jében), tenisz, stb. Vezetés és törés tényleg elég gagyinak tűnik a videók alapján, de erről majd a csak a játék kipróbálása után nyilatkozom, de a sztorit gyengének tartom. Heist-küldik sem hozták azt a szintet (és tán még a hangulatot sem), mint ahogy azt egész tavasszal nyomatták ("Heist-játék! Heist-játék! Heist-játék!"). De akinek bejött a San Andreas, annak tuti bejön majd ez is.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 22. 23:14

Rockstar69: Nagyon örülnék neki, ha abbahagynád a GTAV ledegradálását, vagy ha legalább degradálod, akkor azt észérvekkel tedd meg, nem pedig üres, "ha mennyiséget akartok, nem pedig minőséget" kommentekkel. Továbbá szerintem senki sem akarja semmibe venni a GTAIV érdemeit, mert az is egy zseniálisan jó játék, de csak azért, mert az egész fórumon van egy ember, aki ráül egyetlen apró dologra és amiatt észre sem akarja venni a rengeteg pozitívumot, attól még van igazság abban, hogy az V nem véletlenül lett az eddigi legjobb GTA. Mindezt egyébként nem indulatosan meg ellenségeskedésből írom, csak szeretném, ha jobban kifejtenéd az elégedetlenséged okát és nem csak egyetlen dologra, a járművezetésre hivatkoznál.

Neil: Nagyon jól látod a helyzetet! :) Akinek a San Andreas tetszett, az az V-öt is imádni fogja. Nem lett 100%-ig hibátlan játék, de mindezek ellenére így is a sorozat eddigi legjobb része lett. Persze nekem is van egy-két dolog, ami nem igazán jött be, például a legelső 3 karakteres GTA-ban én személy szerint 3x annyi főküldetést vártam volna, mint eddig, erre meg jóval kevesebb lett. A sztori sajnos tényleg nem nagy szám, ám ezt bőven kárpótolja, hogy a küldetések sokkal változatosabbak, mint a IV-ben, nincs két egyforma küldetés, és a heistek is nagyon jók, főleg, hogy mindegyiknél vannak választási lehetőségek, amelyek növelik a játék újbóli végigjátszhatóságát. Ja, és még annyi, hogy a R* helyében én a hülye, unalmas és idegesítő darts helyett inkább a billiárdot tettem volna vissza minijátéknak a GTAIV-ből. És még egy negatívum: R*-tól nem megszokott bugmennyiség. De ez az összes negatívum, amit a játék mellett fel tudok hozni, ezt leszámítva megéri várni és felfejleszteni a gépet a megjelenésig. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 11. 24. 18:06

Visali írta:
Mr.Vercetti írta:A GTA IV-et április 29.-én adták ki konzolokra, és november 6.-án jelentették be PC-re.
Ez mondjuk nem jelent semmit, szerintem most karácsony előtt bejelentik majd.
Nem novemberben, hanem augusztusban.
Valóban, kösz a javítást, csak már annyi dátumot néztem :) Tehát ha most is 3-4 hónappal számolunk, akkor már December (és a hátralévő November) bármely napján jöhet bejelentés :D (remélem nem akarják kivárni a karácsony végét)
It's all down south now.

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 24. 18:40

Remélem minél hamarabb jön :( !Pont most írt viberen rám egyik haverom hogy gta 5 tel játszik.Először nem hittem el mivel neki nincs is konzolja aztán mondta hogy csapattársánál játszik képet is küldött.Úgy irigylem :P .Miután leírta kedvem támadt megnézni egy videót róla.Az első videó amit kidobott a Gta V gameplay HUN (azért hun mert ha valaki gameplayt csinál magyarul azok ált.viccesek) az egy 1 és fél órás videó volt.Akkorát röhögtem :lol: .Iszonyatosan vicces volt.És itt egy kis spoiler:Azt hittem hogy nem lesz olyan sok újítás.Már nem kevés és nem sok olyan közepes DE NEM.A Gta IV óta úgy láttam rengeteget fejlődött.Az autótuningoláson rendesen kiakadtam.Megálltak (két videós volt) és megnyomtak valamit a kocsi pedig tető nélküli kocsiból átalakult tetőssé :shock: :S . Ahogy láttam a gta V ben kb minden 3. perc után találsz valami újat.Tehát most már lassan arra is rávetemednék hogy veszek konzolt hogy játszassak.Nagyon várom remélem minél hamarabb bejelentik/kiadják pc-re
és nem kell rá 1 évet várni :D .
Michael fején ugrálok!

Válasz küldése