Beszélgetés a térképről

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 12. 19:53

jó persze de aki nézet gameplay videót nem mondok semmit spoiler miatt de azt szerintem már vezetni is lehet de tényleg nem mondom el hogy hogy nézet ki

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 13. 14:56

Aki játszott már a torrent verzióval leírhatná, hogy kb mekkora a város

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 13. 15:39

mi magyarok szerintem nem játszotunk a torrent változatal mert mi meg várjuk hogy megjelenjen és hogy eredeti legyen a torrent az csak bugos játék semmi más

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 14. 06:22

Torrent még readásul illegális is Amerikai törvények szerint,magyarországon elvileg nem illegális a torrent mindaddig,ameddig nem kérsz érte pénzt vagy bármi más fizető eszközt de ez akkor is nagy szemétség,ha senki nem venné meg miből élne a Rockstar? Jó most jön hogy ők eddig is megkapták a fizetéseket de akkor a nagyfőnökök úgy döntenek hogy jó,nem lesz több GTA mert veszteséges vagy csak kevés profitot hozott mint ezt 5 év fejlesztés után,és akkor a Rockstar is olyan lesz mint az EA hogy 1 évig fejlesztett szarokat kiad és csókolom lehet örülni.
ÚGYHOGY TESSÉK MEGVENNI ÉS NEM TORRENTEZNI MERT MOCSKOS SUNYI DOLOG! AKINEK NINCS PÉNZE NE VEGYE MEG MERT NEM KÖTELEZŐ!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 14. 07:08

Robbanto1 írta:Torrent még readásul illegális is Amerikai törvények szerint,magyarországon elvileg nem illegális a torrent mindaddig,ameddig nem kérsz érte pénzt vagy bármi más fizető eszközt de ez akkor is nagy szemétség,ha senki nem venné meg miből élne a Rockstar? Jó most jön hogy ők eddig is megkapták a fizetéseket de akkor a nagyfőnökök úgy döntenek hogy jó,nem lesz több GTA mert veszteséges vagy csak kevés profitot hozott mint ezt 5 év fejlesztés után,és akkor a Rockstar is olyan lesz mint az EA hogy 1 évig fejlesztett szarokat kiad és csókolom lehet örülni.
ÚGYHOGY TESSÉK MEGVENNI ÉS NEM TORRENTEZNI MERT MOCSKOS SUNYI DOLOG! AKINEK NINCS PÉNZE NE VEGYE MEG MERT NEM KÖTELEZŐ!
Ez hogy jön ide a térkép témához? Ez teljesen off

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 14. 07:36

OFF: Marhaság. Akinek van pénze vegye meg, akinek meg nem, az gyújtson gyertyát, és dinamós biciklivel hajtsa a gépét?
Akinek nincs pénze, na, az nyugodtan megteheti, hogy "más úton" szedi meg. Ezeket a hegyi beszédeket különben is abbahagyhatnád, mert gyakorlatban NINCS SEMMI ÉRTELME!
Ja, és nem kívánok tovább beszélgetni erről.

ON: Megnéztem egy videót, ahol a srác repülőgéppel repül. Kedves Hübloo, megnyugtathatlak, hogy a város hatalmas, és sokszínű, rengeteg lehetőséggel. Tényleg nagyon nagy, és elég szép is.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 14. 07:49

VoorstedelijkeViking írta:ON: Megnéztem egy videót, ahol a srác repülőgéppel repül. Kedves Hübloo, megnyugtathatlak, hogy a város hatalmas, és sokszínű, rengeteg lehetőséggel. Tényleg nagyon nagy, és elég szép is.
Jó hír! Kösz!

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 14. 07:53

VoorstedelijkeViking írta:OFF: Marhaság. Akinek van pénze vegye meg, akinek meg nem, az gyújtson gyertyát, és dinamós biciklivel hajtsa a gépét?
Akinek nincs pénze, na, az nyugodtan megteheti, hogy "más úton" szedi meg. Ezeket a hegyi beszédeket különben is abbahagyhatnád, mert gyakorlatban NINCS SEMMI ÉRTELME!
Ja, és nem kívánok tovább beszélgetni erről.

ON: Megnéztem egy videót, ahol a srác repülőgéppel repül. Kedves Hübloo, megnyugtathatlak, hogy a város hatalmas, és sokszínű, rengeteg lehetőséggel. Tényleg nagyon nagy, és elég szép is.

Nem is rád gondoltam,nem értem mért vagy felháborodva ha te nem tartozol közéljük.

Avatar
tpain28
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012. 08. 24. 16:00

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: tpain28 » 2013. 09. 17. 23:53

hogyan lehet meg nézni rendesen los santost a google street wiew-ben ? légyszi valaki segitsen

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 29. 17:24

Én nagyobb mapra számítottam. Azok alapján amiket írtak, sokkal nagyobbnak tűnt. Így is hatalmas, de nem tudom elképzelni hogy a GTA 4, A San Andreas, és a Red dead redemption mappjának együttes mérete.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 29. 17:27

Cube Head írta:Én nagyobb mapra számítottam. Azok alapján amiket írtak, sokkal nagyobbnak tűnt. Így is hatalmas, de nem tudom elképzelni hogy a GTA 4, A San Andreas, és a Red dead redemption mappjának együttes mérete.
Szerintem úgy gondolták hogy csak a gta-s mappok eggyüttvételénél nagyobb barátom
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 29. 17:28

Valóban hatalmas a térkép, én tökéletesen meg vagyok vele elégedve, de be kell lássam, hogy a R* tényleg túlzott picit, amikor a három nagy map területének többszörösét ígérte, mert a map szerintem pár négyzetkilométerrel nagyobb csupán a SA-nál. A főváros, Los Santos mérete viszont kellemes csalódás volt. Azt hittem, hogy LC felére vagy max háromnegyed részére számíthatok, erre pedig szerintem sacc/kb. akkora LS, mint LC.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 29. 17:29

Volt itt szó a Red Deadről is. Nem csak a GTA-s mapokról.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 29. 17:30

dani.szentgali írta:Valóban hatalmas a térkép, én tökéletesen meg vagyok vele elégedve, de be kell lássam, hogy a R* tényleg túlzott picit, amikor a három nagy map területének többszörösét ígérte, mert a map szerintem pár négyzetkilométerrel nagyobb csupán a SA-nál. A főváros, Los Santos mérete viszont kellemes csalódás volt. Azt hittem, hogy LC felére vagy max háromnegyed részére számíthatok, erre pedig szerintem sacc/kb. akkora LS, mint LC.
Rosszul tudod mert LS kissebb mint LC :(
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a térképről

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 29. 17:32

Niko Bellic1300 írta:
dani.szentgali írta:Valóban hatalmas a térkép, én tökéletesen meg vagyok vele elégedve, de be kell lássam, hogy a R* tényleg túlzott picit, amikor a három nagy map területének többszörösét ígérte, mert a map szerintem pár négyzetkilométerrel nagyobb csupán a SA-nál. A főváros, Los Santos mérete viszont kellemes csalódás volt. Azt hittem, hogy LC felére vagy max háromnegyed részére számíthatok, erre pedig szerintem sacc/kb. akkora LS, mint LC.
Rosszul tudod mert LS kissebb mint LC :(
Ez érdekes. Nekem kb. ugyanakkorának, vagy csak egy nagyon picivel kisebbnek tűnt. Van valami összehasonlítási térkép a két városról?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése