[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 23. 19:21

No-no! Azé' a San Andreas vezetése nem rossz :D Bár nyilván, 2014-ben illene jobb vezetési mechanikát kidolgozni. A látott videók alapján a törés lett kissé gagyi, bár mondom, nincs tapasztalatom, ami alapján véleményt formálhatnék a játékról. Na majd meglátjuk, ha kijött a PC-s verzió. A véleményed persze tiszteletben tartom, hisz Te már játszottad/játszod.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 23. 19:25

Stan98 írta:Én benne vagyok,sőt nagyon is örülnék neki,bár akkor össze kéne szedni pár képemet,amit itt a fórumon szanaszét szórtam. Sajnos az összes képemet eltűntettem a gépről,mert nem mentettem le pendrive-ra mikor kellett volna :(

Amúgy itt az új kép,hát egy jó másfél órámba tellett,remélem nem lett olyan rossz.

http://kepfeltoltes.hu/131022/123456789 ... es.hu_.jpg
Nahát, ez egy remek kép! :D Nagyon jó lett Stan, megérte vele bajlódnod. :) ;)
Neil írta:Azért szerintem nem csak ennyiből áll. Sztori, küldetések, szereplők, mellékszereplők. Ők is a játékélmény részét képezik. Nem egy versenyszimulátor. Én nem akarok hosszabb véleményt kifejteni a játékról, videókat láttam csak, de szerintem király lett. Persze nekem sem tetszik minden (Heist-küldetések), de biztos nem lehet olyan rossz a játék...?
Egyetértek! Bár nekem a járművek irányításával sincs semmi bajom. Egyébként egyáltalán nem lett olyan rossz játék. Persze mint mindennek, ennek is vannak negatívumai, nem is egy, nem is kettő, de azért bőven van benne elég tartalom ahhoz, hogy ha egy dolgot nem találtak el benne (ez esetben a vezetést), akkor az ember ne csalódjon a játékban, mert ha ez nem tetszik, lehet benne mást is csinálni. Amúgy meg ne is haragudj Rockstar69, de ha te GT5-ös vezetést vártál a GTAV-től, az kicsit furcsa és az még furcsább, hogy a GTAV-ben neked a sok más tartalom mellett csak a vezetés képes tönkretenni az egészet. Ha meg ennyire zavar a vezetés, akkor játssz GT5-tel, ott igaz hogy csak a vezetés van, nem úgy mint a GTAV-be, de ott tényleg jobb és realisztikusabb a vezetés. Én is berakom majd a Forzát, ha elégedetlen lennék valamikor a vezetéssel, de nekem nincs vele bajom. Nem azt mondom, hogy egy szimulátor, de én úgy érzem, GTA-ba nem is feltétlenül az kell. ;) Persze ezt nem kötekedésnek szánom, csak ez a véleményem. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 23. 19:30

Rockstar69szerintem ezt a Mi nem tetszik a gta v-ben topicba írd ne ide pls.
dani.szentgaliazt állítottad hogy ha nem tetszik a gta v-ben a vezetés akkor játsz a gta v-el most akkor hogy van ez?Kérlek javítsd
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 10. 23. 19:31

Nem vagyok egyedül a véleményemmel. A teherautóknak meg a buszoknak a hangja lett elkúrva. Rohadtúl sajnálom, hogy a kukába vágták a GTA IV-es vezetést és helyette bekerült ez az L.A. Noire-os undormány. Mondjuk ott legalább a hangokat nem baszták el... A motorok "irányítását" nem is tudom milyen szavakkal illessem... Annyit mondok, hogy a Vice City-ben 1000x jobban megcsinálták a motorozást. Még az is közelebb volt a valósághoz... Nem hittem volna, hogy a GTA V játszása közben egy 2002-es játékot meg a GTA IV-et fogom vissza sírni... :(

dani.szentgali: Nem kell nekem GT5-ös vezetés. Tökéletesen megelégednék a GTA IV-es jármű irányítással!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 23. 19:34

Én a Lost MC motoron kívül (asszem zombie meg hellfruit) mindegyik motort rühellem egyszerűen szar

OFF:Újrakezdtem a gta iv-et és addig nem fogok gta 5-el játszani még a gta iv-et nem viszem ki 100% (vagy addig amíg nem jön meg az új goldom)
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 23. 19:45

Niko Bellic1300 írta:Rockstar69szerintem ezt a Mi nem tetszik a gta v-ben topicba írd ne ide pls.
dani.szentgaliazt állítottad hogy ha nem tetszik a gta v-ben a vezetés akkor játsz a gta v-el most akkor hogy van ez?Kérlek javítsd
Bocsi, de ezúttal nem én hibáztam, nincs mit javítanom, a te szövegértésed kavarodott kicsit el. :) Ha jobban elolvasod, én GT5-öt írtam és nem GTA5-öt. Persze kicsit beugratós, csak nem akartam kiírni, hogy GranTurismo5 és Grand Theft Auto 5. Szóval nem volt hiba az állításomban, mert azt írtam, hogy ha valakit annyira zavar a Grand Theft Auto 5-ös vezetésben az, hogy nem realisztikus, az játsszon a GranTurismo5-tel. GT5 és GTA5. Érted már? :) :$

Rockstar69: Lehet én érzem nagyon rosszul, de a GTAV és a GTAIV járművezetései között nincsenek eget rengetően nagy különbségek. Persze nem azt állítom, hogy nincsenek, de én igazából akkor érzem legjobban a különbséget a kettő közt, amikor valami szupertuningolt verdával megyek. Bár most jobban belegondolva azért a többi között is van különbség, de számomra nem olyan nagy, én nem érzem akkorának a különbségeket.

Egyébként engem csak annyi zavar a vezetésben, hogy a kamera rá van tapadva a jármű hátuljára. Például ha vezetek egy repülőt, akármelyik irányba manőverezek, a kamera fordul a géppel együtt. Persze ez az ütközések elkerülésében segít, de mikor fejjel lefelé repülök, na akkor néha visszasírom a SA-s repülőgép-vezetést. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 23. 19:50

dani.szentgali:azért mert az üvegből (First person) akarja mutatni és olyankor elfordul a kamera.
Mellesleg nekem nagyon tetszik a repülőgép meg a Lazer is (hydra) de a Buzzard nem valami jó de mégis azzal csináltam meg az Under the Bridge kihívásokat.

UI:Kösz dani hogy szoltál
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 10. 23. 19:56

Akkor elmondom mi benne a szar. A járművek túl jól gyorsulnak, túl jól lassulnak, túl jól kanyarodnak. A "fizikájuk" röhejes. Már egy kis bukkanó nagyot dob az autón. Az első küldetésben (vagy második, kinek hogy tetszik) mikor át kell menni az a két kis hídon, azt se tudtam sírjak-e vagy nevessek. Meg a határőrös küldetésben a terepes üldözések teljesen élvezhetetlenek voltak, mert folyton a levegőbe repült tehetetlenül az autó. Hiába mentem lassabban, úgy is folyton a levegőben voltam. Egyszerűen undorító. Irreális szar az egész. Nem lehet finoman kezelni az autókat...
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 23. 20:11

Engem ez annyira nem zavar meg szerintem nem is teljesen igazak ezek a dolgok, de tiszteletben tartom a véleményedet és nem akarok veszekedni veled. :)
Apropó, eszembe jutott még egy negatívum a vezetéssel kapcsolatban, de ez az egy engem is eléggé idegesít és tényleg röhejes, pedig a többi "vezetési hiba" felett én simán átsiklottam. Szóval az az igazán röhej, hogy ha felborulsz a kocsiddal, akkor akármi van, vissza tudod a tetejéről a kerekeire állítani! Ez tényleg nonszensz! A GTAIV-ben is meg lehetett ezt csinálni, de ott legalább csak elég ritkán, többnyire csak akkor, ha a kocsid a borulást követően még mozgásban volt (például csúszott az úton). Az V-ben viszont oly mindegy, mikor, hogyan és hol borulsz fel, akkor is talpra tudsz állni! Na ez az egy tényleg röhejes a vezetésben, aláírom!
Niko Bellic1300 írta:dani.szentgali:azért mert az üvegből (First person) akarja mutatni és olyankor elfordul a kamera.
Mellesleg nekem nagyon tetszik a repülőgép meg a Lazer is (hydra) de a Buzzard nem valami jó de mégis azzal csináltam meg az Under the Bridge kihívásokat.

UI:Kösz dani hogy szoltál
Szívesen és én is köszönöm a felvilágosítást! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 23. 20:15

Szívesen de nekem annyira tetszenek a repülőgépek hogy már mindig pusztítom őket egy tankal,mellesleg sikerült ellopnom a Titan repülőgépet és nagyon jó tetszik csak nagyon nehéz meglógni a Lazer elől de ha alacsonyan repülsz nem jönnek
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 23. 20:28

Én mindig is hiányoltam a repülőket a gta IV be.Am remélem a pc verióban javítanak az irányításon :)
Michael fején ugrálok!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 10. 23. 20:29

dani: köszi szépen

Franklin: most ez beoltás,vagy dicséret volt?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 10. 23. 21:36

Stan98 írta:Franklin: most ez beoltás,vagy dicséret volt?
Szerintem dicséret ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 10. 24. 00:10

Ízlések és pofonok. Nekem kifejezetten tetszik a GTA V-ben a járművek irányítása, kivéve a motorokat, mert z pocsék. De a többi szerintem jó.
Niko Bellic1300 írta:Rockstar69szerintem ezt a Mi nem tetszik a gta v-ben topicba írd ne ide pls....
Az le van zárva. Egyébként is, adminként csak tudja, hová írjon. o.O

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 10. 24. 13:19

Nekem a sztori nem jön be. Egyszerűen marhaság. és itt kiemelném, hogy SZTORI...és NEM STORY TELLING...kettő között van különbség. Nagyon jó a szinkron színészek munkája, jól illenek a karakterekhez. a rendezés, kameranézetek mind mind dicséretre méltó. De a történet egyszerűen hülyeség. ez már egyszer leírtam, hogy az egész történet belefér 5 mondatba. (és most sokat is mondtam). Összefoglalva: a R* mesteri,művészi módon mesélt el egy nagy semmit. :D
A vezetés szerintem okés. Csak tudni kell vele játszani és nincs vele gond. Én a GTA IV-es vezetéssel őrjöngenék ebbe a hatalmas városba. Sose érnél oda sehova időben. Ez így jó, csak meg kell szokni. Ennyi. A törés pedig abszolúte realisztikus. Eddigi legjobban törnek az autók.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Válasz küldése