[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 31. 21:57

Én meg csak LS Rock Radiot meg a paraszt zenéket amelyiken Trevor trailer zenéje van
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 31. 22:51

Kowi írta:Én vagyok az egyetlen olyan elmebeteg aki East Los FM-et hallgat csak és kizárólag?
Úgy látszik, hogy sajnos igen. ;) Én legalábbis nem szeretem az East Los FM-et. Én West Coast Classics-ot hallgatok, Los Santos Rock Radio-t, Radio Los Santos-t és még szintén "Trevor parasztzenéit", azaz Rebel Radio-t. De van egy "Rádióállomások, rádiók, zenék" topic is, oda is le lehet írni, hogy kinek melyik a kedvenc rádióállomása a játékban. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 10. 31. 23:37

84% elérve, Michael megmentve a triádoktól, illetve Rocco és Gianni megölve :P.

Emellett, készítettem egy képet Rocco haláláról:
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... -w/0_0.jpg

UI: Lenne egy kérdésem, mégpedig, hogy mostanában miért nem kapok epszilonistás küldetéseket Michaellel? Érdekesség, hogy már leszállítottam nekik az autókat, és Marnie mondta, hogy majd hívni fog, ámde nem lett belőle semmi, hiszen ez idő tájt kellett elhagyni Michaelnek és Trevornak LS-t Martin emberei miatt, így egy jó ideig nem tehettem be a lábamat LS-be. Vajon mi lehet a gond? Lehetséges, hogy majd jelentkezni fog a csaj, ha Amandáék visszaköltöznek?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 31. 23:42

Sajnos nem tudok segíteni, én a sztori befejezése után csináltam meg az epszilonistás mellékküldetéseket, szóval nem tudom, lehet-e valamilyen hatással erre a dologra az, ahol a sztoriban tartasz (hú, milyen magyarul fogalmaztam meg ezt a mondatot :shock: :S ).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 11. 01. 00:01

dani.szentgali írta:Sajnos nem tudok segíteni, én a sztori befejezése után csináltam meg az epszilonistás mellékküldetéseket, szóval nem tudom, lehet-e valamilyen hatással erre a dologra az, ahol a sztoriban tartasz (hú, milyen magyarul fogalmaztam meg ezt a mondatot :shock: :S ).
Értem, azért köszi. Habár, majd még próbálkozok, hátha lesz valami.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 01. 00:50

NikitaDragovich írta:Tessék:
http://gta.wikia.com/Niko_Bellic?diff=5 ... did=532687

Bocsi, de csak így tudtam linkelni, mert észrevettem, hogy az adminok időközben törölték.
Köszi, ennek utánanézek.
Neil írta:Johnny Klebitz haláláért is jár a faszkorbácsa R*-nak...
Érdekes döntés volt a Rockstar részéről, az tény, de igazából az nem volt teljesen értelmetlen. Nekem valahogy különlegessé tette Trevort. Egyszerre szerettem és utáltam, ami aztán az egészt sztorira kihatott. Jó kis dilemmát okozott, hogy kinek a pártjára álljak, Michael vagy Trevor, miközben persze tudtam, hogy valójában Michael a balfasz.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 01. 09:50

Visali Michael nekem se tetszett annyira de Trevor,ő a favourite-om mert szeretek vel káoszt kelteni.Frankin is tetszit de egy kis haragot éreztem iránta mert miután Michael megvette neki az új házat (asszem ő vette) akkor Franklin egy ilyen nagy képű lett és azért lóg Michael-el mert neki sok pénze van.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 01. 10:13

Mivel a SZ@r ubifos nem adja ki a watchdogsot nov.22.én ezért úgy döntöttem hogy addig is veszek helyette v.mi mást.Ti mit ajánlatok ezek közül/kívül:

Grand Theft Auto IV Complete Edition
Max Payne 3
BioShock Infinite

Eddigi favorite:Max Payne 3
Michael fején ugrálok!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 11. 01. 10:27

Bioshock Infinite-t ajánlom, nagyon kusza története van, de szerintem nagyon f*sza játék.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 11. 01. 11:08

MP3

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 11. 01. 11:47

Niko Bellic1300 írta:Visali Michael nekem se tetszett annyira de Trevor,ő a favourite-om mert szeretek vel káoszt kelteni.Frankin is tetszit de egy kis haragot éreztem iránta mert miután Michael megvette neki az új házat (asszem ő vette) akkor Franklin egy ilyen nagy képű lett és azért lóg Michael-el mert neki sok pénze van.
Lester adta neki a házat nem Michael


Am srácok mit lehet tudni arról a bizonyos pénzösszegről a GTA Online-ra? Mert azon gondolkodtam, hogy vegyek egy házat, vagy várjam meg a pénzt és vegyek egy jobbat. De eddig csak arról volt szó, hogy majd a héten jön...nem?
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 01. 11:51

Elméletileg november elején jön (ezen belül nincs pontos dátum). Amúgy a főoldalon is ki van írva egy hírben, ott is megtekintheted. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 01. 12:01

insanity06 írta:Am srácok mit lehet tudni arról a bizonyos pénzösszegről a GTA Online-ra? Mert azon gondolkodtam, hogy vegyek egy házat, vagy várjam meg a pénzt és vegyek egy jobbat. De eddig csak arról volt szó, hogy majd a héten jön...nem?
A Beach Bum Packes hírben írták, hogy mivel még mindig vannak hibák, megvárják az ötödik javítást.
NikitaDragovich írta:Tessék:
http://gta.wikia.com/Niko_Bellic?diff=5 ... did=532687

Bocsi, de csak így tudtam linkelni, mert észrevettem, hogy az adminok időközben törölték.
Utánanéztem, állítólag a negyedik javításban talált valaki erre utaló kódokat, GTAForumson 53 oldalas topik van róla, viszont lezárták, mert egyre valószínűbb, hogy fake, és csak egyetlen embertől származnak az információk..

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 11. 01. 12:20

insanity06 írta: Mert azon gondolkodtam, hogy vegyek egy házat, vagy várjam meg a pénzt és vegyek egy jobbat. De eddig csak arról volt szó, hogy majd a héten jön...nem?
200k fölött csak a kilátásért fizetsz, mert a berendezése, és a felszereltsége ugyanaz az apartmanoknak.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 11. 01. 13:36

Visali írta:Utánanéztem, állítólag a negyedik javításban talált valaki erre utaló kódokat, GTAForumson 53 oldalas topik van róla, viszont lezárták, mert egyre valószínűbb, hogy fake, és csak egyetlen embertől származnak az információk..
Ja, időközben én is elkezdtem kutatni, s olyasmiket találtam, hogy Luis megerőszakolja Kate holttestét, ezért Niko megöli őt. Később pedig lebombázza Tony klubjait. Szerintem is fake lehet, habár örülök neki, hogy kiderült az igazság. Tehát köszi, hogy utánajártál! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése