[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 09. 17:05

A küldiből azért léptem ki, mert meghaltam és még nagyon az elején voltunk. Azt hittem egyedül is lehetett folytatni, bocsi. versenyekből meg olyankor szoktam kilépni, mikor a 12 éves kockák lökdösődnek. Ilyenekkel nincs kedvem játszani. (ne vedd magadra). Amúgy ez csak egy játék, nem a Normandiai partraszállásnál kuporogtam a hajóban... De bocs még egyszer!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 12. 09. 20:04

Rockstar69-től szeretném megkérdezni. Ha tényleg ennyire nem tetszik a játék miért játszol vele? Mert ha nekem (meg még sok mindenkinek) egy játék nem tetszik fogjuk és sz*runk rá. Szépen félre tesszük és hozzá se nyúlunk. Azzal semmi baj hogy te kritizálod a játékot, jogodban áll. Csak tudod kicsit idegesítő hogy minden kommentedben közlöd hogy ez a játék neked egy csalódás volt. Pedig nem lett egy rossz játék. Még mindig jobb mint egy Call of Duty vagy egy BF. Persze ezeknek a játékoknak is megvan a gyönyöre, de nem annyira színvonalasak mint egy GTA vagy egy Last of Us, esetleg egy Assassin's Creed. Kérlek fejtsd ki részletesen, hogy miért nem tetszik neked a játék. De az tényleg valami nyomatékos indok legyen és ne olyan hogy pl.: Mert idegesítő az irányítás, nem törnek realisztikusan a kocsik. Mert ez nem erőteljes indok. Meg úgy összességében. A GTA V egy Sandbox akció játék nem egy szimulátor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 09. 20:21

brenor írta:Figyelj mindenkinek más a véleménye, ha neki nem tetszett akkor nem tetszett! Nem kell emiatt kiborulni!
Ki borult itt ki??! :o :lol: Csak mert én nem, az hót ziher! :) Azt meg végkép nem értem, minek kell itt úgy csinálni, mintha én nem ezt szajkóznám, hogy mindenkinek lehet véleménye?! Itt az a probléma, hogy az NEM számít véleménynek, hogy valamit elkezd ócsárolni és nem fejti ki, hogy pontosan miért. Amit Rockstar69 kolléga eddig csinált, az minden volt, csak nem ésszerű, kulturált véleménykinyilvánítás, hanem megindokolatlan szidások egész sorozata. És igen, azért néha igenis szoktam idegeskedni, ha valaki valamire rámutat, kimondja, hogy úgy szar, ahogy van, de azt még véletlenül sem árulja el, hogy miért. Szar, mert szar és kész. Ne haragudjatok, de ez NEM vélemény. Ezzel van gond, nem azzal, hogy nem tetszik neki a játék/hogy van véleménye.
Mondom, hogy majd írok egy cikket. Nem kell sértegetni meg személyeskedni!
Mivel sértettelek meg és mivel személyeskedtem veled szemben? :) Csak mert azzal nem éreztem magamat sértőnek, hogy megkértelek, hogy indokold már meg, mit ártott neked ez a játék. Megkértelek, hogy fejtsd ki normálisan a véleményedet, mert már idegesítő, hogy itt nyafogsz és semmivel sem támasztod alá, hogy miért csalódás/rossz játék a GTAV. :) Ha Te ezen esetleg megsértődtél, azt csak sajnálni tudom.

Kisprobegt: Ott a pont! Teljes mértékig igazad van, egyetértek veled!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 09. 20:23

Akkor leírom harmadjára is: Majd írok arról egy cikket, hogy miért nem tetszik a GTA V! Felejtsétek már el ezt a szöveget. Valaki kitalálta, azóta ezt olvasom mindenkitől.

1. Honnan tudod, hogy játszok vele?
2. Hogy alkossak úgy véleményt egy játékról, hogy nem játszok vele?
3. a, a trófeák miatt játszok vele
b, még mindig próbálok szépséget találni a játékban, mindig újabb és újabb esélyt adok neki
c, ez nem egy olcsó COD, amit kivág a kukába az ember, ha nem tetszik neki. Ez egy "GTA", a kedvenc játék sorozatom, nem véletlenül vagyok ezen oldalon szerkesztő.
4. Nem értem, hogy miért fáj nektek ennyire, hogy nem nyerte el a tetszésemet a játék. Engem nem zavar, ha másnak tetszik, akkor titeket miért idegesít ennyire, hogy nekem nem tetszik?

dani.szentgali: Azért nem mindegy, hogy milyen stílusban fogalmazol meg valamit.

Egyébként, már régóta bennem van, hogy leírom az okokat, amik ehhez vezettek, de nem volt jó a gépem, most szombaton kaptam vissza, telefonon meg nem volt kedvem szernecsétlenkedni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 09. 20:29

Akkor leírom én is még egyszer, utoljára: Senkinek sincs azzal baja, hogy nem tetszik neked a GTAV. A baj azzal van, hogy nem fejted ki, hogy pontosan miért. Szidod mert szidod és kész. Mint mondtam, ez nem véleménykinyilvánítás, ergo nem tudtad alátámasztani azokat a negatívumokat, amelyek ezt a véleményt eredményezték nálad ennél a játéknál. De rendben van, én abbahagytam ezt az egészet, megvárom a kritikádat és majd ott folytatjuk. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 09. 20:38

Amúgy írtam jót is a játékról.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 12. 09. 21:00

Rockstar69: Teljesen igazad van neked is. Most így átgondolva ha mi a kommentjeink nagy részében kifejezhetjük imádatunkat a játék iránt te miért nem fejezhetnéd ki nem tetszésedet. Szerintem ezt itt és most hagyjuk abba várjuk meg a véleményed és amint megírtad, azt majd szépen lassan pontról pontra kivesézzük. ;)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 12. 09. 21:09

Hüblookohelimedion írta:Ez kérdéseket vet fel bennem :lol:
Mikor szívtam én az emberek agyát? Mikor szidtam én a játékot? mert én nem emlékszem, hogy az elmúlt hónapokban bármi ilyet is csináltam volna...
Arra gondoltam, amikor mindig előhoztad, hogy hülyeség a három főhős. De nem bántásból írtam, ezen már túl vagyunk. ;)

Nem gondoltam volna, hogy ekkora vitát kreálok a hozzászólásommal. Szálljatok le Rockstar69-ről, már mondta, hogy majd megírja a nagy összefoglalóját, aztán majd megnézzük, mivel értünk egyet, és mivel nem. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 09. 21:12

Visali: Teljesen igazad van és bocs! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 10. 21:03

R*69 : ok nem baj :)

Jaa!! és csináltam 1 fasza kis deatchmatchet a ,, Vespucci Beach Battle" néven és arra kérnék valakit, hogy nézze meg a térképben, hogy ott van-e nektek is? szóval ha valaki látja akkor irjon rám :)
jaa és próbáljátok ki és ha tetszik nyomjatok 1 like-ot (ha nem akkor is :D )
Created by: Gonzales31_HUN
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gonzales 2013. 12. 10. 21:08-kor.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 12. 10. 22:50

Franklin465 írta:R*69 : ok nem baj :)

Jaa!! és csináltam 1 fasza kis deatchmatchet a ,, Vespucci Beach Battle" néven és arra kérnék valakit, hogy nézze meg a térképben, hogy ott van-e nektek is? szóval ha valaki látja akkor irjon rám :)
jaa és próbáljátok ki és ha tetszik nyomjatok 1 like-ot (ha nem akkor is :D )
Created by: Gonzales31_HUN
Holnap mindenképpen kipróbálom ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 11. 16:35

remélem tetszeni fog :) föleg, hogy elég kreativ vagyok de szerezz még 3 playert mert 4 emberrel lehet kezdeni O_O
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 12. 11. 16:48

De am tényleg ne írjátok le ugyan azt amit már leírtak,lehet nem tetszik neki de én már mondtam neki szépen hogy írja le majd egyszer amire ő azt mondta h igen,akkor ne basztassátok mert végén még azt se írja meg.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 14. 19:51

Megírtam a cikket. SPOILERES!!!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2013. 12. 14. 20:03

Nagyon jó saját teszt lett. És egyetértek veled az online-t kivéve, mert azt nem tudom milyen.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Válasz küldése