[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 12. 23. 18:28

Hol olvastad? Én egyetlen megbízható oldalon sem találom. :/

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 12. 24. 00:09

dani.szentgali: Igen, emlékszek a koporsós jelenetre, még anno odadobtam egy tapadóbombát :P Sőt, én figyelmes lettem Billy Grey nevére is, akit az egyik Lost tag említett.

Shotgun: Tudom mire gondolsz, sohasem tudom elfelejteni azt a szörnyű jelenetet. Mellesleg, pont akkor bukkan fel elsőnek Terry és Clay.

Rockstar69: Épp az este folyamán visszalapozgattam a Bleeter-en, s megtaláltam a Johnnys posztot, durva volt.

Egyébként, szerintem Johnny mégsem halt meg, hiszen a legközelebbi kórháznál újraéled :P :D. (Vicc Elek)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 24. 11:18

NikitaDragovich írta:dani.szentgali: Igen, emlékszek a koporsós jelenetre, még anno odadobtam egy tapadóbombát :P Sőt, én figyelmes lettem Billy Grey nevére is, akit az egyik Lost tag említett.

Shotgun: Tudom mire gondolsz, sohasem tudom elfelejteni azt a szörnyű jelenetet. Mellesleg, pont akkor bukkan fel elsőnek Terry és Clay.

Rockstar69: Épp az este folyamán visszalapozgattam a Bleeter-en, s megtaláltam a Johnnys posztot, durva volt.

Egyébként, szerintem Johnny mégsem halt meg, hiszen a legközelebbi kórháznál újraéled :P :D. (Vicc Elek)
Valamiért mondjuk Trevort ezért a második kijátszás alkalmával természetesen kinyírtam. Johhny K. volt a kedvencem a IV érában.

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2013. 12. 24. 11:30

A tesó most ölte meg azt a gané Trevort. :) De jó volt hallani a jajveszékelését és látni, ahogyan ég a bőre meg a húsa annak a rohadtnak! :)
Én mondtam neki, hogy őt ölje meg. Amit Johnnyval tett.. megérdemelte, hogy barbecue csirke legyen belőle.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 12. 24. 14:09

Kérlek tedd spoiler-be a történettel kapcsolatos hozzászólásokat.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 12. 24. 14:28

Nem tetszik a R* módszere...mér csak az Online-ba raknak havat? :(
http://www.rockstargames.com/newswire/a ... gifts.html

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 12. 24. 15:23

Visali írta:Hol olvastad? Én egyetlen megbízható oldalon sem találom. :/
Első körben a Gamechannel-en, de azóta átvette a GS és a PC Guru is (bár ők kétkedve), meg a német GS is írta.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 12. 24. 15:59

Az a baj ezekkel az oldalakkal, hogy túl sok apróságot megírnak. Persze lehet, hogy igaz lesz, viszont se az IGN, se a VG247, de még a CVG sem vette át, utóbbi pedig igazán vevő minden apró lehetséges GTA-s hírre.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 12. 24. 20:25

Visali írta:Az a baj ezekkel az oldalakkal, hogy túl sok apróságot megírnak. Persze lehet, hogy igaz lesz, viszont se az IGN, se a VG247, de még a CVG sem vette át, utóbbi pedig igazán vevő minden apró lehetséges GTA-s hírre.
Valószínűleg csak kacsa volt, mert semmi nem történt. De jó volt elhinni. Mondjuk azért már ideje lenne lépniük valamit.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 12. 24. 23:01

Ha már bejelentés, szerintem esélyesebb, hogy egy negyedévi konferencia előtt jelentik be a Newswire-on. :) Ez legközelebb januárban vagy februárban esedékes.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 12. 24. 23:13

Na végre én is megkaptam!!! Imádom a GTA V-t!!!! Legjobb játék amivel valaha játszottam. Már az 1.küldéstől kezdve megszerettem. Kicsit nehéz még kezelni de majd megszokom:)

Viszont lenne néhány kérdésem: (bocsi a sok kérdésért de szeretnék úgy játszani,hogy mindenben biztos vagyok. PS3ról van szó)

Az online részleg hogy működik? Ingyenes vagy kell érte valami díjat fizetni? A lakcím vagy hasonló személyes adatok megadása milyen hatással lehet rám? A regisztráció hogyan zajlik?
Aztán valami olyan "kedvezményt" is kaptam a cucchoz,hogy 30 napig ingyenes tölthetek le a PS Store-ból dolgokat. Ezalatt mit értenek? Mármint miket és hogyan tölthetek le? Itt vmi olyat írt ki a gép,hogy frisstíenem kell előbb a rendszert,hogy beléphessek a Store-ba.
És végül fontos lenne tudnom a konzol biztonságos kikapcsolása hogy zajlik. Ugyanúgy mint a PS2nél,hogy a játék közben csak megnyomom a kikapcsolás gombot aztán szevasz,vagy valahogy máshogy? (Pl vissza kell menni a főmenübe vagy mi?)

Lehet még lesznek kérdéseim,előre is köszönöm a válaszokat! :lol:

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2013. 12. 24. 23:47

Rövid gyorstalpaló:

PlayStation Network (PSN): A PlayStation Online rendszere. Ide kell regisztrálnod ahhoz, hogy bármelyik játékkal tudj online játszani, demókat, teljes játékokat, filmeket, stb. letölteni (természetesen a többségét pénzért). Itt kell megadnod néhány személyes adatodat, ez igazából csak a Sony-hoz jut el, mások nem fogják látni, ezen ne aggódj. Gondolom, ha vásárolni szeretnél valami, akkor ezek amúgy is kellenek.

PSN ID: Ezt kérni fogja regisztráláskor, ez lesz a nick neved, ezzel fogsz játszani a multiban is.

PlayStation Plus: A PlayStation Networkön belül egy elkülönített, FIZETŐS részleg, exkluzív tartalmakkal, pl.: korábban férhetsz hozzá bizonyos demókhoz, olcsóbban bizonyos tartalmakhoz, stb. Ezen kívül van egy úgynevezett Game Collection, amiben mindig van néhány játék, amit ingyen letölthetsz, ha tag vagy.
Mostanában bizonyos PlayStation csomagok mellé szoktak adni ajándék tagságot, gondolom te is ebből kaptál egy hónapot. Viszont ha lejár a tagságod, akkor a játékokkal sem tudsz többet játszani.

Itt találsz róla bővebb infót: http://us.playstation.com/playstation-plus/

GTA Online: A GTA V többjátékos része, amit a Rockstar szeret külön néven, GTA Onlineként, emlegetni. Fizetni pluszban nem kell érte, PlayStation Plus tagság sem szükséges hozzá.

Frissítések: Időként mind a PlayStationhöz, mind pedig a GTA V-höz elérhetőek frissítések. Mindkettőnél, ha a géped rá van csatlakoztatva a netre, akkor kérni fogja, hogy telepítsd fel a frissítést, enélkül nem fog továbbengedni. Ezek általában javítások, illetve új funkciókat, tartalmakat adnak hozzá a rendszerhez.

Kikapcsolás: Szerintem a gomb megnyomása is korrektül leállítja a gépet, de én a PS gomb hosszú megnyomásánál szoktam a Turn Off the System opciót választani. GTA Online-ból viszont úgy érdemes kilépni, hogy előbb átmész egyjátékos módba, majd onnan kapcsolod ki a gépet.

Remélem mindent lefedtem, amire kíváncsi voltál. Ha bármiben tudunk segíteni, írj nyugodtan. Jó játékot!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 12. 25. 00:15

Nagyon nagyon szépen köszönöm a gyors és érthető válaszokat. Nagyjából így már mindennel képben vagyok :)
Ha kérdéseim lesznek,akkor a jövőben is hozzátok fordulok,hisz mindig olyan hamar és korrektül kaphatunk visszajelzéseket tőletek,amit a neten sehol máshol nem tapasztaltam. Egyértelműen az egyik legjobb magyar oldal, a legjobb szerkesztőkkel:)
És kellemes ünnepeket még egyszer :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 12. 25. 00:24

wantoo írta:Viszont ha lejár a tagságod, akkor a játékokkal sem tudsz többet játszani.
Ez érdekes, kb. 5-6 héttel ezelőtt aktiváltam egy 14 napos PS Plus kódot, mindazonáltal még mindig tudok játszani a játékokkal, pedig már 6 hét eltelt az aktiválás óta. :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2013. 12. 25. 02:08

NikitaDragovich írta:
wantoo írta:Viszont ha lejár a tagságod, akkor a játékokkal sem tudsz többet játszani.
Ez érdekes, kb. 5-6 héttel ezelőtt aktiváltam egy 14 napos PS Plus kódot, mindazonáltal még mindig tudok játszani a játékokkal, pedig már 6 hét eltelt az aktiválás óta. :lol:
Pedig ennek még direkt utána is olvastam. Még a hivatalos Sony kérdezz-felelekben is ezt írják.

Válasz küldése