[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 22. 14:48

Amúgy a gyűjtői kiadásban minden benne van, ami lehetséges (mármint fegyverek)?
Guess who's back!

Avatar
kecskevadasz
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. 08. 29. 10:01

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kecskevadasz » 2014. 11. 24. 17:45

Amúgy csak szerintem nem illik GTA-hoz First Person nézet? :shock:
Comon girls: "Arab Money!" - Yusuf Amir

GTA III: 100%
GTA Vice City: 100%
GTA San Andreas: 100%
GTA IV: 100%
GTA V: 100%

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 11. 24. 18:26

Nem, már sokan leírták, hogy ezt gondolják, de tökmindegy, mert nem lesz kötelező használni, akinek meg tetszik a belső nézet, az hadd használja :roll:
It's all down south now.

Avatar
Corelighter
CJ zoknija
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. 01. 19. 13:06
Tartózkodási hely: Nagymegyer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Corelighter » 2014. 11. 24. 23:11

Nekem tetszik, volt hogy segített, és könyebben lehet mozogni kis helységek között és van hogy ad az élményre na de mind1

HELP

Singleplayeről vna szó végig, garázst keresek eddig csak 2t találtam és mind a kettő kis 4 személyes, hol találok több garázst, esetleg több férőhelyeset?
Generals gathered in their masses
Just like witches at black masses
In the fields the bodies burning
As the war machine keeps turning
Oh lord yeah!

Avatar
saboo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. 01. 08. 20:42

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: saboo » 2014. 11. 25. 11:09

Corelighter írta:Nekem tetszik, volt hogy segített, és könyebben lehet mozogni kis helységek között és van hogy ad az élményre na de mind1

HELP

Singleplayeről vna szó végig, garázst keresek eddig csak 2t találtam és mind a kettő kis 4 személyes, hol találok több garázst, esetleg több férőhelyeset?
Sehol. Mindegyik karakternek a saját házánál lévő garázsai vannak két hellyel, plusz a megvehető 4 hellyel. Ennyi.
PSN ID: b_saboo

Avatar
Corelighter
CJ zoknija
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. 01. 19. 13:06
Tartózkodási hely: Nagymegyer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Corelighter » 2014. 11. 25. 12:44

és ha akarok venni kocsit de a garázs teli van akkor ennyi volt? kikell azt tennem az utcára?
Generals gathered in their masses
Just like witches at black masses
In the fields the bodies burning
As the war machine keeps turning
Oh lord yeah!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 25. 13:46

Igen. Viszont a frissítésekkel jött járműveket bármikor el tudod érni, úgy, hogy nem foglal helyet, persze ha tuningolod a késöbbiekben a verdát, akkor azt már be kell tenni a garázsba, hogy megmaradjon.
Saboo-t kicsit kiegészíteném: egy-egy karakternek van legalább egy saját háza, ahová 2-3 jármű befér, viszont innen gyakran eltűnnek valamilyen hiba miatt. Minden karakternek van egy megvásárolható garázsa (30 000$), ahová 4 autó fér be, és innen nem szoktak eltűnni a járművek. Ahogy fentebb említettem, lehet használni a bármikor a frissítésekkel kapott autókat, motorokat. Michael-nek Vinewood és Rockford Hills között található ez a megvehető garázs, Franklin-nek Davis-ben, a Grove Street elején, míg Trevor-nak Pillbox Hill-ben, az építkezéssel szemben.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 25. 17:25

Ha már a kocsikról meg a garázsról van szó, baromi jó lenne, ha több mint egy évvel a játék megjelenése után végre megszüntetnék a fentebb is említett rohadt bugot, ami miatt a kocsik mindig eltűnnek a ház melletti garázsból. Nem értem, miért nem lehetett ezt ennyi idő alatt kijavítani. A GTAIV-ben is meg tudták oldani, hogy a kocsik ne tűnjenek el a ház elől egy-két játékbeli nap után, nem értem, hogy itt miért nem tudják megoldani ugyanezt a garázzsal. Elég sokszor idegesített már fel ez a hiba, valahányszor elköltöttem egy csomó pénzt a Los Santos Customs-nél egy kocsi feltuningolására, pár nap után nyoma veszett a jó kis tuningautónak. Ezen baromi jó lenne, ha végre-valahára változtatnának a Rockstarosok.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Atlas
CJ zoknija
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. 07. 30. 14:43
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Atlas » 2014. 11. 25. 18:23

Nem tudom, nekem nem tűnt még el a garázsomból autó csak akkor ha kettőnél többet rakok be. Vagy ha biciklit... :|
"Surviving is winning, Everything else is bullshit!" - Michael De Santa

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 11. 26. 23:24

Hamarosan végigjátszom másodszorra a GTA V-öt. Most tartok az utolsó rablásnál, s még hiányzik az összes spaceship és Leonora Johnson levelei, illetve 25 ugrató + a tőzsdés küldetéseket. Valószínűleg holnapra befejezem az ugratókat és a gyűjtögetéseket, utána pedig megölöm Trevort és a sztorit követően megcsinálom a tőzsdét is :D.

Ettől eltekintve Trevorral felhívogattam a játékban lévő személyeket, s egy bugnak köszönhetően az egyik sztriptízes csaj (akinek férfi adja a hangját), Peach elfogadta a hívásomat, akit megpróbáltam hazavinni, de a házába nem lehetett bemenni, mert bugos volt, ennek fényében nem tudtam szexelni vele :(.

Képek:
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... fQ/0_0.jpg
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... vg/0_0.jpg
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... 2g/0_0.jpg (Ez itt Peach háza. Itt lett bugos a játék.)

Telefonszámok:
Ha mindegyik karakterrel meg akarjátok szerezni Lizet és Ursulat, akkor hívjátok fel őket a telefonszámuk alapján, így Michael, Trevor és Franklin is megszerezheti azt a két csajt:
http://gtaforums.com/topic/669058-all-p ... -spoilers/
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Corelighter
CJ zoknija
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. 01. 19. 13:06
Tartózkodási hely: Nagymegyer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Corelighter » 2014. 11. 27. 22:17

Hey, aki nem prev genről jön át next genre az semmikép sem tudja megkaparintani a railgunt és baltát?
Generals gathered in their masses
Just like witches at black masses
In the fields the bodies burning
As the war machine keeps turning
Oh lord yeah!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 11. 29. 21:49

Na, ez lesz a nem semmi gyerekek.

http://media.rockstargames.com/rockstar ... 530183.jpg

De gondolom erre sem jelentkezjetünk.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 29. 22:48

Amugy az miért van, hogy az olyan jelenttéktelen és szórakoztató glitcheket ki veszik a játékból mint pl a car roulette vagy a wear hat and mask at same time de az ilyen glitcheket, hogy be lehet menni egy falba, hid alá és oda elbújni, meg stb. Azok meg már lassan egy éve még mindig meg vannak?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2014. 11. 29. 22:48

Totyak: A PS4-re nem lehet jelentkezni "regionális korlátozások" miatt, de a Boxra elvileg lehet. (A jelentkezést elfogadta, az emailt elküldte, de aztán lehet hogy a végén kivesznek a kalapból.)
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 11. 29. 23:04

GTA V - 92.06% = Trevor megölve, már csak Leonora Johnson levelei, összes spaceship, tőzsdés küldetések és a 25 ugrató hiányzik :D. Amúgy én szoktam számolni az eltelt heteket a GTA V-ben. Az első mentésemben összesen 60 hét telt el (Johnny Klebitz 50 hete halott), aztán a második mentésemben most vagyok a 38. hétnél, és Trevor két játékbeli napja halott. (Itt pedig Johnny 28 hete halt meg.) :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése