[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 12. 22. 21:24

milyen bányás?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 22. 21:29

Van egy bánya a játékban, s nextgenben be lehet oda menni, én azt akartam kipróbálni, hogy prevgenben is.. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

matebabaja
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. 07. 09. 16:01

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: matebabaja » 2014. 12. 22. 21:46

jó de az nem ugyanolyan ..gondolom a vigero-ra gondolsz de a chevi camarora hajaz inkább..

https://www.youtube.com/watch?v=CAFYq23FlTc

erre gondoltam..annyira jó lenne meg az összes többi extra autó...többen is felvoltak az elején háborodva..és igazuk van..így már teljesen más játékról beszélünk akkor

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 22. 22:10

Dobnátok rá egy Thumbs Up-ot? Ezt a snapmatic contestet meg kell, hogy nyerni...
http://socialclub.rockstargames.com/cre ... cBH7v7IT2A
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 12. 23. 10:04

Számomra semmit nem fog ez jelenteni mert az Xbox Oneomhoz nem kell ez a játék se a heistek se semmi.Ez a GTA V már nem az a GTA mint régen.Nincs meg a feelingje.Az Online mindent elbaszott.A Heistek is túl hypeolt szarok lesznek mint a COD AW. Nagyon majmolják és mikor kijön rá 1 hét és mindenki szarozni fogja.Ez a GTA elbaszott már.Ezért játszo már csak Destinyvel meg Haloval szinte.GTA már nincs is a kedvenceimben sőt már nem is kedvelem ezt a játékot.A GTA SZAR LETT.R* MINDENT ELBASZOTT.IGÉRTGETŐS KIS SENKIK.MEG AZT MONDTÁK HOGY JÖNNEK NAGY GTA ONLINE DLC-K ÉS SZINTE 1 ÉVEN KERESZTÜL KAPTUNK SZAR RUHÁKAT MEG 1-2 AUTÓT.BEST DLC EVER.A GTA MOST MÁR SZAR.AKIBEN MOST MÁR A LEGJOBBAN BÍZOK AZOK IS A 343 INDUSTRIES MEG A BUNGIE.GTA SZAR.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 12. 23. 10:09

Niko Bellic1300 írta:Számomra semmit nem fog ez jelenteni mert az Xbox Oneomhoz nem kell ez a játék se a heistek se semmi.Ez a GTA V már nem az a GTA mint régen.Nincs meg a feelingje.Az Online mindent elbaszott.A Heistek is túl hypeolt szarok lesznek mint a COD AW. Nagyon majmolják és mikor kijön rá 1 hét és mindenki szarozni fogja.Ez a GTA elbaszott már.Ezért játszo már csak Destinyvel meg Haloval szinte.GTA már nincs is a kedvenceimben sőt már nem is kedvelem ezt a játékot.A GTA SZAR LETT.R* MINDENT ELBASZOTT.IGÉRTGETŐS KIS SENKIK.MEG AZT MONDTÁK HOGY JÖNNEK NAGY GTA ONLINE DLC-K ÉS SZINTE 1 ÉVEN KERESZTÜL KAPTUNK SZAR RUHÁKAT MEG 1-2 AUTÓT.BEST DLC EVER.A GTA MOST MÁR SZAR.AKIBEN MOST MÁR A LEGJOBBAN BÍZOK AZOK IS A 343 INDUSTRIES MEG A BUNGIE.GTA SZAR.
Ezzzzzaaaaaz! Fájjon nekik.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 12. 23. 10:48

Niko Bellic1300 írta:Számomra semmit nem fog ez jelenteni mert az Xbox Oneomhoz nem kell ez a játék se a heistek se semmi.Ez a GTA V már nem az a GTA mint régen.Nincs meg a feelingje.Az Online mindent elbaszott.A Heistek is túl hypeolt szarok lesznek mint a COD AW. Nagyon majmolják és mikor kijön rá 1 hét és mindenki szarozni fogja.Ez a GTA elbaszott már.Ezért játszo már csak Destinyvel meg Haloval szinte.GTA már nincs is a kedvenceimben sőt már nem is kedvelem ezt a játékot.A GTA SZAR LETT.R* MINDENT ELBASZOTT.IGÉRTGETŐS KIS SENKIK.MEG AZT MONDTÁK HOGY JÖNNEK NAGY GTA ONLINE DLC-K ÉS SZINTE 1 ÉVEN KERESZTÜL KAPTUNK SZAR RUHÁKAT MEG 1-2 AUTÓT.BEST DLC EVER.A GTA MOST MÁR SZAR.AKIBEN MOST MÁR A LEGJOBBAN BÍZOK AZOK IS A 343 INDUSTRIES MEG A BUNGIE.GTA SZAR.
Igazad van az ő k*rva anyjukat, hogy ingyen adták a DLC-ket, más fejlesztő több ezer forintot elkér 1-2 db szaros fegyverért, ők meg ingyen adták, igazad van B*SSZÁK MEG!
Örülni kéne és nem csipogni...
Ennyivel intézzük el, AZ EGÉSZ GTA FRANCHISE SZAR MERT JÖTTEK DLC-K JEEEEEE MADAFAKA!
Ez igen....

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 23. 12:08

Davekománál van a pont..
Szerintem neki van igaza :)
Amugy a rockstar semmi hirt nem ad az 1.20-as update-ről?
Mert hó még mindig nincs.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 12. 23. 16:06

Ja kiadnak olyan DLC-ek amikben szarokat kapsz ingyen.EZAZ.De figyelj nézz már PL a Destinyre milyen DLC-t kapott.Meg az Infamous Second Son?Meg ez a remastered nemér 50 fontot. 10 font minimum mert gy FPS módért nem veszem újra ugyanazt.Inkább Halo The Master Chief Collection vagy a Destiny.Az Xbox One Halo jobban megéri mert 4 játék 1 áráért.Destiny meg azért mert az sokkal jobb mint a GTA ;)
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 12. 23. 16:53

Ha így gondolod, rendben. Csak azt nem értem, hogy ezt miért kellett nekünk elmondani? Ha nem tetszik, ne játssz vele! :)
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 23. 16:57

Hát igen! :D
Arminhonál a pont :D :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 12. 23. 17:24

Halljátok mindenkinek van véleménye ;)
Meg amúgy ezt a mondatot most elbasztad mert nem is játszok ratyi játékokkal azaz GTA V-el.Nektek tetszik a PS3-on de ha Next Gen-re akarjátok akkor hibáztok vele.Csak FPS módot raktak bele.És mondom én aki tapasztalta One-on.Megvettem játszottam vele és el is adtam mert nem adta azt a régi feelinget.Ezért egyből vettem WWE2K15 meg Forza 5.Meg ha nem tetszik a véleményem akkor verjétek a faszotokat abban a túl hypeolt Szarlineban ;). A Destiny Halo COD BF ezek sokkal jobbak mint az a szar ;)
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 12. 23. 17:47

Tévedsz, Nikolai! Én nem akarom next-genre a GTA V-t, mert pontosan tudom, hogy pár újításon és az FPS módon kívül semmi sincs benne. Mi is gondolkodunk. :)
NikoBellic1300 írta:Meg ha nem tetszik a véleményem akkor verjétek a faszotokat abban a túl hypeolt Szarlineban ;). A Destiny Halo COD BF ezek sokkal jobbak mint az a szar ;)

Nem mondtam, hogy nem tetszik a kissé átgondolatlan véleményed, mindössze reagáltam rá úgy, mint Davekoma. Minden játékról más a véleménye mindenkinek. Te ezt tartod jónak, jobbnak, én azt. Eddig rendben van. De ha te azért írod le többször ugyanazt olyan stílusban, amilyenben, hogy menőnek érezd magad, hogy te le mered fikázni a GTA V-t, amit mindenki istenít, akkor légy szíves ne itt tedd!
Well look who's back

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 12. 23. 18:11

Niko Bellic1300 írta:Halljátok mindenkinek van véleménye ;)
Meg amúgy ezt a mondatot most elbasztad mert nem is játszok ratyi játékokkal azaz GTA V-el.Nektek tetszik a PS3-on de ha Next Gen-re akarjátok akkor hibáztok vele.Csak FPS módot raktak bele.És mondom én aki tapasztalta One-on.Megvettem játszottam vele és el is adtam mert nem adta azt a régi feelinget.Ezért egyből vettem WWE2K15 meg Forza 5.Meg ha nem tetszik a véleményem akkor verjétek a faszotokat abban a túl hypeolt Szarlineban ;). A Destiny Halo COD BF ezek sokkal jobbak mint az a szar ;)
Az egy dolog, hogy te csalódtál a játékban és eladtad, de akkor minek vagy itt? Nem az oldalon, konkrétan a GTA V fórumrészben, vagy az általános társalgóban. Ha nekem nem tetszik teszem azt egy CoD epizód, akkor nem keresek egy CoD fórumot, hogy alázni kezdhessem a játékot. Egyrészt azért, mert értelmetlen, másrészt meg, mert az ott fórumozók nyilván szeretik a játékot és elküldenek melegebb éghajlatra. Mazochista vagy, hogy többször is leírod itt a negatív gondolataid? Egyszerűen játssz a konzolodon az általad értékelt játékokkal, minket meg kérlek kímélj meg a kirohanásaidtól. Nyugodtan állíthatom, hogy erre a kínlódásra senki nem kíváncsi.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 23. 18:16

Bakker, miért kell ekkora perpatvart csapni egy játék miatt, most nem fogok senkinek sem a pártjára állni, de annyit hozzá teszek, hogy mindenben van igazság. Nikonak annyiban van igaza, hogy a next-gen nem sokkal külömbözik a prev-gentől és nem lett olyan jó, mint vártuk, de attól, hogy egyeseknek nem tetszik egy játék, azt nem kell ennyire közzétenni. Főleg, hogy ez egy GTA-s közösség. Most pedig azt fogom tenni, amiben nagyon jó vagyok, offolok :lol: . Én nagy valószínűséggel nem fogom frissíteni a játékot, mert szerintem úgy jó, ahogy alapból kiadták. Ki van még így ezzel?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése