[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 12. 23. 18:21

Niko Bellic1300 írta:Számomra semmit nem fog ez jelenteni mert az Xbox Oneomhoz nem kell ez a játék se a heistek se semmi.Ez a GTA V már nem az a GTA mint régen.Nincs meg a feelingje.Az Online mindent elbaszott.A Heistek is túl hypeolt szarok lesznek mint a COD AW. Nagyon majmolják és mikor kijön rá 1 hét és mindenki szarozni fogja.Ez a GTA elbaszott már.Ezért játszo már csak Destinyvel meg Haloval szinte.GTA már nincs is a kedvenceimben sőt már nem is kedvelem ezt a játékot.A GTA SZAR LETT.R* MINDENT ELBASZOTT.IGÉRTGETŐS KIS SENKIK.MEG AZT MONDTÁK HOGY JÖNNEK NAGY GTA ONLINE DLC-K ÉS SZINTE 1 ÉVEN KERESZTÜL KAPTUNK SZAR RUHÁKAT MEG 1-2 AUTÓT.BEST DLC EVER.A GTA MOST MÁR SZAR.AKIBEN MOST MÁR A LEGJOBBAN BÍZOK AZOK IS A 343 INDUSTRIES MEG A BUNGIE.GTA SZAR.
Nem értek veled azért egyet mindenben, Niko! Hiába adták ingyen ezeket a DLC-ket, az élettartalmuk tényleg egy nulla volt, DE ennek ellenére nem szarozom a GTA-t! Nekem ez a kedvenc játéksorozatom! Szerintem, ha kiadják a rablásokat meg a sztoris DLC-ket, újra megszereted majd a GTA-t, vagy nem.

Mindegy. A lényeg annyi, hogyha nem szereted már a GTA-t, akkor ne mondd el mindennek a Rockstart! Persze, megértem, hogy ideges vagy, hogy 1 évig csak szar ruhákat, fegyvereket meg autókat adtak, de akkor is... Ennek ellenére megértem, hogy csalódtál.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 12. 23. 18:31

NikoBellic1300: Pár hónapja eltűntél a barátlistámról Xbox LIVE-on. Most már végre tudom az okát. Szóval időközben beszereztél egy Xbox One-t. Rendben van, gratulálok hozzá, sok örömöt és jó játékot, bár azért egy üzenetet igazán hozzám vághattál volna, hogy "Bocs, de én most lépek, cső". Ha már arra volt energiád, hogy valahányszor bejelentkeztem LIVE-ra, mindig hívtál COD-ozni. :D Na mindegy. A lényeg, hogy nem tudom, mire ez a nagy GTA undorod, bár a Halo-t már akkor is az egekig magasztaltad, amikor még együtt játszottunk X360-on. Ja és GTA Place-ről is eltűntél egy ideje. Azt viszont nem értem, hogy azért miért kellett visszajönnöd, hogy elkezd oltogatni azt a játékot, amit egy fél éve még imádtál. És itt most nem azzal van a baj, hogy időközben meguntad, megutáltad a játékot, hanem azzal, hogy ezt valamivel kulturáltabban is elmondhatnád, teljesen felesleges ilyen stílusban minősíteni a játékot. Ha neked nem tetszik már, oké, nyilván lehet véleményed, de normálisabban is el lehet magyarázni, hogy miért nem tetszik, trágár szavak használata nélkül. Azzal sincs baj, hogy a Destiny-t és társait jobbnak tartod, de ha már ez a helyzet, akkor indokold is meg. Attól, hogy káromkodva ócsárolod a játékot egy nyilvános fórumon, mint valami kiskorú óvodás, semmitől sem leszel vagányabb vagy menőbb, mint ahogy attól sem, hogy Xbox One-od van, mert ahogy elnézem a hozzászólásaidat, amiatt is Zeusznak érzed magad. Amúgy emlékszem rá, hogy egyszer említetted nekem az életkorodat, én meg véletlenül egyel fiatalabbnak mertelek nevezni, te meg felháborodva leordítottad a fejemet, hogy te bizony már idősebb vagy annál, mint amit én mondtam. Nos, ne is haragudj, de a mostani megnyilvánulásod után nemhogy 15-nek, de 13 évesnek sem nézel ki, ez a fajta véleménykinyilvánítás a 7 évesekre jellemző.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 12. 23. 19:31

Niko Bellic1300 írta:Halljátok mindenkinek van véleménye ;)
Meg amúgy ezt a mondatot most elbasztad mert nem is játszok ratyi játékokkal azaz GTA V-el.Nektek tetszik a PS3-on de ha Next Gen-re akarjátok akkor hibáztok vele.Csak FPS módot raktak bele.És mondom én aki tapasztalta One-on.Megvettem játszottam vele és el is adtam mert nem adta azt a régi feelinget.Ezért egyből vettem WWE2K15 meg Forza 5.Meg ha nem tetszik a véleményem akkor verjétek a faszotokat abban a túl hypeolt Szarlineban ;). A Destiny Halo COD BF ezek sokkal jobbak mint az a szar ;)
Ne, ne!
14 éves létedre én kussolnék, lehet Xbox One-od van, de abban is biztos vagyok, hogy nem te güriztél érte, hanem anyuci-apuci, úgyhogy itt ne tedd a fejedet, HOGY NEKED XBOX ONE-ON MEG VAN A FORZA 5, DESTINY, BF, COD, F*SZOM TUDJA ÉS JOBB AZ ÖSSZES MINT A GTAV, tessék kicsit vissza venni...
...nem tudom mire vered magad, itt senkinél sem vagy nagyobb.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 12. 23. 19:40

Nem az.Nikitának van igaza.Talán túl reagáltam a dolgot.Nem az hanem tényleg csalódott voltam már arra hogy nem kaptam semmi újat csak gagyi autókat meg ruhákat stb.Persze hogy most haragszok a GTA-ra de lehetséges amit Nikita mondott hogy újra meg fogom szeretni a DLC-k meg a Heistek után.De jelenleg most nagyon a Destinyvel meg a Haloval szeretek játszani.Amúgy nem is szar a GTA de egyszerűen nem hiszem el hogy 1 és fél év után semmit se kaptam az Onlineba se a GTA-ban.Előre is bocsánat mindenkinek ezért a túl reagálásért.

Dani.szentagli: Az oka az volt mert volt hogy soha nem jöttél még szünetekben sem mikor voltál a boxon.Meg még az okát se mondtad hogy miért (volt néhányszor hogy elmondtad de nem mindig) ezért töröltelek.De majd visszajelöllek ha majd One-t fogsz venni.Mellesleg lehet hogy fogok mégyegy esélyt adni a GTA-nak de remélem végre kapok valami jót ha már újra akarom majd
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 23. 19:44

Na jó legyen elég..
Inkábn avval foglalkozunk, hogy minek az 1.20-as update ha nincs hó? :(
Delirious's last words: HOHOHO BITCHES
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 12. 23. 20:06

Holnap, karácsonyi ajándéknak PC gépigény? Szerintetek?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 12. 23. 20:19

A St. Armin Meteorológiai Központ december 25-re jósolja a Los Santos-t és Blaine County-t elárasztó hóvihart, ami az ún. 1.21-es frissítő esővel egyetemben vagy csak egy pár perces felhőszakadással jön. Emiatt a havazás miatt a gépigény csak jövőre fog jönni a hó után hatalmas hurrikánnal, tornádóval és ciklonnal. :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 24. 08:03

A st. Armin meteorólogiai központ tévedett! :D
It's snowing! IT' SNOWING!!!!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 12. 24. 08:48

No igen... a meteorológusok sem szoktak igazat mondani. :D
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 12. 24. 10:20

Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves GTAPlace.hu adminisztrátornak, moderátornak és felhasználónak! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 12. 24. 11:01

Én is viszont kívánom!:) Legyen békés,boldog,szeretetteljes karácsonya mindenkinek! :) Na és persze jó hócsatázást GTA-ban,ha már élőben nem lehet... :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 12. 24. 17:57

Boldog karácsonyt és előre is GTA-ban gazdag új évet kívánok mindenkinek! :D

Egyébként kipróbáltam a hógolyózást az Online-ban, nagyon jó lett! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 12. 25. 14:05

Aki még nem tudja hogy miért is "öl" a hógolyó,annak : http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... olyok.html

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 12. 25. 22:42

Lehet nem ide kéne irnom de valaki segitsen kerem!! A sony nem enged belepni a PSNbe mert valami hiba van. Utananeztem forumokon hogy ez mi es megprobaltam azt amit irtak (router ujrainditas,ps3 ujrainditas stb.) de nem hasznalt. Es igy most nem tudok onlineozni:( mi a teendo ilyenkor? (Bocs a helyesirasert de telorol vagyok)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 12. 25. 23:32

Stan98 írta:Lehet nem ide kéne irnom de valaki segitsen kerem!! A sony nem enged belepni a PSNbe mert valami hiba van. Utananeztem forumokon hogy ez mi es megprobaltam azt amit irtak (router ujrainditas,ps3 ujrainditas stb.) de nem hasznalt. Es igy most nem tudok onlineozni:( mi a teendo ilyenkor? (Bocs a helyesirasert de telorol vagyok)
Nálam is ez volt ma. Nem kell ilyenkor csinálni semmit, csupán várd meg, míg a Sony rendbe hozza a hibát. (Addig játszol valami mással.) Szerintem holnapra már jó lesz! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése