[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 06. 15. 18:27

Gonzales írta:Igen, én szoktam :P Egyszer Narratorral is voltam, de õ inkább tengeralattjáróval követett :)
Jól van naa, szegény voltam, mint a templom egere. Meg vak is, amikor elcsaptalak a víz alatt... :P
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 06. 16. 13:45

Americanviking írta:Az utolsó update óta, ha egy bejátszás van, felmegyek az in-game internetre, vagy ha snapmatic-et használok, akkor két oldalt levága sokat és nem látok semmit. Úgy a kép egyharmada ki van takarva. Mivel lehetne orvosolni? (PC)
Még mindig fennál ez a hiba. Valaki megoldás? Eddig nem volt ilyen. Így még tőzsdézni sem lehet :(

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 16. 14:10

Az én megoldásom biztos nem működik? Ma a felső és baloldali részből hiányzott pár centi, és nekem az Alt + Tab megoldotta. Ha más nem, akkor ez technikai kérdés, ráadásul viszonylag gyakori, és nem is egyéni, szóval a R* Support biztosan szívesen veszi hogy írtál nekik, majd rákakkant a fejedre egy sablonválaszt... De lehet, hogy tesznek valamit azért.
Guess who's back!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 06. 16. 14:54

Ha a következő frissítésig nem javul, akkor írok a R*-nak.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 06. 16. 21:06

Ugye most van az E3. Rockstar mikor lesz? Szerintetek bejelentenek vmi új játékot?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 16. 23:20

Sziasztok!
Lenne néhány nagyon fontos kérdésem, ugyanis több mint valószínű, hogy a tesóim vesznek egy PS4-et a napokban vagy egy hét múlva. Ez pedig azt jelenti, hogy elvileg többet már nem fogok PS3-on GTA-zni, hacsak nem adjuk el a PS3-at. Sajnálatosan a harmadik végigjátszásomat nem tudtam befejezni - 30%-nál vagyok, és a Lifeinvaderes küldetést csináltam eddig meg -, aztán az Online rablásokból csak az első három van kész, mert a negyedik rablásnál elakadtam, tudniillik senki sem fogadja el az inviteket, és Arminhón kívül senki sem akar nekem segíteni. :( Én nagyon szerettem volna, ha meg tudtuk volna csinálni az összes rablást, de hát senki sem jött nekem segíteni, csak Arminho, ketten meg nem lehet őket megcsinálni. :(

Mindegy. Jönne tőlem néhány kérdés:

1.) Ha megveszem PS4-re a GTA V-öt, és átimportálom a PS3-as mentéseimet, akkor csak az Online-t viszi át és a sztorit nem?
2.) Ha átimportáltam az Online-os karakteremet, akkor a küldetéseket, a rablásokat, a versenyeket meg a többi dolgot újra kell csinálnom? Ezt én azért kérdezem, mert láttam egy videóban, hogy az egyik gyerek átvitte a karakterét next-gen konzolra, és a térképen az összes küldetés nem volt készen; nem volt ott a zöld kis pipa.
3.) Az átimportáláskor csak a karakterem/karaktereim, a fegyvereim, a házaim, a ruháim és az autóim maradnak meg? A többi dolgot újra kell kezdenem?
4.) Ha a sztorit nem importálja át, akkor azt úgy meg tudom oldani, hogy felteszem a PS3-as mentéseimet egy pendrive-ra és bemásolom őket a PS4-embe, hogy PS4-en meglegyenek az előző mentéseim?
5.) Sajnos még az öcsém regisztrált az én profilomban a PSN-re, de aztán 2011-ben kötelező volt jelszót változtatni, mert hackerek feltörték a PSN-t. Én megváltoztattam a jelszómat 2011-ben, de azóta nem is használtam, mert a PS3 automatikusan elmentette, így folyton bejelentkezett magától. Megpróbáltam rájönni a tesóimmal, hogy milyen jelszót írhattam, de nem megy. Hiába megyek rá arra, hogy elfelejtettem a jelszómat, az öcsém régi e-mail címe törölve lett, mert régóta nem lett használva, és a születési időnél random számokat adott meg. Sehogy sem tudok rájönni, hogy mi volt a jelszóm. Mit tegyek? Írjak a Sonynak a supportjukon? Ha nem tudom kitalálni a jelszómat, akkor sajnos nem tudom PS4-en átimportálni a PS3-as GTA V-ömet.

Előre is köszönöm a válaszokat. Sziasztok! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 18. 10:03

Sajnos a kérdéseidre nem tudok válaszolni, de örülj neki, hogy kapsz PS4-et. :D Én a házat magamra borítanám örömömben, ha nekem jelentenék be, hogy húgommal kapunk egy új konzolt. Sajnos nagyon sanszos, hogy nálam még évek kérdése a PS4 beszerzése. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 18. 10:07

Én még pár hónapig meg akarom hagyni a PS3-at. Nem is akarom eladni. Nem is kéne eladnunk, mert az öcsémnek van elég pénze, hogy megvegye a PS4-et. A PS3 nagyon a szívemhez nőtt, mert már 2010 óta megvan, és nem akarom eladni. :/ Még van egy-két játék, amit kipróbálnék PS3-on, de előtte gyorsan végigjátszom még egyszer a Beyond: Two Soulsot, hogy meglegyen a platina! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 23. 07:23

Ne aggódj dani,nekem se mostanában lesz új konzolom. De majd egyszer.. :lol:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 23. 09:34

Stan98 írta:Ne aggódj dani,nekem se mostanában lesz új konzolom. De majd egyszer.. :lol:

Talán a következő évszázadban beszerezzük azt a PS4-et. :D :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 23. 09:49

Arra már PS10ünk is lesz xD

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 23. 18:46

Stan98 írta:Arra már PS10ünk is lesz xD
Na ja. Beletelik egy kis időbe, mire az ember rászánja magát a konzolváltásra és még több idő az ehhez szükséges pénz összegyűjtése is.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 06. 24. 05:22

Hát most akinek Xbox 360 konzolja volt, annak könnyebb a döntés hiszen az Xbox One visszafelé kompatibilis lesz karácsony tájékára.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 24. 17:39

Davekoma írta:Hát most akinek Xbox 360 konzolja volt, annak könnyebb a döntés hiszen az Xbox One visszafelé kompatibilis lesz karácsony tájékára.
Én X360 tulaj vagyok, de a visszafelé kompatibilitás ellenére is a PS4 mellett voksolok. Elsősorban azért, mert az összes barátomnak az van/lesz, másrészt meg kell a változatosság, ki szeretném próbálni a Sony konzolját is. Eleinte ugyan nem tetszett az Xbox One, de most már igazából nincs vele semmi bajom. Ettől függetlenül én mégis a PS4-et tartom jobb döntésnek, ha majd eljön az új konzol vásárlásának ideje. Arról meg nem is beszélve, hogy odáig oké, hogy az M$ bejelentette a visszafele kompatibilitást, de őket ismerve elég sanszos, hogy ezt is valamilyen tőlük "megszokott kötelező fizetésű" megoldással valósítják meg. Nem mondom, hogy az utóbbi időben a Sony nem vált pénzéhessé, de a Microsoftot mindig is úgy ismertük, hogy az utolsó bőrt is lenyúzza a vásárlóiról (ezt tapasztalatból mondom), úgyhogy szinte biztos most is úgy lesz, hogy bejelentenek valami jó dolgot, mindenki örül, aztán meg kiderül, hogy komoly anyagi hátulütője van a dolognak. De ne így legyen, ne legyen igazam. :) Ja és tudom, hogy én kezdtem, de most már ne OFF-oljunk a konzolokkal kapcsolatos dolgokkal. Legyen a szó a GTA V-é! :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 24. 20:35

Vagy lehet úgy oldják meg, hogy a Market Placeről lehet venni gyakorlatilag egy virtuális Xbox360-at
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése