[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 08. 19. 00:17

Fegyverek színénél az Army, az arany vagy "homok" színű?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 19. 06:50

Valaki nem tudja, hogy kivel kell összeszedni a levéldarabokat? Mert Franklin-el, nem találok egyet sem, hiába megyek el a jelölt helyekhez. :/

Illetve,nem tudjátok mi lehet az a 2 hiányzó melléküldetés amit még nem teljesítettem Franklin-el? Az egyik a versenyek után jön azt tudom, a másikra viszont korábban azt a választ kaptam, hogy a levélgyüjtögetés is ad egyet, de ezek szerint az nem Frankliné, ezek után semmi ötletem, hogy a maradék 1 i lehet???
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 19. 07:34

The Rock: homok és fosszín keveréke.

kekesi: pedig a levélgyűjtögetős missziót (A Starlet In Vinewood) csak Franklin-nel csinálhatod meg. Nem lehet, hogy már összeszedted a levéldarabot azon a helyen, ahol jártál?
Well look who's back

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 19. 08:09

Nem 100, hogy nem szedtem össze ott, de több videóba is láttam, hogy nem 1 karakterrel szedik a darabokat, lehet, hogy vannak olyan levelek amiket csak egy bizonyos karakterrel lehet begyűjteni?

Vagy csak pontatlan a térkép amit használok? Mert az UFO alkatrészeket is csak kb jelölte....
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 19. 08:41

Bármelyik karakterrel összeszedheted, csak a küldetést csinálhatod meg Franklin-el. SocialClubon megtudod nézni a térképen, hogy melyiket szedted már fel.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 19. 11:09

Ha a játék legelején vagy, akkor még nem tudsz levéldarabokat gyűjteni, csak a Mr. Philips c. küldetés után. Mellesleg bármelyik karakterrel össze lehet őket szedni, csak a játék legelején még egyáltalán nem tudod felszedni a leveleket.

Egyébként nem lehet, hogy Tonya küldetéseit hagytad ki? Telefonon kell őt felhívni, hogy elkezdhesd a küldetéseit. Hamar meg kell csinálni a küldetéseit, különben buktad a 100%-ot. Ez sajnos egy nagyon idegesítő bug. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 19. 12:06

Köszi a válaszokat, a játékot mondjuk már kijátszottam, de a hiba a használt térképben van ami alapján gyűjtögetek, nem túl pontos, plusz mint kiderült a legeldugottabb darabokkal kezdtem volna, de itt az oldalon találtam egy leírást is, így viszont meglesz. :) és akkor mégsem, hiányzik egy küldetés sem, mert akkor lesz amit a levéldarabok összeszedése után kapok, meg amit a versenyek után. :D Az biztos, hogy ez a játék legidegesítőbb és legunalmasabb része, de kell az a 100%.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 19. 13:03

A versenyek után nem kapsz küldit. Az ûrhajó daraboknál fogsz kapni még egy utolsót.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 19. 13:56

És ha megcsináltad 100%-osan a játékot, akkor kapni fogsz még egy küldetést, amelyben le kell győznöd Bigfootot Franklinnel. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 19. 14:05

Gonzales írta:A versenyek után nem kapsz küldit. Az ûrhajó daraboknál fogsz kapni még egy utolsót.
De Hao ad egyet, miután megcsináltuk az utcai versenyeket nem? Mert az egyik GTA-s oldalon ezt olvasta. Az űrhajó darabos pedig megvolt.

Amúgy a Bigfoot vadászatos küldit már láttam Yt-n. :D
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 08. 19. 21:48

Arminho írta:The Rock: homok és fosszín keveréke.
Aha, köszi. :lol:
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 21. 11:01

Na megvannak a levéldarabok is és azt is tudom, hogy melyik küldi hiányzik még: Uncalculated Risk, ezt mikor kapom meg? Teljesíteni kell hozzá az összes bázisugrást vagy mi?
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 21. 12:00

Igen, az összes ejtőernyőzést meg kell csinálnod hozzá. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 09. 05. 20:27

Meglett PS4-re a GTA V. Eddig nagyon tetszik, tegnap raktam föl, már kb. 10 órám van benne. :D Végre nem esek le állandóan a motorról, nem úgy, mint GTA IV-ben, de a lövés az még nagyon furcsa, ez az első lövöldözős játékom konzolon.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

YOLOpls
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. 09. 12. 09:53

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: YOLOpls » 2015. 09. 12. 10:11

Hellosztok!
Lehet hogy ezt a kèrdèst rossz helyre írom ezèrt nèzzètek el nekem. A kèrdèsem: a GTAV online rèsze a prevgeneken(ps3,XBOX360) meddig lesz elèrhető? (Azèrt kèrdem mert jobb lenne tudni, hogy meddig lehet kièlvezni az online rejtelmeit a prevgeneken). A válaszokat előre is köszönöm!

Válasz küldése