[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 01. 19:46

Tőlem. Bár néhány hónapig biztos nem kerülök PS3 közelbe. Legközelebb talán karácsony fele.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 01. 20:30

Addigra én megpróbálok beszerezni egy PS4-et, mellé a Rock Band 4-et, a GTA V-t és az MKX-et. Persze, a PS3-at eladnám, a játékokkal együtt.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 01. 20:53

Lassan nekünk is lesz PS4-ünk szerintem. Legalábbis bátyám gondolom, hogy akar majd beszerezni, az UC 4 miatt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 01. 20:54

"Álmooodj királylááánnyttt" :lol:

Uncharted 4 miatt szerintem is érdemes volna beszerezni. Eszméletlen egy játék :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 01. 21:45

Mi 2015. szeptember 1-jén vettünk egy PS4-et Metal Gear Solidos kiadásban! :D Állati! Meg fogom majd rá venni a GTA V-öt, az Uncharted: The Nathan Drake Collectiont és az Uncharted 4-et is. A PS4 sokkal jobb, mint a PS3, és sajnos több mint valószínű, hogy hamarosan eladjuk a PS3-at a bátyám egyik haverjának. Ő a GTA V-öt is kéri a PS3 mellé. Adjam oda neki? Én a GTA V-öt nem akarom odaadni neki, mert én GTA-fan vagyok, és a GTA V régi kiadása tagja a GTA-gyűjteményemnek. Mit tegyek szerintetek? Az már biztos, hogy a PS3-at eladjuk. Egyedül azt bánom, hogy az Uncharted 3-at nem tudtam végigjátszani és a GTA V-öt harmadjára. Én a GTA V-öt kétszer játszottam végig (mind a kétszer 100%-osan), és sajnos harmadjára a felénél abbahagytam, mert megvettük a PS4-et. Nagyon szerettem volna, ha harmadjára is végig tudtam volna vinni 100%-osan, de nagyon unalmas volt már, ezért is kénytelen voltam abbahagyni. Ebben a mentésben pedig megcsináltam volna a B befejezést. Nagyon örülnék neki, ha a PS3-as játékállásomat tudnám folytatni PS4-en, de sajnos ez csak az Online-nál van így. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 02. 09:46

Adjad, mert úgy se tudsz vele mit kezdeni. Én egyébként tuti nem fogom eladni a PS3-at.

Aki most tervez PS4-et, szerintem még várjon vele, mert Japánban már csökkentették az árát, ami előbb-utóbb ide is elfog érni. Lehet pont az ünnepekre.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 02. 13:22

Ja, viszont addigra nem lesz vevő a prev-genes cuccokra. De ez már kezd elmenni az OFF irányába.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 02. 13:45

Miért ne lenne?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 10. 02. 17:01

Arminho írta:Ja, viszont addigra nem lesz vevő a prev-genes cuccokra. De ez már kezd elmenni az OFF irányába.
Xbox One attól még lesz, de biztos hogy nem fog elfogyni.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 04. 11:38

Karácsonykor talán én is megpróbálkozok egy PS4 beszerzésével... de addig még sok víz lefolyik a Dunán, sok minden történhet addig.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 04. 11:48

Szerintem te Xbox One-t vegyél, feltéve, ha folytatni akarod a GTA Online-t. Ha te Xbox 360-on játszottál a GTA V-tel, akkor neked Xbox One-t kell venned, különben egyes szintről kezdheted a GTA Online-t. Én PS3-on játszottam a GTA V-tel, és egy PS4-et vettünk, csak hát még nem szereztem be rá a GTA-t.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 04. 11:56

https://support.rockstargames.com/hc/en ... -One-or-PC
De csak socialclub acc kell az átvitelhez?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 04. 12:08

NikitaDragovich: Nem igazán érdekel, ha újra kell kezdenem a GTA Online-t. Igazából mindenképp PlayStationre szeretnék átváltani, ha lesz rá alkalmam. Nagyon szeretem az Xboxokat, a három Xbox konzolból kettő megvan (Xbox Classic & Xbox 360), de a PS4 annyira megtetszett, hogy képes vagyok szakítani a közel 10 éves Xboxos gamer mivoltommal, és átváltani a rivális konzolcsaládra. Mondjuk az is igaz, hogy a múltban voltak negatív élményeim a PS konzolokkal, hisz a PSP-m (amit hála az égnek már több, mint egy éve sikerült elpasszolnom) nagyon sok bosszúságot okozott, mert mindig elromlott. A másik, jóval korábbi negatív élmény meg akkor ért, amikor még a legelső konzolomat akartam megvenni, ami egy PS2 Fat gép volt, ám amikor bekapcsoltam, több hibája is volt (zöld volt a képernyő, a lemeztálca folyamatosan ki-be ment, le kellett fogni mint egy őrültet hogy belerakhassak egy lemezt), ekkor a haverom ajánlására vettem helyette egy akkor számomra még ismeretlen konzolt, az Xboxot. És azóta Xbox párti vagyok. Pontosabban voltam. Most (több okból) újra a PS felé húz a szívem, és mielőbb szeretnék beszerezni egy PS4-et. Ettől függetlenül nem tartom egyik konzolt sem jobbnak, sem rosszabbnak a másiknál, és továbbra is nagyon szeretem az Xboxaimat (igaz, a szabadidőm 85-90%-át a 360-ra fordítom, a Classic-kal csak nagyon ritkán játszom). Na, de sikerült elterelnem az eredeti témát egy másikra, úgyhogy a konzolokkal kapcsolatos terveinket meg véleményeinket mostantól a megfelelő topicban vitassuk meg. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 04. 12:38

Persze, megértem. Jól teszed, hogy átváltasz PS4-re. Legalább tudunk majd ketten játszani. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 10. 04. 13:05

3-an :D
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Válasz küldése