[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 15. 21:35

Rockstar69 írta:Ez lenne a 3. értelmes frissítés, erre pont nem kapjuk meg.

Amúgy nem tudom ki játszott már a Midnight Club-al, de ami abban van, azt hívják tunningolásnak, nem a GTA V-ös "mod menüt".
Mélyk a másik kettő? :roll: :lol:
Amugy a Savanna-t nem akarják belerakni? Az a mindenidők legemlékeztesebb kocsija a gta történelmének! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 16. 08:48

A Flight School meg a Heist frissítés, annak ellenére, hogy az utóbbi elég igénytelenül lett kiadva, az is viszonylag tartalmas volt. Bár kiindulva a Hydrából meg az Apache-ból, kérdéses, hogy valójában mennyi újdonság volt abban a frissítésben, és mennyi volt az, amit a kész játékból vágtak ki.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 17. 11:56

A Lowrideres update nekem is hiányzik, de ez van. El kell fogadni, hogy nincs több frissítés... akárhogy is nehéz és fájó.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 10. 21. 08:45

totyak írta:El ne hidd, hogy nem lenne elég a konzol a frissítésekhez. Egyszerűen csak úgy döntöttek, hogy azokra nem dolgoznak tovább. A teljes komplett játék elég szép grafikával fut a konzolokon, de majd pont egy kisebb frissítés kiakasztja. Valószínű.
Ezzel vitatkozom. Nálam ha elindul egy freemode events update, azonnal 10-15-tel leesik az FPS, mert a játék nem bírja a hirtelen lerakott objektumokat, az összes játékos számlálóját és mozgását követni. És azért az én gépemben 4 magos proceszor és 4GB RAM van, egy Xbox 360-ban három mag van és 512MB RAM. Ennek az erőforrásnak valamennyi pozíciót, betöltött objektumot, változást, eseményt kezelnie kell, amiről infót kell külkdeni a többi szobában lévő játékosnak is. A Lowriders cuccai is lehetnek erőforrás igényesek, azért belül is sok dolgot le lehet cserélni. Valószínűleg nem véletlenül maradtak ki a Los Santos Customsből az egyedi festések, pedig logikus lett volna.

Több dolog mutatja, hogy mi az, amit már a megjelenéskor is feladtak a fejlesztők, hogy minél több update jöhessen prevgenre: lásd alacsony, nem változatos forgalom, kevés járókelő, az új DLCs autókat csak garázsból lehet lehívni, és szerintem okkal kerültek csak most fegyverek a Freemode szobákba, mert a régi konzoloknak ez sok lenne.

Azt persze én sem értem, miért nem a Lowriders update jött előbb, de nem gondolom magam naivnak, ha most tényleg elhiszem, amit a Rockstar mond.
Stan98 írta:Luszie szerintem meg van az oka..én is prevgenes vagyok és nagyon paraszt húzás volt ez Rockstaréktól,hogy a semmiből kijelentik,hogy nem lesz több frissítés...ha esetleg a kedden megjelenő Lowrider update után hagyták volna abba,akkor azt mondom oké,végülis amit lehetett kihozták ebből és ennyi. De hogy pont a legjobb részeknél hagyják abba az azért az elég gáz,ugyanis pár MB-s frissítések miatt biztos nem akadna ki a játék...szimplán lustaságnak hívják azt,amit ezek most csináltak. (Na meg kell a money nekik tudod..:D )
Na ácsi, azért nem a semmiből jelentették be. Jó előre mondták már több Asked & Answered cikkben (2014 december, 2015 május), hogy közelítenek kapacitások a végéhez, egyáltalán nem volt váratlan. És pont azért jönnek most a jobb update-ek, mert ezekhez az új konzolokon és PC-n már van erőforrás.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 21. 12:34

Jó de lássuk be, ha jött volna Lowrider-es update prev-genre akkor biztos lettek volna dolgok amik szintén csak next gen-en lehetnének elérhetőek. Példaként:
Nem lehetne kinyitni az ajtókat, motorháztetőt, csomagtartókat, nem lehetne belül is fejleszteni a kocsikat, (kárpit, kormány, váltó) esetleg nem kaptunk volna új "Heistet" etc..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 10. 21. 13:15

A GTA V önmagában már eleve a prev-gen konzolok határait feszegette, én már azért is hálás vagyok, hogy a Heist DLC-t is mindenféle kompromisszum nélkül tudták kiadni (mondjuk tuti lesz part 2). Ha tetszik, ha nem a jó öreg PS3-nak leáldozott :( (talán még 1-2 COD-ot a profit kedvéért kiöklendeznek, de utána már alig fognak nagy címeket kiadni rá)
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 10. 23. 20:34

Hát sajnos igazad van Tequi-La-La...ahogy olvastam nem sokára a PS3 konzolok gyártását is abbahagyják..boltokban se lesz hamarosan kapható..Mindegy ez van,de majd egyszer lesz másik konzolom is,addig meg jó ez is unaloműzőnek,úgysincs sok időm kockulni..

De ha jobban belegondolok,nem is gáz,hogy nem ülök annyit a játék előtt...inkább ahelyett is kimegyek lazulni egyet a barátokkal,úgy mint az öregeink annak idején... :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 23. 20:39

Stan98 írta:Hát sajnos igazad van Tequi-La-La...ahogy olvastam nem sokára a PS3 konzolok gyártását is abbahagyják..boltokban se lesz hamarosan kapható..Mindegy ez van,de majd egyszer lesz másik konzolom is,addig meg jó ez is unaloműzőnek,úgysincs sok időm kockulni..

De ha jobban belegondolok,nem is gáz,hogy nem ülök annyit a játék előtt...inkább ahelyett is kimegyek lazulni egyet a barátokkal,úgy mint az öregeink annak idején... :D
Amikor még lóval jártak, és kastélyokban laktak... Szóval úgy húsz-harminc éve, nem figyeltem törin :D
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 10. 23. 20:56

Jobban kőne figyelni Viking.. :P na de mindegy ne offoljuk a témát :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 23. 23:01

Stan98 írta:Hát sajnos igazad van Tequi-La-La...ahogy olvastam nem sokára a PS3 konzolok gyártását is abbahagyják..boltokban se lesz hamarosan kapható..Mindegy ez van,de majd egyszer lesz másik konzolom is,addig meg jó ez is unaloműzőnek,úgysincs sok időm kockulni..

De ha jobban belegondolok,nem is gáz,hogy nem ülök annyit a játék előtt...inkább ahelyett is kimegyek lazulni egyet a barátokkal,úgy mint az öregeink annak idején... :D
Honnan vetted ezt a baromságot?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 24. 10:16

Ja, ez egy hatalmas baromság! Kimenni, és a haverokkal lazulni?! Hagyjuk már! Kockulni kell, főleg, hogy itt az őszi szünet! Tiszta hülye vagy. :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 24. 10:30

Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 24. 11:42

Ez nagyon jó! Sokat röhögtem rajta, főleg a GTA-s résznél! :D :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 24. 14:37

Arminho írta:Ja, ez egy hatalmas baromság! Kimenni, és a haverokkal lazulni?! Hagyjuk már! Kockulni kell, főleg, hogy itt az őszi szünet! Tiszta hülye vagy. :D
XD Én a PS3-es dolgokra gondoltam.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 24. 14:59

Tudom, hogy arra gondoltál. Azt hittem, egyértelműbb lesz. :D
Well look who's back

Válasz küldése