[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 20. 06:46

http://socialclub.rockstargames.com/new ... ic-winners
Nagyon vagányak lettek a nyertes képek! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 01. 20. 13:01

Tényleg nagyon jók lettek.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 20. 17:37

Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2016. 02. 06. 11:17

Ez de jó videó :D Hát hiába,a Vice Citynél nincs jobb GTA :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 06. 12:10

Hangulatos kis videó volt! :) Amúgy csak nálam akadozott néha a kép (főleg az elején), vagy ez egy alap dolog és teljesen normális ennél a videónál? :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 09. 16:33

Kérdés: Még mindig a GTA IV a jobb, mint a GTA V? :P
Válasz: A videót elnézve még mindig a GTA IV-et tartom jobbnak. ;)

„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 02. 09. 16:37

Az az igazság, hogy mind a kettőnek vannak erősségei. Sz'tem a IV jobb, de az V sem rossz. A különbség az, hogy amikor az V jobb azt könnyű elfelejteni, mert ugye mindig csak javulni lehet. Ha a IV jobb azt meg milyen könnyű kiemelni, mert hát mennyivel régibb...
Guess who's back!

Bencevp
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. 02. 09. 17:08

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bencevp » 2016. 02. 09. 17:12

Sziasztok!
PC-re, Online játékra keresek társakat. Főleg funolásra / playlistek tolására (versenyek, deathrun)... szóval lazulásra.
Ha bárkit érdekel vegyen fel Social Clubon: smert38
üdv, Bence
:)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 02. 09. 18:48

NikitaDragovich írta:Kérdés: Még mindig a GTA IV a jobb, mint a GTA V? :P
Válasz: A videót elnézve még mindig a GTA IV-et tartom jobbnak. ;)

Még mindig a IV jobb. Láttam már én is ezt a videót. Nagy koponya lehet a készítője. A GTA IV lényegében 3 évig készült teljesen új platformokra, teljesen új technológiákkal, ezzel szemben a GTA V 5 és fél évvel a GTA IV után jelent meg, de akkor még gyakorlatilag nem volt benne törés meg számos más hibával is küzdött, így még egy hónap kellett a végleges verzióig. Elég szánalmas hozzáállás, hogy valaki ilyeneket hasonlítgat, hiszen egy újabb játéknál alapvető elvárás, hogy fejlődik ilyen dolgokban is. Az viszont gáz, hogy számtalan dologban a GTA IV sokkal jobb. Szóval teljesen értelmetlen az egész videó. Gyenge próbálkozás egy sértődött GTA V fanboytól.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 10. 10:24

Hátra van még 4 Assassination, 1 utolsó küldi, s még 4% :)
Jelenleg 96%-on vagyok az egész játékkal, csak a küldik kellenek. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 10. 17:30

Hát gyerekek kövezzetek meg, de a fenti videó (bár jól láthatóan a készítő mindent megtett annak szemléltetése érdekében, hogy az V pozitívumait mutassa meg) megint csak azt bizonyítja számomra, hogy a GTAV összességében jobb játék, mint a GTAIV. Alá kell írnom, hogy sok olyan dolog van, amit az V-ben elrontottak és a IV-ben meg jól megcsinálták, ergo van visszafejlődés, ami tényleg gáz a GTAV-re nézve és dicséretes a GTAIV szemszögéből, de az V újabb és ehhez mérten összességében jobb játék lett, mint a IV. Ennek ellenére tényleg vannak jobb és reálisabb dolgok a IV-ben, például az, hogy egy mozgó teherautó vagy vonat/metró tetejéről egy idő után leesünk, meg a törés is jóval jobb és élvezhetőbb, mint az V törhetetlen autói, de mindent összevetve szerintem így is jobb az V. Persze mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy melyiket szereti jobban és hangsúlyozom, tényleg van egy csomó olyan dolog, ami sokkal jobb a IV-ben, mint az V-ben.

Egy kicsit elkanyarodva, pontosabban visszakanyarodva az eredeti témához: úgy látszik, még mindig én vagyok lemaradva, de meg tudnátok nekem mondani, hogy a GTAV-ben melyik rendőrkapitányságra lehet bemenni? Mert a fenti videón volt egy jelenet, ahol a csávó Michaellel besétált egy rendőrkapitányságra és ez számomra újdonságként hatott, mert ezidáig nem tudtam erről a dologról. Szóval valaki meg tudná mondani, hogy melyik Los Santos-béli városrészben van ez a rendőrkapitányság, ahova be lehet menni? És azt is, hogy ez a dolog prevgen konzolokon is van-e vagy csak a jelenlegi generáción lehet kivitelezni?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 10. 18:19

Szerintem belehet menni prev genen is.
Keleten keresd, közel van a Binco üzlethez meg a mozihoz. :)
Ugyanazon az úton vannak gyakorlatilag, csak a rendőrk. Kicsit lennébb


Egyébként végre kivittem a Gta V-t 100%-ra! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 02. 10. 19:58

Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 10. 21:03

Gratulálok, Gonzales! :D Végre megcsináltad! Ügyes! ;)

Egyébként, ha Trevorral lépsz be az Eye in the Sky küldetésbe, akkor be kell menned erre a rendőrkapitányságra. Próbáld ki, Dani! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 14. 16:11

Gonzales és NikitaDragovich: Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Közben már én is rájöttem, mert tegnap sok szabadidőm volt, így nem bírtam magammal és utánajártam a dolognak. A Google képkeresőjébe beütöttem, hogy mutasson képeket az összes LS-i rendőrkapitányság helyéről a térképen, nem kellett sok idő, hogy találjak egy használható térképet. Elmentem tehát rendőrkapitányság-vadászatra, és miután az összes fölösleges helyre elmentem, végül megtaláltam a legnyilvánvalóbb helyet (azt, amelyik mellett van a Vehicle Impound, amit a térkép is jelez és ahonnan ugyebár vissza tudjuk vásárolni a legutóbb elhagyott járgányainkat), és ott végre megtaláltam a kapitányságot. Tetszett, hogy be tudtam menni. Körbejártam az épületet és - bár annak nem örültem, hogy a kapitány szobája és az elítéltek tömlöceihez vezető ajtó le van zárva - elég izgalmas volt. Mivel az Eye In The Sky küldiben erre nem figyeltem föl, ezért nekem nagy újdonságként hatott és nagyon tetszett! :D Mondjuk sejtettem, hogy ha beljebb megyünk az épületben, akkor valamikor kapunk egy jó kis három csillagos körözést, de végül is ez nem volt baj. Szóval nagyon jó volt. :)

A tegnapi "nagy" felfedezésem örömére végre regisztráltam a Social Clubra a konzolon keresztül és feltöltöttem néhány képet, amelyeket majd veletek is megosztok, ahogy Arminho és a többiek is csinálták/csinálják. ;) Nyugi, NikitaDragovich-féle hullás képeket nem áll szándékomban készíteni! :D :P :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése