Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 09. 18. 21:35
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Furcsa, hogy így repül az idő, a széria is lassan 20 éves lesz... Am lehet kicsit off
-topic, dehát fuck it 4. születésnap van, szóval fogadjunk, hogy még sosem hallottatok GTA V inspirálta kínai hip-hop-ot :D

what a time to be alive

A folytatásról pedig annyit, hogy szerintem biztos Vice City lesz, és remélem raknak bele olyan CSI Miami-s légpárnás cuccost, amivel lehet csapatni a mocsárban meg hasonlók.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.
  • 2017. 09. 19. 10:43
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Még ki is jön. GTA VICESZITI. Valószínűleg csak ezért nem játszódott az 5. vc-ben.

Most nézem, hogy beelőztek. :(
Rockstar69 írta:
Egyébként én is egy Vice City-ben bízok. Vagy inkább VIce City-ben.
je
  • 2017. 09. 19. 11:53
Luszie
Mackós
Biztos vagyok benne, hogy ez áll a dolgok mögött! :lol: :lol:
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%
  • 2017. 09. 28. 20:06
totyak
Profi bázisugró
Az a pletyka kering a neten, hogy készül a GTA V Nintendo Switch kiadása, ami szerintem nem is annyira elképzelhetetlen.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filename=lmstx0sj9t0by7m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filename=o5fewd6dfdjkb8sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]
  • 2017. 09. 28. 20:50
Rockstar69
Főzelékes Feri
Az érdekes lenne. De tényleg nem lehetetlen, a Rockstar nem hagyná ki, hogy még egy bőrt lehúzzon a GTA V-ről. :D
Gyenge napok vannak...