[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 06. 07. 16:09

Na, szerintetek lesz GTA V Pc bejelentés az E3-on? Egyelőre ha jól tudom nem jelezte sem a Rockstar, sem a Take2, hogy nem lesznek ott.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 07. 16:23

A remény hal meg utoljára, talán ezen az E3-mon odatolják a képüket a T2 és a R* emberei is, elvégre véleményem szerint nem csak szerintem ciki az, hogy már évek óta nem jönnek el a videojáték-ipar legnagyobb eseményére. Meg most már szépen lassan majdnem egy éve, hogy megjelent a GTAV. Én nem vagyok PC-párti, de már én is azon a véleményen vagyok, hogy illene már mondani valamit a PC-s rajongóknak.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 07. 22:20

Ebben igazat adok dani.szentgali azért sajnálnám a PC-et ha azt mondanák a R* hogy a GTA sorozat már konzol exkluzív lesz.Mellesleg ott lesz a R* az E3-on ez már 100* mert sok bejelenteni valójuk van.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 08. 00:20

Én rákérdeztem erre a GTAPLACE Ask-jén, ott azt mondták, nem lesz saját konferenciája a R*-nak. És abban is igazuk van a Szerkesztőknek, hogy, ha lesz is valami mondanivalójuk, akkor az a jövő évi NextGen játékukkal kapcsolatos. Szóval GTA V PC-s és NextGen bejelentést nem várok az E3-től. Csak nem tudom, hogy akkor mikor adják már végre ki ezek a drága emberek... És nem az a legdühítőbb, hogy majd idedobják nekünk, pécéseknek, mint valami kegyelemkenyeret, hanem hogy mi rá is ugrunk majd, éhesen... Meg fogunk venni egy majdnem (vagy pont) egy éves játékot 10+ ezerért... Lehet az a PC-port bármilyen, ez akkor is minősíthetetlen magatartás és aljas húzás...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 06. 08. 07:43

Szerintem bejelentik, PS4-re a GTA V-öt, mást nem nagyon hallunk a játékról.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 08. 11:29

Én remélem XONERA is fogják mert az is next gen és azon is milliók emberek vannak
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 06. 08. 11:30

Attól még, hogy a R* saját standal nem áll elő E3-mon, a Sony/Microsoft még bejelentheti a nextgen gépeire a megjelenést. Esetleg egy ilyen E3-mas nextgen bejelentés után ki is dobnák a hivatalos hírt, hogy biza ezzel egy időben jön a PC port is. Szerintem reális lehet ez is.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 06. 08. 13:45

Neil írta:És nem az a legdühítőbb, hogy majd idedobják nekünk, pécéseknek, mint valami kegyelemkenyeret, hanem hogy mi rá is ugrunk majd, éhesen... Meg fogunk venni egy majdnem (vagy pont) egy éves játékot 10+ ezerért... Lehet az a PC-port bármilyen, ez akkor is minősíthetetlen magatartás és aljas húzás...
Nekem is eszembe jutott ez már és teljesen egyetértek. Ha most nem lesz semmi, akkor szerintem már csak a konzolos kiadás 1 éves évfordulóján. Egy éves játékért adunk majd sok ezret. Mert bár pofátlanságnak érzem ezt az egészet, meg fogom venni.
Bennem még mindig él a remény, ennyi idő elteltével is. Ha nem akarnák megcsinálni, akkor mondanák szerintem. Vásárlókat nem vesztenének vele. Sőt, lehet, hogy a hír hallatán sok pc-s beruházna konzolra, ha látná, hogy felesleges várni.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 15. 08:56

Tegnap böngésztem a játékbeli internetet, mikor rátaláltam Lenny Avery (hmm, ismerős...) honlapjára. Rákattintottam, és egy, a Dynasty 8-hoz hasonló weblapot láttam meg. Ingatlanok voltak kijelölve egy minitérképen, rájuk lehetett menni a "középsőujj kurzorral", és... NEM, NEM LEHET MEGVENNI ŐKET! Ellenben ugyanúgy be lehet állítani a GPS-en a házat, mint célpontot... kár érte. :(
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 06. 15. 10:09

Ez az egyik mellék küldi miatt van, amiben a ház előtt lévő táblákat kell összetörni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 15. 10:10

Arminho írta:Tegnap böngésztem a játékbeli internetet, mikor rátaláltam Lenny Avery (hmm, ismerős...) honlapjára. Rákattintottam, és egy, a Dynasty 8-hoz hasonló weblapot láttam meg. Ingatlanok voltak kijelölve egy minitérképen, rájuk lehetett menni a "középsőujj kurzorral", és... NEM, NEM LEHET MEGVENNI ŐKET! Ellenben ugyanúgy be lehet állítani a GPS-en a házat, mint célpontot... kár érte. :(
Nem akarok spoilerezni, de ha már felhoztad ezt a dolgot, akkor mégiscsak segítek valamit. :) Nem tudom, hogy beléptél-e már abba a kérdőjellel jelölt küldetésbe, amelynek a végén azt a feladatot kapod, hogy üss/pusztíts el olyan táblákat bizonyos házak előtt, amelyeken az "eladó" felirat szerepel? Mert ha még nem, akkor lépj bele, és akkor értelmét nyeri a Dynasty 8 oldal és annak az említett házkeresős funkciója. ;) Ugyanis, ha megkaptad a táblák elpusztításának feladatát, úgy tudod őket könnyen, hatékonyan megkeresni, hogy felmész a Dynasty 8-ra, azon belül a LennyAveryReality oldalra, ahol vannak az általad említett ingatlanok a minitérképen, amelyekhez nem a vétel miatt lehet odamenni GPS-szel, hanem azért, mert Lenny Avery "eladó" táblái vannak ott, amelyeket el kell pusztítani a mellékküldetés folytatásához/elvégzéséhez. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 15. 12:44

dani.szentgali írta:
Arminho írta:Tegnap böngésztem a játékbeli internetet, mikor rátaláltam Lenny Avery (hmm, ismerős...) honlapjára. Rákattintottam, és egy, a Dynasty 8-hoz hasonló weblapot láttam meg. Ingatlanok voltak kijelölve egy minitérképen, rájuk lehetett menni a "középsőujj kurzorral", és... NEM, NEM LEHET MEGVENNI ŐKET! Ellenben ugyanúgy be lehet állítani a GPS-en a házat, mint célpontot... kár érte. :(
Nem akarok spoilerezni, de ha már felhoztad ezt a dolgot, akkor mégiscsak segítek valamit. :) Nem tudom, hogy beléptél-e már abba a kérdőjellel jelölt küldetésbe, amelynek a végén azt a feladatot kapod, hogy üss/pusztíts el olyan táblákat bizonyos házak előtt, amelyeken az "eladó" felirat szerepel? Mert ha még nem, akkor lépj bele, és akkor értelmét nyeri a Dynasty 8 oldal és annak az említett házkeresős funkciója. ;) Ugyanis, ha megkaptad a táblák elpusztításának feladatát, úgy tudod őket könnyen, hatékonyan megkeresni, hogy felmész a Dynasty 8-ra, azon belül a LennyAveryReality oldalra, ahol vannak az általad említett ingatlanok a minitérképen, amelyekhez nem a vétel miatt lehet odamenni GPS-szel, hanem azért, mert Lenny Avery "eladó" táblái vannak ott, amelyeket el kell pusztítani a mellékküldetés folytatásához/elvégzéséhez. :)
Videókból én is láttam, meg is örültem ,hogy lesznek ingatlanjaink Vinewoodban meg Richmanben... :(
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 15. 15:52

Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 06. 15. 16:35

Franklin465 írta:ez baromság... https://www.youtube.com/watch?v=UveVoArwq5A
Leírásban benne van, hogy Fan Made Trailer...
Amúgy gyönyörű munka, nehéz lehet egy ilyet készíteni. :D

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 15. 16:35

Franklin465 írta:ez baromság... https://www.youtube.com/watch?v=UveVoArwq5A
Ember.Ha megnézed már a legelején a címet az van oda írva hogy Grand Theft Auto VI FAN MADE.Vagyis magyarul ezt egy ember készítette és nem is próbált hazudni.Ő csak lehet unalmából készítette.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése