[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 24. 16:35

Ez érdekes. Szerintem, ha létezik az a bizonyos Jetpack, akkor valahol a katonaság legrejtettebb zugában, vagy valamelyik űrhajóban van.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 24. 17:43

csakhogy nem létezik :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 24. 17:50

Pedig jó lenne. :( Én mennyit tudnék vele szórakozni.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 24. 17:56

Én is ellennék vele. :D Remélem, ha terveznek a játékba tenni egy Jetpacket, akkor azt még ingyenes DLC formájában teszik.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 24. 18:31

Mondjuk a GTA San Andreas évfordulóján csinálnának egy GTA SA update-t és pár SA-s cucc kerülne bele és köztük lehetne a jetpack is.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 24. 20:00

szerintem a jetpack az túl nagy dolog, hogy egy update-al jöjjön ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 25. 08:19

Én remélem, hogy jetpack nem lesz benne. Ha nem is a realitás a legfőbb jellemvonása, azért valamilyen szintet tartott a GTA V, mondjuk a SA -val szemben.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 25. 09:04

röviden:
a Gta V igy a jó ahogy van :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 25. 12:04

Valahogy úgy. :)
Guess who's back!

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 08. 26. 19:21

Valaki válaszolna néhány a játékkal kapcsolatos kérdésemre?
1, Lopott autót is el lehet menteni a garázsunkba?
2, Melyik a legnagyobb garázs az Online-ban és mennyibe kerül?
3, Ha totálkáros lesz vagy elveszik egy kocsim az Online-ban akkor, újra át lehet venni mint a single-ben?
4, Milyen árban vannak a szuper autók?
5, Milyen gyorsan lehet fejlődni nap 1 óra játékkal az Online---ban?
6, Mennyi idő kipörgetni a single-t?
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 26. 19:37

1. igen de nem akármilyet, szóval hiába lopsz el egy drága sport autót
2. a tiz férõhelyes a legnagyobb és 130 ezres árban van (ha ház nélkül veszed)
3. ha felrobban akkor vissza tudjuk kapni, de csak ha van rajta biztositás
4. a legolcsóbb az 240.000, a legdrágább az meg 1.000.000
5. az attól függ, hogy mit csinálsz :D
6. nekem 11 napba kerûlt :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 27. 09:29

1.) Én úgy tudom, ha raksz rá biztosítást, kicseréled a rendszámtáblát, és minden hasonlót elintézel (magyarán biztosítás, tracker és rendszámtábla), akkor bármit elmenthetsz a garázsodba, mint saját autót.
2.) -
3.) Vagy a rendőrök, vagy a biztosító elmentik a kocsidat.
4.) -
5.) Én úgy tudom, hogy gyorsan, de a végén gondolom lassabban, mert több RP kell a szintlépéshez. Mindenesetre én tíz percet ültem az Online előtt, és azon kívül csak videókat láttam róla.
6.) -
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 27. 10:41

1. Bármilyen autót elmenthetsz a garázsban, ha van még hely benne.
2. Már megválaszolták.
3. Csak akkor veheted újra át, ha van rá biztosításod, ha nincs, akkor búcsút inthetsz neki.
4. Már megválaszolták.
5. A 35-40-es szintig viszonylag gyorsan, onnantól felfelé rohadt lassan. Bár ez attól is függ, hogy naponta mennyit játszol, szerintem napi 1 órával 40-es, 50-es szint után csak 3-4 naponta tudsz fejlődni és minél magasabb szinten vagy, annál nehezebb fejlődni, így 70-80-as szinten már 5-6 nap, akár egy hét is lehet, mire egy szintet felugrasz. Meg az is függvénye, amit előttem írtak, tehát hogy mit csinálsz (értsd: mennyi RP-t ad az a munka/munkatípus, amit a leggyakrabban játszol). Bár ez csak az én személyes véleményem, amihez nagyban hozzátartozik az is, hogy én valami vér béna vagyok a GTA Online-ban. Egyszerűen szarul játszom, pedig már jó ideje megvan a játék. Eddig a legtöbb multis játékban viszonylag gyorsan ráéreztem a dologra és jól játszottam, kivétel ez alól a GTA Online, amiben már lassan egy éve csak nyögök. :D Persze ez nem azt jelenti, hogy az Online-ban van a hiba, félre ne értsen senki, és biztos vagyok benne, hogy tőlem már csak jobb játékosok vannak ezen az oldalon, akik talán egy óra alatt is sokat tudnak fejlődni. :)
6. Ahhoz képest, hogy ez az első olyan GTA, amiben nem egy, hanem három főhőst irányítunk, aránylag nagyon kevés főküldetés van sajnos, de azt is hozzá kell tenni, hogy nincsenek ismétlődő feladatok, nem úgy, mint mondjuk a GTAIV-ben. Én sajnos már nem emlékszem rá, hogy milyen gyorsan vittem végig a sztorit, de mint minden GTA-ban, a játékidő sok mindentől függ, mivel nem csak a fő sztoriszállal lehet elütni az időt, hanem a rengeteg mellékküldetéssel, gyűjthető tárggyal és nem utolsósorban ökörködéssel, szóval ha az ember csinál mást is a fent említett dolgok közül, az eléggé kitolhatja a játékidőt. Ettől függetlenül tarthatott volna tovább is a sztori meg a főküldetések, ha már három főhős van, de összességében szerintem pont elég hosszú a játék. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 08. 27. 11:27

Jól értem hogy majd lehet single-ben autót vásárolni? :) végre! Már a GTA IV-nél is sajnáltam hogy az AutoErotiCarból csak lopni lehet :D
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 27. 11:31

Mr.Vercetti írta:Jól értem hogy majd lehet single-ben autót vásárolni? :) végre! Már a GTA IV-nél is sajnáltam hogy az AutoErotiCarból csak lopni lehet :D
Jól érted, de csak az interneten keresztül. Tehát nincs olyan, hogy elmész egy autószalonba és ott helyben vásárolsz, hanem felmész a játékbeli mobilon keresztül a játékbeli internetre, és ott nem csak autókat, hanem különböző járműveket (motorokat, ha van hangárod akkor repülőket, ha van kikötőd akkor hajókat, csónakokat) is vásárolhatsz a weboldalakon. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése