[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 11. 14. 19:56

Kowi: Ja, habár Romant, Jacobot, Real Badmant és Pathost említi a Lifeinvaderen Franklin unokatestvére, Tavell Clinton. Valamint, Burcie több alkalommal is posztol a bleeter.biz-re, és a GTA Onlineben Bullshark Tesztoszteront is vehetünk tőle. Nikóról pedig Lester és Packie fog mesélni két küldetés erejéig.

UI: Jimmy megtalálja Niko Lifeinvader profilját, sőt erről is csináltam egy képet :P.
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... 8g/0_0.jpg

Egyébként, tudtad, hogy Michelle (Karen) is szerepel a játékban?
Őrá gondolok:
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb2 ... n-GTA5.png
http://gta.wikia.com/File:KARENV.PNG


Viking: Ja, Papert én is sajnálom. De leginkább Johnnyt, Roccót, Terryt, Clayt és Ashleyt. ;(

Amúgy, a mai nap folyamán összeszedtem az 50 spaceshippet, ennek eredményeként kaptam egy ufós Buggy-t, ezt követően pedig el akartam vinni a járgányt a garázsamba, csakhogy egy Lost MC-s tag megállított, én pedig elvittem a Los Santosban lévő klubházba, s elmesélte Franklinnek, hogy az Angels of Death megszűnt az 5 éves (GTA IV eseményei) bandaháborúkat követően, s a Lost MC áttelepült LS-be és BC-be, ámde a Stab Cityben lévő területüket felrobbantották (Trevor volt a tettes). Miután végigmondta a mondókáját, kiszállt a kocsiból és elment. Ezután, köszöntem az egyik Lost MC-snek, de a rohadék azt mondta, hogy tűnjek el, azonban én nem hagytam el a területet, hanem bementem a klubházba, ennek eredményeként megtámadtak, és megöltek -.-. Gondolhatjátok, hogy ideges lettem... Az autóm őmiattuk eltűnt, s így Sticky bombával teledobáltam a Los Santos-i klubházat, és felrobbantottam, a motorosokat pedig legyilkoltam egy minigunnal, aztán elloptam egy Hexer motort, amelyet átfestettem, és eltettem a garázsban.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 11. 14. 21:51

Ha meglesz a 100%, mindig ott lesz az autó.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 15. 08:06

Rockstar69:a mount chilli?ad tetején nem találtam pedig kivittem 100% a gta-t.Hol van?Ha tudod tudsz képet is küldeni a helyszínről?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 11. 15. 10:24

Szerintem annak a fickónak a garázsában, akitől elhoztad. Én láttam is ott a garázsában a réseken keresztül, de nem tudom, hogy lehet elvinni. Mondjuk nem is foglalkoztam vele, mert elmentettem mikor megkaptam, de ha haza megyék megnézem hogy lehet elhozni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 11. 15. 21:39

Rockstar69 írta:Ha meglesz a 100%, mindig ott lesz az autó.
Értem, köszi.

Egyébként, a mai nap folyamán elértem a 94%-ot, és nekivágtam az ugratásoknak. Sajnos nagyon rühelltem és rühellem a GTA sorozatban az ugratókat, így sokat szoktam velük szenvedni. Habár, a GTA IV-ben eléggé élveztem őket, de az V-ben nem! Egyszerűen nem tudom megcsinálni, s az a legrosszabb, hogy 50-től jár a trófea :S. Szerintem csak 25-öt fogok teljesíteni, mivel most nem hajtok a trófeákra, ezért sem csináltam végig az 50 hidat és a knife flightet. :S

Emellett, nem tudom, hogy hogyan kell nyerni a dartsban! Hiába nézek videókat róla, semmi :/. Nekem ez nem megy! Nem is értem, hogy miért kellett nehezíteni a dartson, Isten Bizony, hogy a IV-ben sokkal könnyebb volt... -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 16. 10:49

NikitaDragovich:Itt a stunt jumpokat autóval csináld én azt mondom mert azzal messzeb is ugrasz és akkor meglesz (párat kivéve).Dartsban annyira nem nehéz (na jó nehéz egy kicsit) csak mindig vidd a kívánt helyre a célzót.Ha először hármat dobsz és az első 2 eltalálja a tripla 20 akkor a 3 lövésnél meg nagyíts rá mint az IV-ben,mert csak egyszer engedi úgy célozni.

UI:Ez most nem menőzés de egy esetet kivéve én mindig nyerek Dartsban
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 16. 10:59

Hát, én bizony a IV-ben is rengetegszer veszítettem dartsban. Én már ott is szar voltam hozzá, párszor elmentem a kocsmába azzal, hogy most nyerek egyet, de sem random emberke, sem pedig haver ellen nem jött össze a dolog. GTAV-ben eddig nem voltam sokat a Sandy Shores közelében lévő kocsmában dartsozni, de ezalatt a néhány alkalom alatt is csak én veszítettem. :D

Amúgy ha már darts, meg kell jegyezzem, hogy egy picivel több minijátéknak jobban örültem volna a GTAV szingliben. Mármint most nem a triatlonokra gondolok, hanem az olyan kis játékokra, mint pl. a biliárdozás. A IV-ben nagyon élveztem, szerintem az V-be is bekerülhetett volna.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 16. 11:02

dani.szentgali:Én meg pont a billiárdozást rühelltem az IV-ben,de ami jobban kiakasztott a galambok.Most komolyan?a DLC-ben legalább 50-et kellett
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 16. 11:04

Engem a galambok csak azért nem akasztottak ki, mert nem is nagyon kerestem őket a IV-ben. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 16. 11:30

Nem lehet minden ugratást autóval megcsinálni.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 16. 11:32

Kom? :shock: Pedig eddig mindent autóval csináltam
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 16. 12:32


Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 16. 14:03

Visali:Mivel én nem a gtaseriesvideostól nézem hanem egy PowePyx-től nem tom hogy ezt megcsináltam-e de eddig mindent kocsival.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 16. 15:48

A cikkünk alapján írtam, amúgy PwerPyxnél a 26-os.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 16. 20:02

Ja!Ezt?Ezt is kocsival csináltam
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése