[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 05. 16:15

Nagyon jól tudják reprodukálni magukat ezek az írek. :lol: :lol: :lol:

Fura, hogy ennyire híres-hírhedt célpontnak minősülnek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 06. 05. 20:18

Tudtommal az O'Neil család tagjai nem írek, hanem amerikaiak. :P :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 06. 09:12

Megnyugodhatsz: Igenis ír származásúak. :D Lehet, hogy asszimilálódtak, de ezeknek az embereknek a felmenői írek voltak...Attól, hogy a story nem említi (ezt nem tudom), ezt attól tudni lehet a családnevük miatt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 06. 06. 13:50

Utánanéztem, és igazad van. Az O'Neil tényleg ír családnév. :D :$
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 06. 30. 15:57

„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 02. 21:32

Érdekes fejlemények. Már egy jó ideje azt hittem, hogy ez a Mount Chiliad rejtély sose lesz megoldva meg hogy valójában nem is létezik, csak a játékosok tudatában, mint ahogyan korábbi GTA játékok kitalált mítoszai is (gondolok itt a San Andreas-os Bigfoot sztorira, vagy a GTAIV-ből ismert Ratman-legendára). Mondjuk azért a GameStarnak nem feltétlenül kell hinni, a GTAPlace adminjai (főleg Rockstar69) többnyire óva intenek a GameStar irományaitól, de ez még lehet igaz. Kíváncsi vagyok amúgy, hogy a Rockstar mikor dönt úgy, hogy végre kezd valamit ezzel a rejtéllyel és abbahagyja a rajongók meg modderek meg fájlturkászok agyának húzását és egy frissítésben leleplezik ezt a mítoszt. Ja, és a Jetpack előkerülése is jó lenne. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 07. 02. 22:36

Nem nagyon néztem utána ennek, de ha jól értelmezem - és valóban igaz -, akkor gyakorlatilag nem egy 3 éves rejtélyt oldottak meg vele, hanem egy pár heteset, hiszen a Gunrunning frissítéssel kerültek bele. Én sose értettem mi értelme van ezzel foglalkozni. Ha bármit is összelehetne hozni, már rég megtalálták volna a játék fájlai közt. Egy mesterségesen generált "műbalhé" az egész.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 04. 12:22

Ez is elképzelhető, mindenesetre érdekes, hogy a R* az egyes online frissítések fájljaiban tartanak még alien tojást meg alieneket. Meg azért vélhetően nem véletlenül rakták oda a Mount Chiliad tetejére meg a hegyoldalba azokat a rajzokat/jeleket évekkel ezelőtt. Szerintem ez a mostani eset azt jelenti (vagy inkább azt is jelentheti akár), hogy a R* lassan be fog izzítani egy UFÓ témájú online frissítést. Lehet, hogy a végén nem lesz köze a Chiliad-rajzokhoz, meg az egész, lassan már négy éve megoldatlan rejtélyhez, de elképzelhető hogy mégis. Mindenesetre én is fel vagyok rá készülve, hogy ez az egész Chiliad-mítosz csak a rajongók meg a nézettségre vágyó youtuberek szüleménye, mint ahogy annak idején a GTAIV egyik legfelkapottabb mítosza, a Ratman-mítosz is volt. Mondjuk míg anno a Ratmannél a bizonyítékok egyáltalán nem voltak konkrétak, kvázi azokba a földön lévő foltokba bármit bele lehetett látni, addig a Chiliad-mítosz ábrái kicsit konkrétabbak az ufóval, tojással meg jetpackkel.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 09. 17. 13:21

Ma van a GTA V 4. születésnapja. Boldog születésnapot, GTA V! :) Repül az idő... és még mindig nem kaptunk sztoris DLC-t, de szerintem már nem is lesz. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 17. 13:31

Nyilván nem lesz. A következő GTA most már a VI lesz, ha minden igaz. 2020 előtt még jó lenne, ha megérkezne.. Aztán ki tudja, mi lesz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 09. 17. 16:06

Luszie írta:Nyilván nem lesz. A következő GTA most már a VI lesz, ha minden igaz. 2020 előtt még jó lenne, ha megérkezne.. Aztán ki tudja, mi lesz.
Miért gondolja mindenki, hogy most a VI jön? Egyedül a 2 és a III volt olyan számozott rész, ami közé nem került valami külön névvel ellátott darab. Én a nyakam merném rátenni, hogy egy Vice City epizód fog érkezni. Részben mert sokan szeretnék, részben meg, mert az még nem volt az új érában. Vagy még maximum azt tudom elképzelni, hogy GTA VI lesz a neve és VC-ben játszódik, akkor mindenki beletrafált :D
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 09. 17. 17:45

Bizony, boldog negyedik születésnapot Grand Theft Auto 5! Bár végül nem lett akkora játék, mint amennyire a megjelenése előtt vártam, meg a fránya Online is inkább csak szálka volt a szememben mindig is, mint pozitívum, azért még így is van sok szép emlék, ami ehhez a részhez köt. Igaz, nem lett akkora játékterületű és olyan változatos, mint a San Andreas, meg nem lett olyan hosszú távon is szórakoztató, baromkodós játék mint a GTAIV, de összességében nem lett rossz játék. Viszont most már itt lenne az ideje, hogy lassan nyugdíjba menjen az Online módjával együtt, és átadja a helyet újabb Rockstar játékoknak. Lassan jó lenne megtudni valamit az RDR2-ről, meg egy új GTA-rész sem ártana, és lassan esedékes is lenne. A GTAV ugyan sok tekintetben visszalépés volt az elődökhöz képest, mégis sok pozitívumot is bemutatott, amit a későbbi részekben is fel lehet majd használni/tovább lehet fejleszteni. A nagy kérdés persze mint mindig, most is az, hogy mikor dönt úgy a R*, hogy kiad egy új részt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 17. 19:51

totyak írta: maximum azt tudom elképzelni, hogy GTA VI lesz a neve és VC-ben játszódik, akkor mindenki beletrafált :D
Azt én is. :) Kifejezetten tetszene.

Már eldöntötte a R*, hogy új részt ad ki. :) csak még mi nem tudunk róla semmit, mert még nincs itt az ideje.. Am nem tudom már pontosan, honnan szedtem a VI-t. Mivel nem tudjuk a kövi rész nevét, valahogy hívni kell.. Infó híján pedig VI a leglogikusabb. A VI (vagy nevezzük akárhogy máshogy) viszont mindenképpen hamarabb lesz, mint "sztoris DLC." :D Annak akkor már meg kellett volna jelennie.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 09. 17. 22:19

totyak írta:
Luszie írta:Nyilván nem lesz. A következő GTA most már a VI lesz, ha minden igaz. 2020 előtt még jó lenne, ha megérkezne.. Aztán ki tudja, mi lesz.
Miért gondolja mindenki, hogy most a VI jön? Egyedül a 2 és a III volt olyan számozott rész, ami közé nem került valami külön névvel ellátott darab. Én a nyakam merném rátenni, hogy egy Vice City epizód fog érkezni. Részben mert sokan szeretnék, részben meg, mert az még nem volt az új érában. Vagy még maximum azt tudom elképzelni, hogy GTA VI lesz a neve és VC-ben játszódik, akkor mindenki beletrafált :D
Értsd: következő GTA. Egyszerűbb leírni, hogy VI, mint hogy következő GTA.

Egyébként én is egy Vice City-ben bízok. Vagy inkább VIce City-ben. :D De persze olyan lenne jó, ami a 80-as években játszódik, nem a mai elcseszett világban. Nagyon sokan várnak egy ilyen részt, de mivel a Rockstar az RDR 2 iránti érdeklődésen is meglepődött annó, nem vagyok benne biztos, hogy tudják mit akarnak a játékosok. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 18. 06:27

Vagy lehet, hogy tudják, csak esélyes, hogy sz*rnak rá. Majd meglátjuk.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése