[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 12. 14. 20:16

Hidd el kb olyan,de ha beírod meg tudod nézni youtubon a küldetéseket,az összes online-os küldetés lövöldözésre megy ki,ha el kell lopnod egy kis szar kocsit akkor is lőnek rád! Mellesleg teli van buggal,ami mondjuk nem rosz mert haverjaiddal el tudnál szórakozni ezen,de mikor ezeken múlik egy küldetés végkimenetele na akkor agyvérzés kap el,meg amikor vadászgéppel rád esnek...

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 12. 14. 20:57

Az összes Online küldetés ilyen: (néhány kivétellel) Menj el egy adott helyszínre, Lőj szét 83 embert akik egy tárgyra vigyáznak. Általában el kell lopni egy drogot, vagy egy járművet, de néha felturbózzák egy laptop hekkeléssel vagy járművek felrobbantásával. Ezután az ellopott dolgot el kell vinni a küldetésadód házába. ENNYI. Nagyon monoton -.-

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 12. 14. 23:00

Az egész tulajdonképpen a kooperatív, Mafiya Work, Deathamtch/Team Deathmatch és Race játékmódok új rendezésben. A GTA IV-ben sem volt változatosabb a Mafiya Work. Igaz, nem játszottam sokat a GTA online-nal, de etekintetben talán egy fokkal mégis jobb.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 15. 00:40

Esetleg bevezethetnék azt, amit az APB igen jól csinál...

Üzletfrontok szétverése, graffitik felfújása, és még sorolhatnám. Így a crew-ok közti rivalizálást is növelhetnék.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 15. 10:57

szerintem a legjobb küldi az a Los Santos Connection
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 16. 07:36

Egyébként van még olyan itt, akinek végigjátszás után teljes mértékben elment a kedve az egyjátékos kampánytól?

Egyszerűen nem tudom magam rávenni, hogy játsszak vele, pedig nem rossz játék... csak NINCS mit csinálni, ha tényleges 100%-ot értél el. :/

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 16. 09:36

Én így vagyok vele. Az eddigi GTA-kal nem volt ilyen bajom.

Amúgy jó, hogy akik a legtöbbet basztattak amiatt, hogy írjam meg a véleményem, most le se szarják...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 12. 16. 14:04

Nem szarjuk le, csak tudod van magánéletünk és nem egész nap a gép előtt nyáladzunk...
Képzeld el elolvastam és néhány helyen akkora baromságokat írtál, hogy égnek állt a hajam, de ezt hagyjuk is nem akarok vitát!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 16. 14:27

Jól van, ne kapd fel a vizet, nem akartam/akarok vitát (igaz, fogalmazhattam volna finoambban is)! Majd, ha lesz időd írd le, hogy hol írtam baromságot és miért volt az.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 12. 16. 14:42

Nem kaptam fel a vizet, higgadt ember vagyok! :D
Akkor kezdeném:
"nem lehet járva hagyni a motort" - nekem mindig sikerül csak egy megfelelő pillanatban kell benyomni a gombot!
Az igaz, hogy nehezebb, mint a GTAIV-ben de lehetséges!
"GTA V már a 12 éveseknek készült" - tudom, hogy szépen érvelted, hogy miért gondolod ezt, de azért ezt nem mondanám, szerintem a GTAV ugyanúgy annak a közönségnek szól, mint a GTAIV, csak itt nem annyira erős/komoly/szívbemarkoló a főszál, mint a GTAIV-ben, én akkor jöttem rá, hogy ez még mindig annak a közönségnek szól, mint a IV, amikor Michael elveszítette a családját, áttudtam érezni a fájdalmát, meg amikor Trevor Mrs. Madrazoval kavart és elmondja, hogy nem volt valami szép gyerek kora, én ezeknél a pillanatoknál mondtam azt, hogy: EZ IGEN! - hiszen bele tudtam élni magamat a helyzetükbe, amit Ned, "Solo" és Steven csinált ebben a játékban szinte ZSENIÁLIS!
"ami a GTA IV-ben 10 másodpercet vett igénybe, mekkora tortúra lett a GTA V-ben" - szerintem ennek van megmagyarázható oka, habár nem tudom, hogy miért változtattak a IV telefonos stílusán, szerintem a kódokkal is vissza akartak térni a régi megszokotthoz!
Most így mást nem találok, de a rendőrös témához, most nem szólnék hozzá, hiszen kinek mi tetszik....szerintem jók a rendőrös üldözések a játékban, nekem bejön!
UI: Nekem nincs bajom azzal, hogy nem tetszik annyira neked a játék, szerintem ez az eddigi legjobb GTA, mivel te régebb óta követed a franchiset, mint én hiszen idősebb vagy és érettebb, lehet 1-2 év múlva én is úgy látom majd a dolgokat, mint te, de most még nem! :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 16. 14:55

De akkor mikor kell megnyomni a gombot, hogy ne álljon le a motor? Akkor ennyi erővel visszatérhettek volna a 3D érás grafikai motorhoz, ha ilyenekkel akarták vissza idézni a régi idők hangulatát. Pár évvel ezelőtt, lehet nekem is jobban tetszett volna a játék.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 12. 16. 15:12

MI előtt teljesen megállnál a kocsival, az előtt kell benyomnod a gombot, és akkor elvileg járva marad a motor, nem mindig sikerül, de LEHETSÉGES!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 16. 18:11

Rockstar69 írta:Amúgy jó, hogy akik a legtöbbet basztattak amiatt, hogy írjam meg a véleményem, most le se szarják...
Már ne is haragudj, de neked is egészen idáig kellett könyörögni, hogy kifejtsd végre, hogy mi a bajod, szóval most várj egy picit te, amíg mi is összeszedjük a véleményeddel kapcsolatos véleményünket! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 16. 22:01

Mondtam már, hogy szar volt a gépem!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 12. 16. 22:12

a vitát félretéve, szerintem a R* elkapkodta a játékot
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Válasz küldése