[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 18. 17:14

Visali írta:Na várj, szerintem félreértesz. Nekem NEM azzal van bajom, hogy nextgenen jobb a grafika, több jármű lesz, fegyver, macska stb. Ez így oké.

Én azon vagyok kiakadva, hogy szándékosan nem tettek bele kedvenc dolgokat a játékba, hogy aztán ezzel vegyék rá a rajongókat, hogy vegyék meg mégegyszer a játékot.
Nem látunk a dolgok mögé, de a szándékosságot túlzónak érzem. Kezdetben a korábbi nyilatkozatok alapján nem is terveztek nextgen kiadást, csak PC-re jött volna még. Lehet, hogy később eszméltek, hogy némi plusz még belefér.
Alapvetően megint ugyanoda lyukadunk ki, mint eddig, hogy az újdonságok körül megy a hiszti. Aki ezek miatt megveszi újra a játékot, annak lelke rajta. Szerintem nem maradnak le semmiről akik nem veszik meg kétszer. Mint eddig is írtam, nem tűnnek ezek olyan hű de nagy ajándéknak.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 09. 18. 17:30

Ha megnézed, a Dodo Seaplane például már az első trailerben is benne volt. Ezek olyan dolgok, amiket simén beletehették volna az update-ekbe például a tengerparti furgon helyett.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 18. 19:01

Olyan dolgokat szeretnétek megkapni, ami 5 percig érdekes lesz bárkinek, aztán ugyanúgy nem törődünk majd vele. De, ha ezek tényleg ennyire fontosak, hogy napok óta ezen lovagolunk, akkor tényleg vegye meg mindenki az új kiadást. Csak akkor egy szava ne legyen a dupla vásárlásért. Sajnos nincs ingyen semmi, bármennyire is szeretnék egyesek. Konzolosként minimalizálni lehet a veszteséget azzal, hogy eladjátok a játékot, vagy becserélitek a boltban. Így nem 2x-es, csak 1,5x-ös árat kell perkálni (amennyiben a pc-s kiadást veszitek).
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 09. 18. 19:41

Nem feltétlenül. Azért egy Dukesot, vagy ha visszatérne a Vincent, azt biztos kituningolnám. Online-ban pedig folyton használja az ember.

De egyébként még mindig nem arról van szó, hogy mennyire használnánk ezeket a járműveket, vagy sem. Szerintem akkor is szemétség, hogy a Rockstar kétszer akarja lehúzni a bőrt a rajongókról.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 18. 19:47

Nagyon egyszerűen közelíted meg a problémánk lényegét! Nem igazán érted, mi a bajunk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 18. 19:54

Visali: De hát nem akarja kétszer megvetetni. Ezek a kiadások nem az előző generációs konzol tulajoknak szólnak, ezek a PS4, One és PC tulajoknak érkeznek. Ha valaki annyira nem bír magával, akkor megveheti kétszer, de nem kötelező. Úgy írod ezt a dupla bőrlehúzás dolgot, mint ha a játék végét csak akkor látnád, ha duplán perkálsz. Én inkább játszottam volna tavaly szeptemberben PC-n azzal, amivel a konzolosok most tolják, mint hogy pár vacak autóval, meg fegyverrel több játékot kapjak 2015-ben. Biztos sokan nem hiszik majd el, de engem egyáltalán nem érdekelnének ezek, felőlem ha PC-re is csak a már kiadott kiadás jönne, az sem lenne gond.

Rockstar69: Őszintén szólva tényleg nem értem a gondotokat. Ha vesztek egy játékot, ahhoz sem kapjátok meg a DLC-t, pedig általában olyan tartalmak, amiknek alapból a játékban kellene lennie. Aztán fél év múlva jön a komplett kiadás, minden DLC-vel, a 0 day vásárlók mégsem reklamálnak. Itt most ti vagytok a 0 day vásárlók. Nyugodtan várhatott volna velünk együtt bárki közel másfél évet és csilli-villi pöpec kiadást vehet.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 18. 20:14

A DLC teljesen más dolog! Mert azt meg tudod venni pár ezer forintért, és új konzol sem kell hozzá. Meg nem azzal adják el a játékot! Szerinted az mennyire korrekt, hogy beharangoznak dolgomat, meg beraknak olyan dolgokat a trailerbe, amiket meg se kapsz? Ez olyan, mintha valamelyik autógyártó azt mondaná valamelyik modelljére, hogy 300 lóerős motor van benne, ezzel eladna egy csomót aztán közölné, hogy ja amúgy azt a motort egy másik modellünkbe rakjuk majd bele, ami jóval drágább lesz. Most mondtam egy hülye példát, ilyet nem lehet. A játékiparban viszont simán át lehet vágni az embereket, következmények nélkül. Csak elég szomorú, hogy mostmár a Rockstar is él ezzel. Ki vagy éhezve a játékra, így megértem, hogy játszanál ezzel a bugos béta verzióval, de egy igényesebb játékos hamar elvesztené a Rockstarba vetett hitét. Már csak az elvakult fanboyok meg az alkalmi GTA-sok istenítik a Rockstar, sajnos nagyon sok vam belőlük. Nézd meg, hogy COD-ból mennyit adnak el,még is egy nívótlan játék.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 19. 13:36

Még nem is biztos, hogy nektek nem jönnek ezek. Rockstar fogja magát és 180 fokkal szembe mehet azzal, amit korábban nyilatkozott. Meg aztán, ha ezen mérgelődtök, attól sem lesz jobb. Inkább játsszatok, vagy ne, ha úgy jobb. Én kattogok azon, hogy egy év után még egy bő négy hónapot idedobtak? Nem, mert értelmetlen.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 19. 15:12

de mi nem kapjuk meg az új járműveket, fegyvereket, minijátékokat?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 19. 15:26

Nem. Épp ez a next-gen és a PC lényege, hogy nagyobb tartalmakat, játékokat is elbír. Ezért lesz jobb a grafikája, nagyobb a természet élővilága, nyüzsgőbb a város élete és magasabb az AI szintje. :)
Well look who's back

Avatar
M@tesz
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014. 08. 30. 16:54

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: M@tesz » 2014. 09. 19. 17:58

Lehet, hogy nem leszek népszerű a velemenyemmel, de igazából engem nem "mozgat meg", hogy milyen plusz tartalmak fognak érkezni PC-re es az újabb generációs konzolokra. Mondjuk az is igaz, h kicsivel több mint egy hónapja vettem meg a PS3-at GTA V-el. Így én viszonylag az elején vagyok. Viszont az is igaz, hogy teljes mértékben tudatában voltam annak, hogy ezzel csak kb. 2 évig jatszhatok új játékokkal a konzolon. Azonban PS 4-re nem akartam költeni, se PC-re, mert arra dupla annyit kellett volna fordítani. Arról nem is beszélve, hogy nem is jelent meg rá meg a játék es elsősorban én ezért vettem konzolt.

Mind1, ettől függetlenül meg tudom érteni a csalódottak táborát is, azokat a gamereket, akik régebb óta játszanak es el vártak volna az újításokat PS3/Xbox 360-ra is.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 20. 10:46

Visali és Rockstar69: Tökéletesen egyetértek veletek! Korábban már az első nextgen/PC-s trailer és infóáradatos hír alatt is kifejtettem a véleményemet. Valóban nagy szemétség az, amit a Rockstar csinál. Ahogy a hír alatt is leírtam, úgy lenne korrekt ez a nextgen/PC-s dolog, mint ahogy anno a GTAIV PC-s verziónál is volt. A nextgen/PC tábor kapna egy übiegrafikás GTAV-öt, amivel szokásukhoz híven henceghetnek a prevgenesek előtt, kapnának modolást, amivel alapból belerakhatnának orkákat, pörölycápákat, macskát, Dukes-ot, Dodo-t meg minden szart, és ennyi. De hogy a R* rakja bele a teljes verzióba ezeket, az már sok. Kezdem elveszíteni a hitemet/bizalmamat a R*-ral kapcsolatban. Egyszerűen túl pénzéhesek lettek ők is a HD érában. Először a GTAIV két fizetős DLC-je (bár azoknak volt saját, külön sztorijuk, szóval ez még úgy-ahogy korrektnek mondható), aztán a Max Payne 3 fizetős tartalmai, most meg a GTAV nextgen/PC verziói, amelyek lassan annyira különbözőek lesznek az előző genes GTAV-től, hogy nyugodtan ráírhatnának akár GTAVI-ot is. Figyeljétek meg, hogy az új verziók megjelenése után mindenki el fogja felejteni a GTAV "béta verzióját". Nem lesznek heistek se, senki se várja őket fölöslegesen a prevgenes táborból! A megjelenésig még akár azt is kitalálhatja a szemét R*, hogy Ludendorff-ot is belerakja az új verziókba.

Eddig viszonylag korrekt volt a R*, de a két adminisztrátorhoz hasonlóan én is azon a véleményen vagyok, hogy átestek a ló túloldalára. Mindenesetre hamarosan eljön az a pillanat, amikor mindenki a képünkbe fog röhögni, jönnek majd a "köszi a bétatesztet pancserek" és ehhez hasonló kommentek. De én leszarom! Az összes PC-s, Nextgenes és leginkább Rockstaros feldughatja magának a hülye játékát!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 09. 20. 11:16

Tájékozatlan vagyok! North Yankton és Ludendorff játszható terület, vagy olyasmi mint a GTA III-as Ghost Town? Tényleg érdekelne, mi ez a North Yankton, mert a GTA V térképén nincs ilyen (és nyilván Los Santos környékén nem esik a hó).
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 20. 11:19

Ne aggódj, neked meg a többi PC/Nextgen tulajnak biztos játszható terület lesz!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 09. 20. 11:23

Akkor ez nem játszható terület? Akkor hogy szerepel a játékban? Azt hiszem igénybe veszem az ask.fm-et :)

szerk: azt hiszem rájöttem, ez olyasmi mint a San Andreas-ban a Liberty City-s küldetés
It's all down south now.

Válasz küldése