[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2013. 12. 30. 20:05

Ízlések és pofonok ;)
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 30. 20:06

Tequi-La-La írta:Ízlések és pofonok ;)
Hát mivel véleményt kért, leírtam a sajátomat. :D

Egyébként ne vedd sértésnek, de ennek a hozzászólásnak sem volt sok értelme.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 30. 20:15

de én nem értem Michael történetét bankot raboltak Trevorral és Bradel akkor Brad meghalt Trevor Azt hitte Michael is és akkor hogy játszota el a halálát? és Trevor miért nyitja fel ,,Michael sirját" mert az mondják egymásnak hogy ,,az igazszág pillanata" de akkor Trevor Michaelt élni látta és azért nyitja fel Brad sirját mert nem hiszi el hogy ez az a Michael akit 9 éve láttot meghalni? vagy nem tudom nem értem....
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 30. 23:54

Franklin465 írta:de én nem értem Michael történetét bankot raboltak Trevorral és Bradel akkor Brad meghalt Trevor Azt hitte Michael is és akkor hogy játszota el a halálát? és Trevor miért nyitja fel ,,Michael sirját" mert az mondják egymásnak hogy ,,az igazszág pillanata" de akkor Trevor Michaelt élni látta és azért nyitja fel Brad sirját mert nem hiszi el hogy ez az a Michael akit 9 éve láttot meghalni? vagy nem tudom nem értem....
Michael tesz a történet alatt utalásokat a Ludendorff-i bankrablásról és mivel ahogyan az adminisztrátor úr is megmondta, Trevor elmebeteg ugyan, de nem teljesen hülye, és mivel Michael akarva-akaratlanul de sok utalást tesz a rablás után történtekre, ezért Trevor egyre kíváncsibb lesz és ki akarja deríteni, hogy ha nem Michael van a koporsóban, akkor mégis kicsoda. Meg most mondd meg őszintén: ha lenne egy haverod, akiről azt hitted, hogy meghalt, láttad volna a temetését, de néhány év múlva hirtelen előkerülne, te nem lennél kíváncsi arra, hogy ha nem ő volt a temetés alatt a koporsóban, akkor mégis ki a f**szom? :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 12. 31. 09:10

Üres koporsó?

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 12. 31. 10:18

Jajj de bonyolítjátok. :lol: Szóval anno volt egy társuk, Brad, aki után folyton érdeklődik Trevor, de Michael meg hallgat mint a tejbetök, és csak húzza az időt, hogy majd később beszélnek róla. Trevort elég csúnyán átvágták, az F.I.B. ügynök még leveleket is küldött Trevornak, mintha Brad írta volna őket a börtönből. Egy idő után azonban ezt megelégeli Trevor, ezért visszarepül Ludendorffba, hogy kiderítse, mi történhetett a rosszul sikerült rablás után. Valószínűleg sejti, hogy valami nem kóser Michaellel.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 31. 10:28

Kisprobegt írta:Üres koporsó?
nem Brad van benne
és Kösz visali nem tudtam hogy Trevor azt hiszi hogy Brad még él....
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 31. 11:13

Visali írta:Jajj de bonyolítjátok. :lol: Szóval anno volt egy társuk, Brad, aki után folyton érdeklődik Trevor, de Michael meg hallgat mint a tejbetök, és csak húzza az időt, hogy majd később beszélnek róla. Trevort elég csúnyán átvágták, az F.I.B. ügynök még leveleket is küldött Trevornak, mintha Brad írta volna őket a börtönből. Egy idő után azonban ezt megelégeli Trevor, ezért visszarepül Ludendorffba, hogy kiderítse, mi történhetett a rosszul sikerült rablás után. Valószínűleg sejti, hogy valami nem kóser Michaellel.

Egészen pontosan azért megy el Lundendorffba, mert Michael mindig terelte a témát, ha Trevor felhozta az ötletét, miszerint ki kéne juttatni Bradet a börtönből. :)

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2013. 12. 31. 13:10

Franklin465 írta:de én nem értem Michael történetét bankot raboltak Trevorral és Bradel akkor Brad meghalt Trevor Azt hitte Michael is és akkor hogy játszota el a halálát? és Trevor miért nyitja fel ,,Michael sirját" mert az mondják egymásnak hogy ,,az igazszág pillanata" de akkor Trevor Michaelt élni látta és azért nyitja fel Brad sirját mert nem hiszi el hogy ez az a Michael akit 9 éve láttot meghalni? vagy nem tudom nem értem....

Michaelnek Deadringer-e volt. :D :D
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 12. 31. 13:32

Kösz a válaszokat, de a szereplők történeténél kivételesen nem a három főszereplőre, hanem a kevésbé fontos karakterekre gondoltam. Az eddigi részekben voltak jól kidolgozott szereplők, de igazán senki sem volt elhanyagolva.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 01. 01. 01:47

GTA V - 50 Under the Bridge teljesítve! :D
Kicsit furcsa, hogy a 100%-os végigjátszás után kezdtem el megcsinálni az Under the Bridge-t, de csakis a trófea miatt :D. Holnap elkezdem a Knife Flights-et, amelyből 4 db hiányzik, illetve az ugratókat is befejezem, amiből jelenleg 25 van vissza. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 01. 01. 20:52

Na megszereztem az össz Single Player achievementet
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 01. 01. 21:31

Niko Bellic1300 írta:Na megszereztem az össz Single Player achievementet
Gratulálok ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 01. 02. 08:02

Nekem már csak két trófea kell a platinához. A Decorated meg a 100-as szintért járó trófea. A Decorated-től kicsit félek, mert YouTube láttam vagy két videót, hogy valakinek bugos.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 01. 02. 10:20

Nekem nem adta meg az Enjoy Your Stay meg a Numero Uno achievementet pedig mindent megcsináltam ami kell hozzá.HELP
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése