[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
huszi35
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. 12. 19. 09:10

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: huszi35 » 2014. 01. 02. 11:22

Tudtátok hogy 1977-ben készült egy akció film is?Grand Theft Auto(nagy autó lopás)címel!!!Csak sajnos nincs fent sehol ez a legendás alkotás.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 02. 11:24

Igen. Nekem megvan, még PB-ről "vettem meg".

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 01. 02. 21:40

Niko Bellic1300 írta:Nekem nem adta meg az Enjoy Your Stay meg a Numero Uno achievementet pedig mindent megcsináltam ami kell hozzá.HELP
Biztos, hogy minden megvan? Itt nézd meg a leírást: http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/974/ach ... es-trofeak
Gyenge napok vannak...

Avatar
saboo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. 01. 08. 20:42

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: saboo » 2014. 01. 02. 23:11

Egy kis sztorifeszegetés, ha nem gond. A Bltiz Play, The Paleto Score és a The Bureau Raid heisteket nem nagyon értem. Innentől spoiler.
Azt vágom, hogy a FIB rendeli el az első kettőt, de a Blitz Playben mire is van szükségük? A Paleto Score pedig amolyan elterelés, vagy micsoda? A Bureau Raid-nél vágom, hogy a Haines ellen szóló bizonyítékokat kell eltüntetni (ha jól sejtem), de mégis kinek van róla perdöntő bizonyítéka?
Szóval ezek eddig nem tiszták, pedig kétszer is letoltam már a sztorit.

Valamint, van egy küldetés - és most ismét spoiler:
Ahol egy vonatot kell ellopni, majd az az egyik hídnál összeütközik egy másikkal és jön a Merryweather. Itt tulajdonképpen mit is tulajdonítottunk el, ami nekik olyan fontos?

És a végére: a Merryweather tulajdonképpen most akkor mi? Jól sejtem, hogy egy zsoldos hadsereg (és így nincs katonaság a játékban), melyből Devin 11%-os részesedéssel rendelkezik?

+1:
Devin és Michael között az ellopott filmtekercs és Molly (ha jól emlékszem) halála miatt haragosodott el a viszonyt? Mert az elején még mindhárom karakterrel kellett autókat lopni Devinnek. Majd utána ugye a jó öreg Mike Solomonnak kezdett el dolgozni, Franklin pedig Devinnek.

Előre is köszi a tájékoztatásokat. :D
PSN ID: b_saboo

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 02. 23:51

Apropó Merryweather, miért is támadják meg Michael családját a Meltdown nevû küldiben?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 01. 02. 23:58

Egyébként, ma nagy nehezen megcsináltam azt a rohadt 4 db Knife Flights-et :D. Végre! Soha a büdös életbe nem csinálom újra, hiszen 2 órába telt, míg sikerült megkapnom a nyamvadt trófeát -.-. Egyszerűen borzasztó volt átrepülni azokon a kis réseken, merthogy sokszor meghaltam... -.-

Emellett, jelenleg most tartok 139 óránál a játékban. Sőt tudom, hogy furcsa lesz, amit mondok, de már 38 hete megöltem Johnny-t, Terry-t, Clay-t és Ashley-t a játék ideje szerint, hiszen megjegyeztem, hogy Johnny K-t egy hétfői napon öltem meg 13 órakor, Terry-t és Clay-t pedig 14:00-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
saboo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. 01. 08. 20:42

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: saboo » 2014. 01. 03. 02:17

Franklin465 írta:Apropó Merryweather, miért is támadják meg Michael családját a Meltdown nevû küldiben?
Devin küldi rá annyi fix, szerintem azért, mert elintézte Mollyt. (piros autó üldözése a reptéren keresztül-kasul)
PSN ID: b_saboo

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 03. 10:25

Ja arra emlékszem olyan vagány volt a lllllllaaaaaaaasssssssiiiiiiittttttooooootttt felvétel és azis vagány volt hogy megmentetük a familyt nagyba Michaelel berontunk a házba és macsóként megmentjük a lányokat :cool:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 03. 11:27

saboo írta:Egy kis sztorifeszegetés, ha nem gond. A Bltiz Play, The Paleto Score és a The Bureau Raid heisteket nem nagyon értem. Innentől spoiler.
Azt vágom, hogy a FIB rendeli el az első kettőt, de a Blitz Playben mire is van szükségük? A Paleto Score pedig amolyan elterelés, vagy micsoda? A Bureau Raid-nél vágom, hogy a Haines ellen szóló bizonyítékokat kell eltüntetni (ha jól sejtem), de mégis kinek van róla perdöntő bizonyítéka?
Szóval ezek eddig nem tiszták, pedig kétszer is letoltam már a sztorit.

Valamint, van egy küldetés - és most ismét spoiler:
Ahol egy vonatot kell ellopni, majd az az egyik hídnál összeütközik egy másikkal és jön a Merryweather. Itt tulajdonképpen mit is tulajdonítottunk el, ami nekik olyan fontos?

És a végére: a Merryweather tulajdonképpen most akkor mi? Jól sejtem, hogy egy zsoldos hadsereg (és így nincs katonaság a játékban), melyből Devin 11%-os részesedéssel rendelkezik?

+1:
Devin és Michael között az ellopott filmtekercs és Molly (ha jól emlékszem) halála miatt haragosodott el a viszonyt? Mert az elején még mindhárom karakterrel kellett autókat lopni Devinnek. Majd utána ugye a jó öreg Mike Solomonnak kezdett el dolgozni, Franklin pedig Devinnek.

Előre is köszi a tájékoztatásokat. :D
A Blitz Play küldetés során az FIB el akarja lopni az IAA anyagi támogatását, amit drogeladásokból szedtek össze. A Paleto Bay Score lényege pedig az volt, hogy megszerezd a megfelelő anyagiakat ahhoz, hogy megrohamozzátok később a Humane Research Lab kutatóintézetét a Monkey Business küldetésben, ahol egy kémiai fegyvert kell ellopni.
A Bureau Raid során azokat a bizonyítékokat kell megszerezd, amit az FIB egy belső vizsgálata során szereztek meg Haines-ről.

A Derailed küldi, ahol a vonatot kell megrohamozni arról szól, hogy Trevor tudomást szerzett valamiféle szállítmányról -- ő sem tudja mi az, csak hogy értékes --, amit a Merryweather biztosít. Mikor ugye véghez viszik a melót, kiderül, hogy egy ősi műtárgy volt a féltve őrzött kincs, amit Martin Madrazonak adnak.

A Merryweather hivatalosan egy biztonsági társaság, amelynek engedélyt adtak az államokban terepet nyerni. Támogatják a kormányt, valamint számos privát szektorbeli személyt. Valójában viszont úgy működik, mint egyfajta zsoldoshadsereg...

Michael és Devin között azért harapóztak el a dolgok, mert Devin csődbe akarta juttatni Solomon filmstúdióját, hogy nyereségre tegyen szert. Michael azonban meg akarta ugye menteni a Meltdown c. közös filmjük analóg kópiáját, mert nem tudta, hogy van digitális másolat. Aztán a végét te is tudod... a fő ok Molly.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 01. 03. 12:13

Rockstar69:Tegnap megkaptam a Numero Uno achievementet de az Enjoy Your Stay még nincs meg pedig már mindent megcsináltam ami kell hozzá
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
saboo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. 01. 08. 20:42

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: saboo » 2014. 01. 03. 12:36

@Shotgun: Köszi, így már minden tiszta.
PSN ID: b_saboo

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 03. 16:59

ja nekem is :P :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 01. 03. 19:36

Érdekelne két dolog. Egyik,hogy mikor megkapjuk Trevort a játékban,lesz egy csomó pénze,és miután már mind a 3 karaktert újra irányíthatjuk,az összesnek rengeteg lóvéja lesz. Ez miért van?. Másik dolog,hogy hogyan lehet a játékbeli pénzt bankszámlára tenni vagy mi. Mert valaki mondta,hogy az ATM gépekben tudjuk odatenni xd vagy lehet csak én vagyok hülye és rosszul emlékszem.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 03. 20:37

Michael és Franklin kirabolja a Vangelico-t (The Jewel Store Job). Ezután Trevor bemutatkozik, van kb. százezer dollárja a drogbizniszéből. Mikor Trevor találkozik Michael-lel, visszakapjuk mindhárom karaktert, és ekkor Michael-nek és Franklin-nek azért van több pénze, mert Lester értékesítette a gyémántokat, és megkapták a rabolt összeget.

Csak az Online-ban lehet a bankszámlára betenni a pénzt ATM-nél, vagy interneten keresztül (laptop, telefon).
A "Deposit" gombbal berakod a bankszámlára, míg a "Withdraw" gombbal kiveszed a bankszámláról a pénzt.
A "Transaction Log" gombbal tudod megnézni kiadásaidat, bevételeidet és tranzakcióidat.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 01. 04. 21:37

A napokban több érdekességgel is találkoztam.

Első: Kilenc és háromnegyedik vágány.
Itt a bejárat. Ilyen belülről. Ilyen alulról. Meg ilyen. Motorral vagy gyalog lehet bemenni. Itt könnyedén meglehet csinálni az egyik platinum awardot. Ha elkezdesz lezuhanni, húzd hátra a kart és forogj. De az awardot, csak akkor lehet megcsinálni, ha egy haverod is ül a motoron, mert akkor hosszabb ideig zuhansz.

Második: Szellem szatyrok. Erről inkább nem írok semmit. Helyette itt ez a fos minőségű videó, amit én készítettem, a lényeg látszik! :)

Képek is vannak erről a Snapmaticomon.

Ez nem bug, hanem inkább érdekesség. Meg ez is. Még egy kép erről.

Harmadik: Egyszer kimentem és ez a látvány várt: http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... ag/0_0.jpg Ott állt és nem csinált semmit. Ha elütöttem pofázott aztán felállt és állt tovább, mintha mi sem történt volna.

Negyedik: Kukák az autómban: Kép 1, Kép2

Ötödik: GTA Online-ban a karakterem nem tudod kijönni a házból, így megcsodálhattam a folyosót belülről: Kép1,Kép2.

Finnyás repedtsarkú. Itt a sapka a lényeg!

Érdekes képek a falon: Kép1,Kép2.

Ilyenek vannak...
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése