[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 01. 15. 11:47

Ez nem gyakori, ez általános. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 15. 12:55

Ez szerintem sem minősül hibának, inkább már tradicionális jelenség a GTA-k világában, szerintem a R* már kijavította volna minden epizódban, ha nem direkt csinálták volna ezt a "hibát". Ez a bug véleményem szerint minden GTA-ban szándékos, mégpedig arra szolgál, hogy a nagyon ritka, speciális, nehezen megszerezhető járműveket könnyebb legyen megszerezni. Például a GTAIV-ben egyetlen Infernus sem rótta az utakat, csak ha egy küldetésből/autóversenyből elloptunk egyet.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 01. 15. 14:32

JA, akkor pedig akár kettőt-hármat is lehetett látni, ha nagyon nagy szerencséd volt :D
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 15. 17:39

dani.szentgali írta:Ez szerintem sem minősül hibának, inkább már tradicionális jelenség a GTA-k világában, szerintem a R* már kijavította volna minden epizódban, ha nem direkt csinálták volna ezt a "hibát". Ez a bug véleményem szerint minden GTA-ban szándékos, mégpedig arra szolgál, hogy a nagyon ritka, speciális, nehezen megszerezhető járműveket könnyebb legyen megszerezni. Például a GTAIV-ben egyetlen Infernus sem rótta az utakat, csak ha egy küldetésből/autóversenyből elloptunk egyet.
Infernust könnyen lehet szerezni:
szerzel egy sima 4 ajtós sultánt avval mész ide-oda és előbb-útobb egy infernus fogja rólni az útakat :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 16. 07:36

dani.szentgali írta:Ez szerintem sem minősül hibának, inkább már tradicionális jelenség a GTA-k világában, szerintem a R* már kijavította volna minden epizódban, ha nem direkt csinálták volna ezt a "hibát". Ez a bug véleményem szerint minden GTA-ban szándékos, mégpedig arra szolgál, hogy a nagyon ritka, speciális, nehezen megszerezhető járműveket könnyebb legyen megszerezni. Például a GTAIV-ben egyetlen Infernus sem rótta az utakat, csak ha egy küldetésből/autóversenyből elloptunk egyet.
Inkább arra gondoljunk, hogy a mai konzolokon jócskán kevés memória érhető el a játék számára, ezért muszáj ugyanazon autókat betöltenie a játéknak, hogy ne szaggasson/fagyjon ki egy idő után.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 01. 16. 22:02

Erős Spoiler!

Nos, az este folyamán betöltöttem az A és B opciót a küldetések közül, hiszen el akartam érni az arany medált, illetve kíváncsi voltam, hogy hogyan kell megölni Trevort és Michaelt.
Teljesítettem mindkettőt, ennek eredményeképpen eléggé szomorú lettem :(. Annyira sajnáltam mindkét főhőst, főleg Michaelt, mivelhogy belegondoltam, hogy mi lesz a családjával? Jimmyvel, Amandával és Traceyvel? :S Sőt, leginkább akkor sajnáltam meg, mikor Amanda felhívta a férjét, hogy Tracey egyetemre fog menni, az apukán pedig látszódott a boldogság, DE Franklin megölte. :@ Emellett, Trevor halálán is szomorkodtam, durva volt...


Mindemellett, a GTAForumson találtam utalásokat a sztoris DLC-k ikonjaira. Lessétek meg, végre visszatérnek a bandaháborúk és az evészet is :D. Ámde, ezzel az a baj, hogy ezt az alapjátékba is berakhatták volna. Úgy érzem, hogy a Rockstart nagyon a pénz motiválja...

http://i.imgur.com/egy7DuL.png
http://gtaforums.com/topic/670618-spoil ... -features/
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 17. 15:25

NikitaDragovich írta: Úgy érzem, hogy a Rockstart nagyon a pénz motiválja...
Ezzel sajnos nem vagy egyedül. Én is imádkoztam, hogy ne legyenek DLC-k a GTA V-höz, mert tudtam, hogy a plusztörténeten kívül mind olyan dolgokat fog tartalmazni, amiket az alapjátékba is illett volna berakni. Na mindegy. Várok, aztán megnézem, mit hoznak ki a DLC-kből... bár sanszos, hogy nem fogom megvenni egyiket sem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 17. 20:37

NikitaDragovich írta:Erős Spoiler!

Nos, az este folyamán betöltöttem az A és B opciót a küldetések közül, hiszen el akartam érni az arany medált, illetve kíváncsi voltam, hogy hogyan kell megölni Trevort és Michaelt.
Teljesítettem mindkettőt, ennek eredményeképpen eléggé szomorú lettem :(. Annyira sajnáltam mindkét főhőst, főleg Michaelt, mivelhogy belegondoltam, hogy mi lesz a családjával? Jimmyvel, Amandával és Traceyvel? :S Sőt, leginkább akkor sajnáltam meg, mikor Amanda felhívta a férjét, hogy Tracey egyetemre fog menni, az apukán pedig látszódott a boldogság, DE Franklin megölte. :@ Emellett, Trevor halálán is szomorkodtam, durva volt...


Mindemellett, a GTAForumson találtam utalásokat a sztoris DLC-k ikonjaira. Lessétek meg, végre visszatérnek a bandaháborúk és az evészet is :D. Ámde, ezzel az a baj, hogy ezt az alapjátékba is berakhatták volna. Úgy érzem, hogy a Rockstart nagyon a pénz motiválja...

http://i.imgur.com/egy7DuL.png
http://gtaforums.com/topic/670618-spoil ... -features/
Franklin nem öli meg Michaelt (ha azt választod) hanem megpróbálja felhúzni és Michael lefejeli és ugy esik a mélybe... De amugy miért vesztek össze?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 01. 18. 15:48

Végre megvan a Decorated achievement (30 platinum díj)v :D :D :D :D :D :D
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 19. 12:14

Gratulálok!
:D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 19. 13:38

De a játék végén miért vesztek össze a karakterek???
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 19. 18:27

Nem vesztek össze. Franklint Steve Haines megkérte, hogy ölje meg Trevort (nem tudom miért, talán túl veszélyes volt? :P ). Devin Weston meg Michaelt akarta holtan látni, és ő is Franklint kérte meg. Mikor az utolsó küldetés előtt Devin meglátogatja Franklint, akkor azt is felajánlja, hogy megmentheti Michael és Trevort is, de akkor Devin ráuszítja az FBI-t a három főhősre, vagy ilyesmi. (Egyébként, ha a C, vagyis a Deathwish opciót választjuk, akkor Franklin elmondja Lester-nek, hogy meg kell ölnie valamelyik főhőst. Erre Lester azt mondja, hogy először ölje meg Michael-t, majd végezzen Trevorral. :shock: )
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 19. 20:46

Arminho írta:Nem vesztek össze. Franklint Steve Haines megkérte, hogy ölje meg Trevort (nem tudom miért, talán túl veszélyes volt? :P ). Devin Weston meg Michaelt akarta holtan látni, és ő is Franklint kérte meg. Mikor az utolsó küldetés előtt Devin meglátogatja Franklint, akkor azt is felajánlja, hogy megmentheti Michael és Trevort is, de akkor Devin ráuszítja az FBI-t a három főhősre, vagy ilyesmi. (Egyébként, ha a C, vagyis a Deathwish opciót választjuk, akkor Franklin elmondja Lester-nek, hogy meg kell ölnie valamelyik főhőst. Erre Lester azt mondja, hogy először ölje meg Michael-t, majd végezzen Trevorral. :shock: )
Lester??? komolyan??????????
Szerk: bocs de most mégjobban összezavarotam... Valaki NAGYON részletesen elmagyarázná..
Amugy én vagyok az egyedüli aki szerint gta v jobbnak tûnt a trailerek alapján?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kutyammajom
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 03:01

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kutyammajom » 2014. 01. 20. 11:33

Hát én ha jól emlékszem Lester azt mondja No Michael,no Trevor

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 20. 20:27

Franklin465 írta:
Arminho írta:Nem vesztek össze. Franklint Steve Haines megkérte, hogy ölje meg Trevort (nem tudom miért, talán túl veszélyes volt? :P ). Devin Weston meg Michaelt akarta holtan látni, és ő is Franklint kérte meg. Mikor az utolsó küldetés előtt Devin meglátogatja Franklint, akkor azt is felajánlja, hogy megmentheti Michael és Trevort is, de akkor Devin ráuszítja az FBI-t a három főhősre, vagy ilyesmi. (Egyébként, ha a C, vagyis a Deathwish opciót választjuk, akkor Franklin elmondja Lester-nek, hogy meg kell ölnie valamelyik főhőst. Erre Lester azt mondja, hogy először ölje meg Michael-t, majd végezzen Trevorral. :shock: )
Lester??? komolyan??????????
Szerk: bocs de most mégjobban összezavarotam... Valaki NAGYON részletesen elmagyarázná..
Amugy én vagyok az egyedüli aki szerint gta v jobbnak tûnt a trailerek alapján?
Franklin465: Ennél részletesebben nem tudom elmagyarázni, de van egy angol nyelvű honlap, ahol nagyon részletesen le van írva a történet. Itt a link: http://gta.wikia.com/Main_Page
Illetve, itt egy videó az utolsó küldetésről: https://www.youtube.com/watch?v=cQ4luP7 ... 1&index=84
Érdemes nézni 0:20-tól 2:00-ig. Abba van a magyarázat. Ha utána se érted, majd lefordítom és még jobban elmagyarázom, de most nem, mert már fáradt vagyok.

Kutyammajom: Megnéztem egy videót, és Lester szó szerint ezt mondja: "Well, I can see that. Who are the motherfuckers?" Vagyis: Igen, látom. Kik azok?
Itt Franklin elmondja, hogy kik akarják Michael és Trevor halálát. Ezután Lester kimondja azt, ami számomra megdöbbentő volt: "Alright, alright, I say... kill Michael, then kill Trevor." Vagyis: Oké, oké, azt mondom, hogy... öld meg Michaelt és utána végezz Trevorral.
Erre mondja Franklin, hogy: "Man, are you for real?" Vagyis: Ember, te most viccelsz?
Well look who's back

Válasz küldése