[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
addam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 00:37
Tartózkodási hely: Őrbottyán
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: addam » 2013. 09. 20. 17:11

dani.szentgali írta:
Visali írta:
dani.szentgali írta:Sztorival kapcsolatos kérdés, csak az olvassa aki már kb. a felénél van a játéknak:Miután elloptam Trevorral a katonai bázisról a Chinookot (Cargobob) és meg kell tanítani a repülős suliban Michaelt repülni, akkor ott az összes próbát teljesíteni kell Michaellel ahhoz, hogy folytathassam a sztorit vagy elég csak egy megadottig eljutni? Köszi előre is a választ! :)
Passz, én mindet megcsináltam. De szerintem meg is kell, mert a helikopter vezetése miatt megy oda, azok a próbák meg eléggé a végén vannak.
Köszönöm a választ, mindjárt megpróbálom! :) :D
Nem kell, én csak az első 4et csináltam és simán elvezette a helit Michael :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 20. 17:44

Ha elakadnátok a repülőiskolánál:
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/985 ;)

GangStarr94
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 11. 06. 12:12

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GangStarr94 » 2013. 09. 20. 18:09


Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 20. 18:16


Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 20. 18:44

Visali írta:Ha elakadnátok a repülőiskolánál:
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/985 ;)
Kösz! :D Most már csak egy problémám lenne. :D Megcsináltam Michaellel az összes feladatot a reptéri repülőiskolánál, de úgy vettem észre, hogy továbbra sem enged tovább a játék a főküldetésekben. :( Mit kell még tennem, hogy továbbengedjen? :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
addam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 00:37
Tartózkodási hely: Őrbottyán
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: addam » 2013. 09. 20. 19:09

Trevorral összeszedted a szállítóhelikoptert meg a tengeralattjárót már? Ezek után én Michael-re váltottam, majd Floyd házához kellett menni, és indult a buli.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 20. 19:12

addam írta:Trevorral összeszedted a szállítóhelikoptert meg a tengeralattjárót már? Ezek után én Michael-re váltottam, majd Floyd házához kellett menni, és indult a buli.
Persze, már megvannak a cuccok, de nekem valamiért még nem jelzi ki Floyd házát a térképen, ha Michaellel vagyok. :insecure: De mindjárt megnézem még egyszer.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 20. 19:27

Menj oda, hátha elindul magától, vagy válts Trevorra, hátha. Ha jól emlékszem, nálam úgy indult el, hogy Trevorra váltottam, és éppen ott volt.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 20. 20:15

Hát srácok, teljesen kétségbe vagyok esve. SEHOGY sem tudok továbbjutni. :( Valaki néhány videóval/egy nagyon NAGYON részletes leírással tudna segíteni nekem? Spoilerben leírom, mi is történt egész pontosan:Először is Trevorral megkapom a fülest, hogy lopjam el a tengeralattjárót és a Cargobobot. Miután ezt megcsináltam (pontosabban miután elvittem a helikoptert Trevor hangárjába) azután kiírták, hogy megvannak a cuccok, de Michaellel teljesítenem kell a repülőiskolát a továbbiak folytatásához. El is mentem oda Michaellel és csinálgattam is a repülős küldetéseket (némelyik elég szarul ment, párszor újra kellett csinálnom) és végül megcsináltam az összeset. Ezt követően viszont nem történt semmi. Semmi jel/hívás se térképen, se telefonon, sem sehol. Nem használtam cheatet, de néhány mellékküldetést megcsináltam. Most is épp Trevor Magellan Ave-i házában vagyok, de nem történik semmi. Szóval, ha valaki tudna videókat küldeni/lenne más ötlete is, hogy mit hogy csináljak, azt nagyon megköszönném, mert ha nem fogok tudni továbbjutni, akkor attól tartok, vissza kell vinnem a játékot, mert lehet, hogy hibás. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
EaRl
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. 12. 02. 16:05
Tartózkodási hely: Bécs

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: EaRl » 2013. 09. 20. 20:34

A segítségetekre lenne szükségem a játék egyik utolsó küldetésével kapcsolatban :ninja:
Innentől csak az olvassa, aki már az utolsó küldetéseknél jár!!!
Szóval a "The Big Score" nevü küldetésről lenne szó, azt szeretném tudni melyik bankot raboljuk ki. Két legyet ütnék egy csapásra, és vennék a rivális bank részvényei közül. a Maze-t? vagy BankOfLibery-t? Gondolom küldetés közben kiderül, de akkor már kinek van kedve sz"rakodni
Előre is köszönöm
Hehh, közben kiderült, hogy egyiket se, akkor nincs plusz lové :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára EaRl 2013. 09. 20. 21:16-kor.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 20. 20:44

dani.szentgali írta:Hát srácok, teljesen kétségbe vagyok esve. SEHOGY sem tudok továbbjutni. :( Valaki néhány videóval/egy nagyon NAGYON részletes leírással tudna segíteni nekem? Spoilerben leírom, mi is történt egész pontosan:Először is Trevorral megkapom a fülest, hogy lopjam el a tengeralattjárót és a Cargobobot. Miután ezt megcsináltam (pontosabban miután elvittem a helikoptert Trevor hangárjába) azután kiírták, hogy megvannak a cuccok, de Michaellel teljesítenem kell a repülőiskolát a továbbiak folytatásához. El is mentem oda Michaellel és csinálgattam is a repülős küldetéseket (némelyik elég szarul ment, párszor újra kellett csinálnom) és végül megcsináltam az összeset. Ezt követően viszont nem történt semmi. Semmi jel/hívás se térképen, se telefonon, sem sehol. Nem használtam cheatet, de néhány mellékküldetést megcsináltam. Most is épp Trevor Magellan Ave-i házában vagyok, de nem történik semmi. Szóval, ha valaki tudna videókat küldeni/lenne más ötlete is, hogy mit hogy csináljak, azt nagyon megköszönném, mert ha nem fogok tudni továbbjutni, akkor attól tartok, vissza kell vinnem a játékot, mert lehet, hogy hibás. :(

Habár nekem nincs meg a játék és nem is olvastam el amit spoilerbe írtál, de elképzelhető, hogy egy bug. Nekem anno a GTAIV-nél is volt olyan, hogy mikor Vlad-nek kellett lopni egy kocsit, amikor mentem a garázshoz, ahova be kellett volna parkolni, egyszerűen nem nyílt ki a garázs ajtó. Újra kellett kezdenem a játékot ahhoz, hogy továbbjussak. Szerencsére az még a játék eleje ugye, nem tudom, hogy te épp hol lehetsz a játékban, de esedékes lehet az, hogy neked is csak egy teljes újrakezdés fog tudni segíteni. :\
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 20. 21:07

dani.szentgali írta:Hát srácok, teljesen kétségbe vagyok esve. SEHOGY sem tudok továbbjutni. :( Valaki néhány videóval/egy nagyon NAGYON részletes leírással tudna segíteni nekem? Spoilerben leírom, mi is történt egész pontosan:Először is Trevorral megkapom a fülest, hogy lopjam el a tengeralattjárót és a Cargobobot. Miután ezt megcsináltam (pontosabban miután elvittem a helikoptert Trevor hangárjába) azután kiírták, hogy megvannak a cuccok, de Michaellel teljesítenem kell a repülőiskolát a továbbiak folytatásához. El is mentem oda Michaellel és csinálgattam is a repülős küldetéseket (némelyik elég szarul ment, párszor újra kellett csinálnom) és végül megcsináltam az összeset. Ezt követően viszont nem történt semmi. Semmi jel/hívás se térképen, se telefonon, sem sehol. Nem használtam cheatet, de néhány mellékküldetést megcsináltam. Most is épp Trevor Magellan Ave-i házában vagyok, de nem történik semmi. Szóval, ha valaki tudna videókat küldeni/lenne más ötlete is, hogy mit hogy csináljak, azt nagyon megköszönném, mert ha nem fogok tudni továbbjutni, akkor attól tartok, vissza kell vinnem a játékot, mert lehet, hogy hibás. :(
Utánanéztem a problémának a Support oldalon, és a Rockstar tud róla, azt írják, ez akkor fordul elő, ha hamarabb megcsinálod a repülőiskolát, még a sztori előtt. Közben frissítették a cikküket, azt mondják, ha megcsinálod a harmadik FIB küldetést (By The Book), utána beindul a dolog. Ehhez a küldihez Trevorral vagy Michaellel kell játszanod, hogy megkapd az SMS-t. Illetve majd Trevorral el kell hagynod a házat, és neki is kapnia kell egy SMS-t Floydtól és Wade-től.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 20. 22:16

Visali írta:
dani.szentgali írta:Hát srácok, teljesen kétségbe vagyok esve. SEHOGY sem tudok továbbjutni. :( Valaki néhány videóval/egy nagyon NAGYON részletes leírással tudna segíteni nekem? Spoilerben leírom, mi is történt egész pontosan:Először is Trevorral megkapom a fülest, hogy lopjam el a tengeralattjárót és a Cargobobot. Miután ezt megcsináltam (pontosabban miután elvittem a helikoptert Trevor hangárjába) azután kiírták, hogy megvannak a cuccok, de Michaellel teljesítenem kell a repülőiskolát a továbbiak folytatásához. El is mentem oda Michaellel és csinálgattam is a repülős küldetéseket (némelyik elég szarul ment, párszor újra kellett csinálnom) és végül megcsináltam az összeset. Ezt követően viszont nem történt semmi. Semmi jel/hívás se térképen, se telefonon, sem sehol. Nem használtam cheatet, de néhány mellékküldetést megcsináltam. Most is épp Trevor Magellan Ave-i házában vagyok, de nem történik semmi. Szóval, ha valaki tudna videókat küldeni/lenne más ötlete is, hogy mit hogy csináljak, azt nagyon megköszönném, mert ha nem fogok tudni továbbjutni, akkor attól tartok, vissza kell vinnem a játékot, mert lehet, hogy hibás. :(
Utánanéztem a problémának a Support oldalon, és a Rockstar tud róla, azt írják, ez akkor fordul elő, ha hamarabb megcsinálod a repülőiskolát, még a sztori előtt. Közben frissítették a cikküket, azt mondják, ha megcsinálod a harmadik FIB küldetést (By The Book), utána beindul a dolog. Ehhez a küldihez Trevorral vagy Michaellel kell játszanod, hogy megkapd az SMS-t. Illetve majd Trevorral el kell hagynod a házat, és neki is kapnia kell egy SMS-t Floydtól és Wade-től.
Köszönöm a választ, de tudtommal én még egy FIB-s küldetést sem csináltam meg. Van egy nagy B betű a térképen, amely az FIB-t jelöli az obszervatóriumnál, de akármelyik karakterrel megyek oda, nem sikerül belépnem sem a küldibe, sem az obszervatóriumba. Sem Michaellel, sem Trevorral nem kaptam még sajnos SMS-t, de holnap azért jobban átbogarászom mindkét karakternél az üziket, hátha valamelyik karakter kapott SMS-t. Amúgy meg nem csináltam meg hamarabb a repülőiskolát. Akkor voltam ott legelőször, amikor kiírták, hogy Michaelnek kell.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
addam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 00:37
Tartózkodási hely: Őrbottyán
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: addam » 2013. 09. 20. 22:43

dani.szentgali írta:
Visali írta:
dani.szentgali írta:Hát srácok, teljesen kétségbe vagyok esve. SEHOGY sem tudok továbbjutni. :( Valaki néhány videóval/egy nagyon NAGYON részletes leírással tudna segíteni nekem? Spoilerben leírom, mi is történt egész pontosan:Először is Trevorral megkapom a fülest, hogy lopjam el a tengeralattjárót és a Cargobobot. Miután ezt megcsináltam (pontosabban miután elvittem a helikoptert Trevor hangárjába) azután kiírták, hogy megvannak a cuccok, de Michaellel teljesítenem kell a repülőiskolát a továbbiak folytatásához. El is mentem oda Michaellel és csinálgattam is a repülős küldetéseket (némelyik elég szarul ment, párszor újra kellett csinálnom) és végül megcsináltam az összeset. Ezt követően viszont nem történt semmi. Semmi jel/hívás se térképen, se telefonon, sem sehol. Nem használtam cheatet, de néhány mellékküldetést megcsináltam. Most is épp Trevor Magellan Ave-i házában vagyok, de nem történik semmi. Szóval, ha valaki tudna videókat küldeni/lenne más ötlete is, hogy mit hogy csináljak, azt nagyon megköszönném, mert ha nem fogok tudni továbbjutni, akkor attól tartok, vissza kell vinnem a játékot, mert lehet, hogy hibás. :(
Utánanéztem a problémának a Support oldalon, és a Rockstar tud róla, azt írják, ez akkor fordul elő, ha hamarabb megcsinálod a repülőiskolát, még a sztori előtt. Közben frissítették a cikküket, azt mondják, ha megcsinálod a harmadik FIB küldetést (By The Book), utána beindul a dolog. Ehhez a küldihez Trevorral vagy Michaellel kell játszanod, hogy megkapd az SMS-t. Illetve majd Trevorral el kell hagynod a házat, és neki is kapnia kell egy SMS-t Floydtól és Wade-től.
Köszönöm a választ, de tudtommal én még egy FIB-s küldetést sem csináltam meg. Van egy nagy B betű a térképen, amely az FIB-t jelöli az obszervatóriumnál, de akármelyik karakterrel megyek oda, nem sikerül belépnem sem a küldibe, sem az obszervatóriumba. Sem Michaellel, sem Trevorral nem kaptam még sajnos SMS-t, de holnap azért jobban átbogarászom mindkét karakternél az üziket, hátha valamelyik karakter kapott SMS-t. Amúgy meg nem csináltam meg hamarabb a repülőiskolát. Akkor voltam ott legelőször, amikor kiírták, hogy Michaelnek kell.
Az obszervatóriumhoz Michaellel menj, bemenni nem lehet, hanem a város felé eső teraszánál van a hely, ahol felveszi a küldetést.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 20. 22:56

Köszi a segítséget, majd megpróbálom. Remélem, ez legalább összejön, ha már a repülőiskolát túl korán végeztem el.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése