[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 27. 12:26

valaki irja le PONTOSAN ÉS RÉSZLETESEN hogy, hogy kell befolyásolni a játék végét??elöre is kösz
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 27. 12:44

Kapsz 3 lehetőséget. A: Megölöd Michealt. B: Megölöd Trevort. C: Bosszú. A telefonban kell kiválasztani. Remélem erre gondoltál.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 27. 13:42

Cube Head írta:Kapsz 3 lehetőséget. A: Megölöd Michealt. B: Megölöd Trevort. C: Bosszú. A telefonban kell kiválasztani. Remélem erre gondoltál.
Én is pont most akartam kérdezni, mert tegnap megcsináltam a legutolsó nagy rablást a játékban. Egyébként ha jól értelmezem, akkor ha a "C" (bosszú) opciót választom majd a telefonban, akkor a játék végigjátszása után mindhárom karakterrel ugyanúgy játszhatok majd free roamban, mint eddig? Előre is köszi a választ! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 27. 15:11

Csak kicsit kattant a csaj... :D

http://www.youtube.com/watch?v=psRfJl9rBSo
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 27. 15:35

dani.szentgali írta:
Cube Head írta:Kapsz 3 lehetőséget. A: Megölöd Michealt. B: Megölöd Trevort. C: Bosszú. A telefonban kell kiválasztani. Remélem erre gondoltál.
Én is pont most akartam kérdezni, mert tegnap megcsináltam a legutolsó nagy rablást a játékban. Egyébként ha jól értelmezem, akkor ha a "C" (bosszú) opciót választom majd a telefonban, akkor a játék végigjátszása után mindhárom karakterrel ugyanúgy játszhatok majd free roamban, mint eddig? Előre is köszi a választ! ;)
Persze, minden ugyan úgy fog menni.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 27. 16:41

de teloban hogy-hogy kiválasztod??
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 27. 16:47

Ott lesz hogy A, C és B és kiválasztod.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 27. 17:27

ohh ok kösz
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
vunit12
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. 07. 09. 19:59

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: vunit12 » 2013. 09. 27. 21:50

Azért ez elég felháborító, hogy nem lehet házakat,lakásokat venni. Még a gameplay videóban is benne volt, hogy a neten meg lehetett nézni a házat és megvenni... Direkt fel is mentem arra az oldalra(játékon belül) és azt írja, hogy nem elérhető az oldal.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 27. 23:00

Nah, ma este sikerült végigtolnom a játék sztoriját. :D Hát emberek...ez valami eszméletlenül jóra sikerült! Bár az őszintét megvallva generáció utolsó GTA-jaként tarthatott volna kicsit tovább is a sztori, nem csak 69 főküldetésen keresztül, DE (és ez egy nagy de!) ez a 69 főküldetés tényleg NAGYON jó volt! Ha nem lett volna suli+edzés, akkor az egészet egyhuzamban toltam volna végig, így is alig bírtam letenni! :D Tényleg nagyon tetszett és ami a legjobb, a király sztori után is van bőven feladat LS-ben és Blaine Countyban, ami azt illeti bőven el lehet verni az időt a játék végén is, főleg ha mindhárom karaktert életben hagyod.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

SPiN88
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 12:16

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SPiN88 » 2013. 09. 28. 11:09

Lenne egy pár kérdésem a sztorival kapcsolatban :)

1. Ki az csávó akit el kell rabolnunk a FIB épületéből? és utána miért kell megkínoznunk?

2. Trevor miért utazik Ludendorff-ba vissza? Ott mi derül ki pontosan? és miért támadják meg Michael-t?

3. A 3 főhősünk főellensége Devin Weston ő kicsoda? hogy jön képbe? és miért akarja kinyiratni a "hőseinket"? :)

4. Van egy olyan küldetés ahol két vonatot kell összeütköztetni. (Trevor, Michael) Ott mit lopnak el? és miben egyeznek meg egymással a küldetés végén? mert utána Michael viszi el a rabolt portékát :)

5. A végén ha a C opciót választjuk akkor Steven Haines-t és a Japán csávót miért kell kinyírni?


Most nagyjából ennyi jutott eszembe :)
Előre is köszönöm a válaszokat.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 28. 11:26

1. Az FIB épületéből elrabolt csávót azért kellett elrabolni és megkínozni, mert volt egy fontos ellenség, akit csak az általa adott információk tudatában lehet megölni (ha emlékszel még, akkor Michael és Dave ügynök ott keresik az "országút" mentén sniperrel abban a házban, ahol buliznak, közben meg Trevorék vallatják az elrabolt csávót és küldik Michaeléknek a célpont pontos leírását, kinézetét, hajszínét, bőrszínét, szakállas-e, stb.).

2. Trevor azért utazik vissza Ludendorff-ba, mert ki akarja deríteni az igazságot, amit Michael eltitkolt előle a legelső küldetésben lelőtt bajtársuk, Brad sorsáról (ugye az első küldiben lelövik Michael-t és Bradet, Trevor pedig meglép és a küldetés végén Michael temetését látjuk, de az igazából Brad temetése, mert ő meghalt Michael pedig túlélte és meghamisította a temetését). Michael-t pedig azért támadják meg a japók, mert Trevor annyira begurul Michaelre Brad miatt, hogy ő uszítja rá haragjában a japókat Michaelre (miután elkapják Michaelt, látszik is, hogy Trevor elégedetten és tudatosan repül vissza Blaine County-ba, úgy érzi, hogy sikerült bosszút állnia Michaelen).

3. Devin Weston is egy FIB-s gyerek és nyilván a rablások miatt akarja eltenni láb alól a három jómadarat.

4. Arra a küldetésre nem emlékszem túl jól, de mintha valami kis plasztika (szobor) lett volna, amit elloptak, de az már nem ugrik be, hogy miért kellett nekik, talán a Mexikói (vagy olasz, vagy nem tudom már milyen :D) emberkének kellett, akinek később Trevor elrabolja a feleségét.

5. Azért, hogy mindhárom főhősnek legyen egy-egy külön főellensége is, mert a sztoriban az a három ember (Devin, Haines és a Japán) okozták külön-külön a legnagyobb gondot a három főhősnek.

Remélem, tudtam segíteni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Feli
Pogo, a majom
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010. 11. 19. 22:22

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Feli » 2013. 09. 28. 14:14

PS3-as Special Edition DLC kódjait keresem, amennyiben valaki megválna tőle, szívesen megvenném.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 28. 20:51

dani.szentgali írta:1. Az FIB épületéből elrabolt csávót azért kellett elrabolni és megkínozni, mert volt egy fontos ellenség, akit csak az általa adott információk tudatában lehet megölni (ha emlékszel még, akkor Michael és Dave ügynök ott keresik az "országút" mentén sniperrel abban a házban, ahol buliznak, közben meg Trevorék vallatják az elrabolt csávót és küldik Michaeléknek a célpont pontos leírását, kinézetét, hajszínét, bőrszínét, szakállas-e, stb.).

2. Trevor azért utazik vissza Ludendorff-ba, mert ki akarja deríteni az igazságot, amit Michael eltitkolt előle a legelső küldetésben lelőtt bajtársuk, Brad sorsáról (ugye az első küldiben lelövik Michael-t és Bradet, Trevor pedig meglép és a küldetés végén Michael temetését látjuk, de az igazából Brad temetése, mert ő meghalt Michael pedig túlélte és meghamisította a temetését). Michael-t pedig azért támadják meg a japók, mert Trevor annyira begurul Michaelre Brad miatt, hogy ő uszítja rá haragjában a japókat Michaelre (miután elkapják Michaelt, látszik is, hogy Trevor elégedetten és tudatosan repül vissza Blaine County-ba, úgy érzi, hogy sikerült bosszút állnia Michaelen).

3. Devin Weston is egy FIB-s gyerek és nyilván a rablások miatt akarja eltenni láb alól a három jómadarat.

4. Arra a küldetésre nem emlékszem túl jól, de mintha valami kis plasztika (szobor) lett volna, amit elloptak, de az már nem ugrik be, hogy miért kellett nekik, talán a Mexikói (vagy olasz, vagy nem tudom már milyen :D) emberkének kellett, akinek később Trevor elrabolja a feleségét.

5. Azért, hogy mindhárom főhősnek legyen egy-egy külön főellensége is, mert a sztoriban az a három ember (Devin, Haines és a Japán) okozták külön-külön a legnagyobb gondot a három főhősnek.

Remélem, tudtam segíteni. :)
Dani kösz az infót mert én sem tudtam hogy miért gurult be Trevor de azt tudtam hogy a szőke Brad volt meg a japók (nem kínaiak?)miért rabolják el Michaelt
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

SPiN88
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 12:16

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SPiN88 » 2013. 09. 28. 22:19

dani.szentgali írta:1. Az FIB épületéből elrabolt csávót azért kellett elrabolni és megkínozni, mert volt egy fontos ellenség, akit csak az általa adott információk tudatában lehet megölni (ha emlékszel még, akkor Michael és Dave ügynök ott keresik az "országút" mentén sniperrel abban a házban, ahol buliznak, közben meg Trevorék vallatják az elrabolt csávót és küldik Michaeléknek a célpont pontos leírását, kinézetét, hajszínét, bőrszínét, szakállas-e, stb.).

2. Trevor azért utazik vissza Ludendorff-ba, mert ki akarja deríteni az igazságot, amit Michael eltitkolt előle a legelső küldetésben lelőtt bajtársuk, Brad sorsáról (ugye az első küldiben lelövik Michael-t és Bradet, Trevor pedig meglép és a küldetés végén Michael temetését látjuk, de az igazából Brad temetése, mert ő meghalt Michael pedig túlélte és meghamisította a temetését). Michael-t pedig azért támadják meg a japók, mert Trevor annyira begurul Michaelre Brad miatt, hogy ő uszítja rá haragjában a japókat Michaelre (miután elkapják Michaelt, látszik is, hogy Trevor elégedetten és tudatosan repül vissza Blaine County-ba, úgy érzi, hogy sikerült bosszút állnia Michaelen).

3. Devin Weston is egy FIB-s gyerek és nyilván a rablások miatt akarja eltenni láb alól a három jómadarat.

4. Arra a küldetésre nem emlékszem túl jól, de mintha valami kis plasztika (szobor) lett volna, amit elloptak, de az már nem ugrik be, hogy miért kellett nekik, talán a Mexikói (vagy olasz, vagy nem tudom már milyen :D) emberkének kellett, akinek később Trevor elrabolja a feleségét.

5. Azért, hogy mindhárom főhősnek legyen egy-egy külön főellensége is, mert a sztoriban az a három ember (Devin, Haines és a Japán) okozták külön-külön a legnagyobb gondot a három főhősnek.

Remélem, tudtam segíteni. :)

Köszönöm a kimerítő választ. :) Még annyi kérdésem lenne, hogy mit hazudott Michael, Trevor-nak Brad-al kapcsolatban?

Válasz küldése