[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 09. 05. 14:35

Miért hallok a ràdiókban "Buy a Shark Card!" reklàmokat?
Az meg baj, hogy verekedès közben is 'négyzet-négyzet-kereszt-hátra-le-kereszt'-eket kombòkat nyomok? kiváncsi vagyok kitaláljátok-e kinek a kombója ez.. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 05. 15:32

Én passzolom. Nem tudom, kinek a kombója ez.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 09. 17. 09:38

Boldog születésnapot, GTA V. :D A mai napon lett hároméves a játék, ezzel pedig nyugodtan kijelenthetjük, hogy el van már felejtve a sztori DLC. Nyugodj békében, GTA V sztori DLC. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 17. 12:09

Én örülök neki. Fel se támadjon, ott rohadjon meg, ahol van.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 09. 17. 13:05

Ennyire szarnak érezted az V-t, vagy ezt pontosan miért mondod? (Bocs, nem követem az összes hsz-t, így nem tudhatom..25-30 oldalakat meg nem olvasnék vissza.)

Valamiért úgy derengett, hogy neked bejött az V. Vagy tévedtem?

Bár, a DLC-k nekem sem hiányoznak. A kövi rész esetében örülnék, ha nem ütne el ennyire a többitől. Örülök, hogy a R* ennyire innovatív.....de nekem az V-nél ez már kicsit sok volt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 17. 15:56

Luszie: Tévedsz, Rockstar69 kolléga egy-két apróságot leszámítva már azóta szidja a GTAV-öt - valamiben jogosan, valamiben nem -, amióta az megjelent, tehát immáron 3 éve. Sose jött be neki, én meg néhány felhasználó kérdeztük is tőle csomószor, hogy miért, mire egy idő után a sok hozzászólás és kérdés hatására összerakott egy cikket is az oldalon arról, hogy mik a problémái a játékkal. Szóval szerinte mindig is problémás játék volt a GTAV, sose szerette.

Amúgy Isten éltessen GTAV, a harmadik születésnapod alkalmából! Egyúttal fogadd sajnálatomat és mélységes együttérzésemet, mert nagyon sajnálom, hogy a R* így kibaszott veled és a San Andreas óta az eddigi legígéretesebb GTA-ból egy elhanyagolt, kiaknázatlan, hülyegyerekek multiplayer-centrikus GTA-ját varázsolt, ami nem kapott méltó sztori DLC-t, meg igazából semmit, csak ezt a hülye Online-t, ami már lassan 3 éve rontja a R* és a sorozat becsületét. Összességében egy egész kellemes kis játék voltál - és akár a legjobb is lehettél volna -, de sajnos az Online nagyon elnyomott és elnyom most is, ráadásul három év alatt minden aspektusodat, minden általad kínált lehetőséget kiismertem, szóval kimondom: meguntalak! És ez így van. Meguntam a GTAV-öt, azt a játékot, amit az Assassin's Creed 3 mellett a legnagyobb várakozással vettem körül. Ráadásul nagyon féltem a sorozat következő tagját is - ami az Online népszerűsége miatt még biztos nem jön egyhamar -, hogy tovább viszi ezt a multiplayer-központúságot, és ezzel ott is tönkre vágják a sztorit meg az egész singleplayert. vagyis az egész játékot. Mert valljuk be, mi régi rajongók, öreg motorosok mindig is a singleplayer miatt játszottunk GTA-val! A R* a GTAV-tel és az Online-nal azonban elfordult tőlünk és a frissebb, újabb ízlésű rajongótábort választotta. És nagy valószínűséggel ez lesz majd a következő részben is. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 09. 17. 16:17

Engem a GTA V onlineja kiábrándított. Mikor tavaly ilyenkor akartam játszani rajta.. (lehet, volt ez már 2 éve is..) annyit kellett várni, hogy bekerülhessek valahova... Vagy ha be is kerültem, kidobtak. Vagy összekerültem olyanokkal, akiknek fogalmuk sem volt, mi a feladat. (Ha éppen valamiféle sok dollárt adó küldetést csináltunk.)
Szóval, jó lehetett volna...de ezt csak haverokkal éri meg igazán tolni. Amúgy meg csak ellopja az ember idejét.
Így azóta hanyagolom. :D

Örülök, hogy neki se tetszik. :D Végre valaki, aki velem van.

Nem lett azért olyan nagyon rossz ez a GTA V, csak sokkal jobb is lehet volna.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 09. 17. 16:50

Összességében egy teljesen korrekt játék. Én még a megjelenéskor 100%-ra kipörgettem a single player-t, illetve vadásztam az easter eggeket. Amikor megjelent pc-re, akkor pedig 1 hónapra rá megvettük egyik haverommal, és baromi jól elvoltunk. Pc-n 285 óra játékidőm van, aminek a 90%-a online, xbox-on pedig 100 óra körül volt, ha jól emlékszem. Nekem így is sokkal több élményt adott, mint más 60 euróba kerülő cím. Persze látom vele a problémákat is, de lehetett ez volna sokkal rosszabb is. Már csak az a kérdés, hogy a Rockstar hogy áll hozzá a következő részhez? Nekem személy szerint nem probléma a multi erőltetése, de egyrészt legyen sokkal kiforrottabb, mint az online, valamint a single player is maradjon minőségi.

Túl sokat akarok, mi?
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 17. 17:03

Luszie írta:Nem lett azért olyan nagyon rossz ez a <a href="#">GTA V</a>, csak sokkal jobb is lehet volna.
Ahogy mondod. Én is pont így látom. Magam sem tudtam volna ezt ennél tömörebben, ugyanakkor tartalmasabban megfogalmazni. Én is sokkal többet vártam a GTAV-től, mint amennyit a végén kaptam és úgy gondolom, hogy erről nagyban a GTA Online tehet. Ha nem vett volna el minden figyelmet a singleplayer fejlesztéséről, akkor a GTAV is sokkal jobb lehetett volna.
A mocsok oltalmazója írta:Összességében egy teljesen korrekt játék. Én még a megjelenéskor 100%-ra kipörgettem a single player-t, illetve vadásztam az easter eggeket. Amikor megjelent pc-re, akkor pedig 1 hónapra rá megvettük egyik haverommal, és baromi jól elvoltunk. Pc-n 285 óra játékidőm van, aminek a 90%-a online, xbox-on pedig 100 óra körül volt, ha jól emlékszem. Nekem így is sokkal több élményt adott, mint más 60 euróba kerülő cím. Persze látom vele a problémákat is, de lehetett ez volna sokkal rosszabb is. Már csak az a kérdés, hogy a Rockstar hogy áll hozzá a következő részhez? Nekem személy szerint nem probléma a multi erőltetése, de egyrészt legyen sokkal kiforrottabb, mint az online, valamint a single player is maradjon minőségi.

Túl sokat akarok, mi?
Korrektnek korrekt a játék, főleg, ha szétnézünk az akkori piacon. Mi sem azt mondjuk, hogy annyira nagyon szar lett. Sőt, én igazából sosem mondtam, hogy a GTAV egy kifejezetten rossz játék, én most is és mindig is azt mondtam és mondom, hogy ennél jóval többet is ki lehetett volna hozni belőle egy túlhypeolt GTA Online nélkül. Persze, hogy korrekt játék a többihez képest, csak a Rockstartól jóval az átlagon felüli teljesítményt szoktunk meg és ezt a GTAV esetében azért nem mindenhol lehetett érezni. Összességében nem lett szar a GTAV, csak az Online túl sok figyelmet kapott, amivel nem is lett volna baj, ha nem a singleplayer rovására ment volna ez az egész. És a kérdésedre válaszolva, sajnos lehetséges, hogy túl sokat akarsz, legalábbis a GTAV nagyon ezt sugallja.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 18. 07:41

Luszie írta:Ennyire szarnak érezted az V-t, vagy ezt pontosan miért mondod? (Bocs, nem követem az összes hsz-t, így nem tudhatom..25-30 oldalakat meg nem olvasnék vissza.)

Valamiért úgy derengett, hogy neked bejött az V. Vagy tévedtem?

Bár, a DLC-k nekem sem hiányoznak. A kövi rész esetében örülnék, ha nem ütne el ennyire a többitől. Örülök, hogy a R* ennyire innovatív.....de nekem az V-nél ez már kicsit sok volt.
Nem, soha nem jött be. Talán az első 1-2 hétben. A GTA IV-et a mai napig sokkal jobb játéknak tartom, mint az V-öt. Egyedül az Online részét szeretem. A cikkemet most inkább nem linkelem be, mert így visszanézve nem lett túl erős, meg azóta néhány dologban változott a véleményem.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 16. 21:47

GTA V végigjátszva harmadjára is! :D :D :D

Tegnap reggel, 2016. október 15-én végigjátszottam harmadszorra a játékot, de most a B befejezést csináltam meg. :D Elmondhatom magamról, hogy mindhárom befejezésben végigjátszottam a GTA V-öt, és hamarosan a 100%-ot is elérem a harmadik végigjátszásomban. Már csak a gyűjteni valók és a tőzsdés küldetések vannak vissza a 100%-hoz. Jelenleg 93,31%-nál tart a játékállásom, és eddig 155 órát játszottam ebben a mentésemben. Ehhez mit szóltok? :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 17. 16:42

Azt, hogy nagy kocka vagy! :P Amúgy gratulálok hozzá! ;) Nekem nem volt türelmem egyszer sem végigtolni 100%-ra, de én is végigtoltam mind a három befejezést. Összességében egy korrekt játék, de már kezd kissé lejárni az ideje. Örülök, hogy hamarosan leváltja majd az új Red Dead, már épp itt az ideje, hogy jöjjön valami új. :) Azért azt hallkan megjegyzem, hogy jó volna, ha az új Red Dead-et nem rontanák le a Red Dead Online-nal, bár tartok tőle, hogy a GTAV-nél bevezetett túlhypeolt multiplayer játékmódot mostantól át fogják vinni az összes új játékukba...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 17. 17:54

Igen, sajnos egyetértek veled. :( Egyébként simán kivihetnéd 100%-osan a GTA V-öt. Hidd el, nem nehéz. ;) Főleg, hogy az űrhajós cuccokhoz ott van a Social Club, ami jelöli azt az egy darabot, amit kihagytál.

Közben találtam a neten egy elég érdekes videót. Furcsa, hogy ezt csak most vettem észre, pedig már több mint egy éve fent van YouTube-on. Nézzétek meg, nagyon érdekes. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 17. 21:51

Sosem voltam jó térképleolvasásból, de esküszöm akárhányszor nézem azt a rohadt térképet, nem tudok rájönni, hogy melyik űrhajóalkatrészt hagyhattam ki. :D Nem tudok eligazodni azon az ábrán, mert nekem az összes űrhajódarabot mutatja és nem tudok rájönni, hogy melyiket hagyhattam ki. Szóval ha lesz egy kis időt, részletesen, képek segítségével megtaníthatnál a térképhasználatra, mert jó lenne, ha az az egy darabka amit kihagytam, nem gátolna meg a Space Docker beszerzésében. ;) Így is elég ideges voltam, amikor megláttam, hogy egy kimaradt, pedig videó alapján csináltam az egészet elég lassan, pontosan és odafigyelve, így máig nem tudom, hogy hagyhattam ki az egyik darabot. :S
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 17. 22:12

Holnap délután majd segítek neked. ;) Egy privát üzenetben részletesebben beszélünk majd erről. Remélem, sikerül segítenem neked. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése