[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 17. 17:53

Szerintem meg kihagytad U.L. Paper -t (Csak tipp) és Terry Thorpe nem is Niko barátnője :P Figyelj, hogy hogy működik a pontos vessző és a vessző :D
Guess who's back!

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 09. 17. 17:58

Ma megérkezett a játék és valami zseniális :) Nem tudom páran miről beszéltek hogy kevés a járókelő szerintem egyátalán nem kevés :D És amúgy nekem a töréssel sincs nagy problémám :) 10/10

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 17. 18:01

Hopsz,rájöttem hogy TE azaz magad döntöt el a történet végét,eddig 2 félét láttam a háromból.
1.a 3 föhös az utolsó küldetésben beszélget meg röhögnek egy jót,aztán mindenki megy a maga útján.
2.Franklint irányítod és eldöntheted hogy Michaelt megölöd vagy megmented,videóban azt láttam hogy a scrác azt választotta hogy nem,ezért Michael meghal,de meg is lehet menteni aztán meg nem tom mi lesz.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 17. 18:09

DereX írta:Ha csak az első küldetést vitted végig, akkor honnan tudod, hogy kik fognak visszatérni?
Valamint a R* azt mondta, hogy a főbb szereplők nem fognak visszatérni.
Az interneten olvastam ;).A tavaszi halasztás előtt mondták, hogy a főbb szereplők nem térnek vissza, s azóta már eltelt elég sok idő.

Viking: Bocsi, kösz az észrevételt :D. Javítva ;).
U.L. Paperről még nincs semmi hír, habár lehetséges, hogy ővele is találkozhatunk majd.

Nagy Spoiler: Egyébként Packie felkerül a legkeresettebb emberek listájára, s Michael megmenti az életét az FIB-től, s később segíteni fog a rablásokban is (csak olvastam).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 17. 18:17

Robbanto1 írta:Hopsz,rájöttem hogy TE azaz magad döntöt el a történet végét,eddig 2 félét láttam a háromból.
1.a 3 föhös az utolsó küldetésben beszélget meg röhögnek egy jót,aztán mindenki megy a maga útján.
2.Franklint irányítod és eldöntheted hogy Michaelt megölöd vagy megmented,videóban azt láttam hogy a scrác azt választotta hogy nem,ezért Michael meghal,de meg is lehet menteni aztán meg nem tom mi lesz.
Én is láttam ezt a videót. nekem úgy tűnt, hogy Franklin segíteni akar rajta, de Michael makacskodott és a fejével arcon vágta, majd leesett és kampec. Én annak örülnék, ha mindhárman élnének, elvégre nekem úgy lenne az igazi. Betudod linkelni a másik sztori véget, illetve, ha megtaláltad a harmadikat is?

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 17. 18:20

100/100... De néhány grafikai hiba előfordul.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 09. 17. 18:23

Egy fontos kérdésem van !
Ugye azt monda a Rockstar hogy nem tűnnek el z autók/kamionok.
Lenyitottam az autószállítónak a hátulját mellete volt egy autó (kb. 15m)
megyek vissza és nincs ott !

Akkor most ez hogy van?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 09. 17. 18:23

F*szom, kivan!!!
Fél 7kor akarták hozni a játékot, de DIREKT LEÍRTAM, HOGY 14:00 és 16:00 között hozza azt a kib*szott játékot, erre holnap hozzák 17 óra után, f*szomat a Konzolvilágba!!!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 17. 18:26

Vannak felszedhető fegyverek szerte széjjel?
It's time for the Lance Vance Dance!

Iksz

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 17. 18:27

na gyerekek.... :) egész nap vártam, végül 5-kor megjött végre :) nekem mint friss konzolos kicsit ( nagyon ) pixeles a kép, meg néha mintha kevés lenne az fps. de gondolom csak mert még szokatlan a konzol. az azért nem tetszett, hogy egyből beledobott a játék a lecsóba :D azt se tudtam mivel kell futni, nem hogy még célozzak is :D prííííííííma !!! Lamar jól lehagyott az elején..... :D


davekoma : látod látod a konzolvilág ekkora faszkalapság, nekem is onnan van...azt hittem már nem is hozzák.... :( csak egy órát tudtam játszani igy. szánalmas

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 17. 18:29

Franklin írta:Egy fontos kérdésem van !
Ugye azt monda a Rockstar hogy nem tűnnek el z autók/kamionok.
Lenyitottam az autószállítónak a hátulját mellete volt egy autó (kb. 15m)
megyek vissza és nincs ott !

Akkor most ez hogy van?
Eltűnnek,mikor helivel repülsz a város fölött és a az autópályára lenézel akkor is előtűnnek meg eltűnnek de legalább sok van :D
Davekoma írta:F*szom, kivan!!!
Fél 7kor akarták hozni a játékot, de DIREKT LEÍRTAM, HOGY 14:00 és 16:00 között hozza azt a kib*szott játékot, erre holnap hozzák 17 óra után, f*szomat a Konzolvilágba!!!
Ember,az a futár dolga nem a konzolvilágé :D Nekem a futár 3 nap késésere ért ki,és mondta hogy enni alig tud meg naponta 8 órát vezet + túlóra.

DereX őő igen,Michael fejeli le de azt is te irányítod,mivel ott van hogy megmented vagy leessen,gondolom ha meg mentést választod akkor nem fejel le hanem enged hogy felhúzd.
Harmadikat nem találtam meg a második meg itt van
http://www.youtube.com/watch?v=MEHCWXmnePM

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 09. 17. 18:34

Ma néztem kicsomagolós videókat mindhárom kiadásból (alap, SE, CE). Egyértelmű, hogy a CE a legkirályabb, de azért ott is adhattak volna a fém tokon kívül valami belebújtatós karton tokot, mint az SE-nél, amin az eredeti borító van, a hátulján meg az általános leírás. Rendben van, hogy a külső nagy dobozon minden rajta van, de az mégsem ugyanaz.
Illetve nagyon hiányoltam egy papír alapú kézikönyvet. Hiába írja a R*, hogy annyira masszív lett a játék, hogy inkább csak egy manual alkalmazást adtak ki, kicsit meg kellett volna kurtítani és normális kézikönyvet rakni a dobozokba, nem azt a 4 oldalas fecnit.
Viszont az dicséretes, hogy az SE, CE kiadásokba a blueprint térkép mellé azért adtak egy színes térképet is. Tartottam tőle, hogy ott csak a kék kiadás lesz.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2013. 09. 17. 18:50

Láttam pár videót és nem vagyok megelégedve, az autók törése enyhén szólva szarabb mint az IV-ben, az egyik gameplay-ben pl egy rendőrautó beleszállt hátulról egy kombiba és még a lámpa sem tőrt ki, és elég kevés a járókelő is. De még nem írom le a gamet pár videó után, majd kipróbálom, valameik haveromnál, meg várok a PC-s portra ami tuti nem lesz vagy fél évig. De addig végigviszem a Batman Arkham Origins-t meg a Saints Row IV-t. Amúgy aki játszott a játékkal mi a véleménye?
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 17. 18:50

Robbanto1 írta: DereX őő igen,Michael fejeli le de azt is te irányítod,mivel ott van hogy megmented vagy leessen,gondolom ha meg mentést választod akkor nem fejel le hanem enged hogy felhúzd.
Harmadikat nem találtam meg a második meg itt van
http://www.youtube.com/watch?v=MEHCWXmnePM
Na ez egy jó befejezés tetszik. Legalább a lehetőség megvan arra, hogy mindhárom főszereplő élhessen. Kíváncsi vagyok a harmadik végkifejletre. Az mondjuk érdekes, hogy amikor jön a creditcs, akkor mindkét végkifejletben más a zene :D

Avatar
Notya
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 22:11

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Notya » 2013. 09. 17. 18:56

Valaki aki már játszik vele le tudná csekkolni az ingatlan vásárlást? Megnéztem az interaktív térképet, nekem abból az jött le, hogy csak vállalkozásokat tudsz vásárolni, ami hetente termel profitot. Ha valaki talál konkrétan házat ami eladó és / vagy lakható az pls. dobjon egy üzit. Előre is köszi.

Válasz küldése