Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 21. 14:54

Amúgy ha már Alienek, akkor spoilerben leírok egy elég beteg mellékküldetést, amit már előttem is belinkeltek és amit tegnap éjféltájt még akkor találtam, amikor még nem tudtam továbbjutni a sztoriban. Na szóval az úgy volt, hogy elkezdtem cápát keresni Michaellel keleten és délkeleten éledtem újra egy kórházban, miután elkapott egy nagy fehér. Ezt követően bejelöltem egy helyet (már nem tudom, hogy mit :D) a térképen LS belvárosában és út közben beleakadtam egy "?"-jeles mellékküldetésbe. Egy csávó ült ott egy parkszerűségben egy asztalnál és volt nála pia meg egy erős szivar. Mivel már késő volt és fáradt voltam, ezért pár másodperc után eltekertem az átvezetőt, és két pillanat múlva már azon kaptam magam, hogy egy minigunnal a kezemben ölök Alieneket, olyanokat, amilyen a legelső küldetésben is be volt fagyva a tóba. Néztem, mint a hülye, hogy ez meg mi?! :D Aztán láttam, hogy a gyilkolás közben Michael körül mozog minden, eléggé be volt állva. Miután leöltem az Alieneket, Michael kijózanodott és a csávó meg ott beszélt hozzá. Ekkor jöttem rá, hogy valami igen erős cigit adott be Michaelnek, amitől odaképzelt egy sereg Alient. Ezt követően Michael megmondta a csávónak, hogy tartsa távol magát tőle, majd vége lett a küldetésnek. Érdekes volt Alienekre lőni még akkor is, hogy csak egy vízió volt. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 21. 22:39

dani.szentgali írta:Amúgy ha már Alienek, akkor spoilerben leírok egy elég beteg mellékküldetést, amit már előttem is belinkeltek és amit tegnap éjféltájt még akkor találtam, amikor még nem tudtam továbbjutni a sztoriban. Na szóval az úgy volt, hogy elkezdtem cápát keresni Michaellel keleten és délkeleten éledtem újra egy kórházban, miután elkapott egy nagy fehér. Ezt követően bejelöltem egy helyet (már nem tudom, hogy mit :D) a térképen LS belvárosában és út közben beleakadtam egy "?"-jeles mellékküldetésbe. Egy csávó ült ott egy parkszerűségben egy asztalnál és volt nála pia meg egy erős szivar. Mivel már késő volt és fáradt voltam, ezért pár másodperc után eltekertem az átvezetőt, és két pillanat múlva már azon kaptam magam, hogy egy minigunnal a kezemben ölök Alieneket, olyanokat, amilyen a legelső küldetésben is be volt fagyva a tóba. Néztem, mint a hülye, hogy ez meg mi?! :D Aztán láttam, hogy a gyilkolás közben Michael körül mozog minden, eléggé be volt állva. Miután leöltem az Alieneket, Michael kijózanodott és a csávó meg ott beszélt hozzá. Ekkor jöttem rá, hogy valami igen erős cigit adott be Michaelnek, amitől odaképzelt egy sereg Alient. Ezt követően Michael megmondta a csávónak, hogy tartsa távol magát tőle, majd vége lett a küldetésnek. Érdekes volt Alienekre lőni még akkor is, hogy csak egy vízió volt. :D
Azt a küldetést éppen ma csináltam meg, nagyon tetszett! :)
Érdekesség, hogy számolta az alienek megölését a statisztikámban, tehát hozzáadta az eddigi megölt emberek számához :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 22. 15:32

Igen, mert azok az Alienek csak odaképzeltek, nem valódiak voltak, csak az erős szivartól képzelte oda őket Michael. :lol: Amúgy a sztoriban még egy jelenetben láthatunk majd Alieneket, méghozzá az űrhajójukban. :ninja:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 22. 16:06

Én is csatlakozok a mítoszos dolgokba.A Bigfootot (Nagylábot most akartam mondani de leelőztek :( )
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
ricsiko
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. 08. 02. 08:45
Tartózkodási hely: ALGONQUIN
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: ricsiko » 2013. 09. 22. 16:21

De amúgy láttam egy küldetésben Bigfootot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsiko 2014. 07. 23. 09:50-kor.
Let's go Lance Vance to Dance!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 22. 16:22

ricsiko írta:Sziasztok.Én már láttam Bigfoot-ot a játék-ban.Valamelyik erdő fölött repültem helikopter-rel.Láttam ilyen mutáns majom féleséget nézem:Mi az :O?Közelebb mentem megütött.Gondoltam Bigfoot volt az.Ennyit akartam mondani ;) !
Te most csak szívatsz, ugye?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Krampi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. 01. 31. 23:56

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Krampi » 2013. 09. 22. 16:26


Avatar
ricsiko
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. 08. 02. 08:45
Tartózkodási hely: ALGONQUIN
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: ricsiko » 2013. 09. 22. 16:28

NikitaDragovich írta:
dani.szentgali írta:Amúgy ha már Alienek, akkor spoilerben leírok egy elég beteg mellékküldetést, amit már előttem is belinkeltek és amit tegnap éjféltájt még akkor találtam, amikor még nem tudtam továbbjutni a sztoriban. Na szóval az úgy volt, hogy elkezdtem cápát keresni Michaellel keleten és délkeleten éledtem újra egy kórházban, miután elkapott egy nagy fehér. Ezt követően bejelöltem egy helyet (már nem tudom, hogy mit :D) a térképen LS belvárosában és út közben beleakadtam egy "?"-jeles mellékküldetésbe. Egy csávó ült ott egy parkszerűségben egy asztalnál és volt nála pia meg egy erős szivar. Mivel már késő volt és fáradt voltam, ezért pár másodperc után eltekertem az átvezetőt, és két pillanat múlva már azon kaptam magam, hogy egy minigunnal a kezemben ölök Alieneket, olyanokat, amilyen a legelső küldetésben is be volt fagyva a tóba. Néztem, mint a hülye, hogy ez meg mi?! :D Aztán láttam, hogy a gyilkolás közben Michael körül mozog minden, eléggé be volt állva. Miután leöltem az Alieneket, Michael kijózanodott és a csávó meg ott beszélt hozzá. Ekkor jöttem rá, hogy valami igen erős cigit adott be Michaelnek, amitől odaképzelt egy sereg Alient. Ezt követően Michael megmondta a csávónak, hogy tartsa távol magát tőle, majd vége lett a küldetésnek. Érdekes volt Alienekre lőni még akkor is, hogy csak egy vízió volt. :D
Azt a küldetést éppen ma csináltam meg, nagyon tetszett! :)
Érdekesség, hogy számolta az alienek megölését a statisztikámban, tehát hozzáadta az eddigi megölt emberek számához :D.
Szia igazából melyik helyen van a mellékküldi hogy ha még visszatér az eszedbe megmondod priviben :O ?
Let's go Lance Vance to Dance!

Avatar
ricsiko
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. 08. 02. 08:45
Tartózkodási hely: ALGONQUIN
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: ricsiko » 2013. 09. 22. 16:34

dani.szentgali írta:
ricsiko írta:Sziasztok.Én már láttam Bigfoot-ot a játék-ban.Valamelyik erdő fölött repültem helikopter-rel.Láttam ilyen mutáns majom féleséget nézem:Mi az :O?Közelebb mentem megütött.Gondoltam Bigfoot volt az.Ennyit akartam mondani ;) !
Te most csak szívatsz, ugye?
Nem,Ez igaz!
Let's go Lance Vance to Dance!

Avatar
Carl_Johnson
CJ zoknija
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. 07. 13. 19:59
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Carl_Johnson » 2013. 09. 22. 17:03

Nemár, én azt hittem, hogy csak az általam belinkelt küldetésben (Predator) lehet megtalálni, ha ráközelítesz hőkamerás sniperrel (remélem jól írtam :D ), de ne célozz pontosan rá, és látod. Ez azt jelenti, hogy küldetésen kívül is lehet vele találkozni?
Régen minden vágyam volt SA ban megtalálni.
'''Grove Street. Home... At least it was before I fucked everything up."

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 23. 14:42

De eltűnik,meg ha rá célzól is csak úgy eltünik a francba tehát megölni nem lehet,meg találkozni se vagy még is?

Avatar
ricsiko
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. 08. 02. 08:45
Tartózkodási hely: ALGONQUIN
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: ricsiko » 2013. 09. 23. 16:28

Sziasztok.Ide né csak a bigfoot öt írjuk,írjunk mást.üljetek le játszani keresgéljetek.Ennyi
Let's go Lance Vance to Dance!

Avatar
Carl_Johnson
CJ zoknija
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. 07. 13. 19:59
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Carl_Johnson » 2013. 09. 23. 21:45

Mert, mi a bajod.Bigfootal?
Az egyik leghíresebb mítosz. Most, hogy egy csomóan róla írnak, még a végén kiderül valami ;-)
Úgy, hogy folyton témát váltunk, nem lesz semmi.
'''Grove Street. Home... At least it was before I fucked everything up."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 09. 24. 14:29

Az egyik hegyen van egy szellem.

http://www.youtube.com/watch?v=pPT4j_a4qGU

:o Nagyon durva.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 24. 15:38

scoobydooesben10fan írta:Az egyik hegyen van egy szellem.

http://www.youtube.com/watch?v=pPT4j_a4qGU

:o Nagyon durva.
Damn! :o Majd ha lesz időm rá suli meg edzés mellett meg kipörgettem a sztorit, azután lecsekkolom én is, de tényleg durva.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése