Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 11. 11:53

De, az Leonora Johnson szelleme. ;) Utána is néztem, mindenki azt mondja, hogy az az ő szelleme. Ergo azé a nőé, akinek a gyilkosa rávesz minket, hogy gyűjtsük össze az 50 levéldarabot, majd a végén amikor vissza megyünk hozzá, Franklin rájön az igazságra és akkor a gyilkos menekülni kezd, nekünk meg utol kell érni és meg kell ölni. Legalábbis én így tudtam eddig... :P De mindegy is, annyira nem lényeges ez a kérdés.
Rendben, köszi! :) Akkor ma meg is próbálom. :D Remélem ezúttal bejön, mert már nagyon szeretném élőben látni azt a szellemet! :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 11. 15:28

A Mount Gordo szellem nem azé a nőé akit a fèrje lelökött a hegyről mert összekaptak valamin?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 08. 11. 15:34

Gonzales írta:A Mount Gordo szellem nem azé a nőé akit a fèrje lelökött a hegyről mert összekaptak valamin?
Én is úgy tudom, hogy az és azon a kövön meg ki van írva a csávó neve, amin a szellem van. Jack vagy Jock vagy valami ilyesmi a csávó neve.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 11. 17:44

A szellem Jolene Cranley-é (asszem így kell írni), akit férje, Jock Cranley lökött le a Mount Gordo-ról a 70-es években. A sztori elvileg az, hogy túrázás közben Jolene megpróbálta lebeszélni Jock-otl arról, hogy Los Santos-ba menjen és híres legyen. Ekkor Jock-nak elöntötte a szar az agyát, és lelökte őt a francba.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 11. 19:40

Ja, van egy külön játékbeli weboldal erről, ha jól tudom.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 12. 17:50

Akkor sikerült félretájékozódnom ismét. :D Na mindegy... köszi amúgy, hogy kicsit helyre igazítottátok a Mount Gordo szellemével kapcsolatos gondolataimat! ;) Már csak arra lennék kíváncsi érdekességből, hogy melyik játékbeli weboldalon lehet erről a szellemsztoriról olvasni? Elég érdekesen hangzik, ráadásul ez is egy olyan dolog, amiről nem tudtam, pedig bő egy hónap múlva már három éve játszok ezzel a játékkal. :D :P :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 12. 18:56

A szellemes oldalt pontosan nem tudom, de Leonora Johnson haláláról a www.whokilledleonorajohnson.com-on tudsz olvasni.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 12. 19:16

Arminho írta:A szellemes oldalt pontosan nem tudom, de Leonora Johnson haláláról a http://www.whokilledleonorajohnson.com-on tudsz olvasni.
Köszi! :) A Leonora Johnson sztorit valójában vágom valamennyire (azt leszámítva, hogy azt hittem, hogy az ő szelleme kísérti a Mount Gordo-t), legalábbis azt hiszem, bár lehet hogy ezzel kapcsolatban is tévedek. :D Amúgy Leonora Johnson-t nem az a csávó ölte meg, aki kiadta Franklinnek a levélgyűjtögetős küldetést, majd miután a levéldarabok összegyűjtését követően visszatérünk hozzá, Franklin rájön a gyilkosságra és a csávó elkezd kocsival menekülni, nekünk meg utol kell érni és meg kell ölni? Mert én úgy értelmeztem, hogy ő ölte meg Leonórát. Persze az indíték meg egyéb részletek nem derültek ki, de az nyilvánvaló volt - legalábbis nekem - hogy azt a csávót azért kellett üldözni és megölni, mert ő a gyilkos. Na mindegy, majd megnézem azt a weboldalt, mert erős a gyanúm, hogy megint én kevertem össze a dolgokat... XD :D :P :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 12. 21:22

Igazából nem tévedtél annyira sokat ezzel a Leonora Johnsonos dologgal kapcsolatosan. Valóban az a férfi volt a gyilkos, akit üldözni kell a küldetés végén. Annyiban viszont nincs igazad, hogy a gyilkos adta ki Franklinnek a küldetést, hogy szerezzük meg a levéldarabokat. Franklin saját elhatározásából szedte össze a leveleket, és miután elolvasta a levelet, rájött a gyilkos kilétére. :)
Itt van erről videó:
https://www.youtube.com/watch?v=DAqE7tpMams
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 12. 22:06

Ja, erről lehet nincs. Nekem az az oldal rémlik, amit Arminho írt. Azt hittem az a másikhoz tartozik. Én se nagyon vágom ezeket. XD
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 13. 18:51

NikitaDragovich írta:Igazából nem tévedtél annyira sokat ezzel a Leonora Johnsonos dologgal kapcsolatosan. Valóban az a férfi volt a gyilkos, akit üldözni kell a küldetés végén. Annyiban viszont nincs igazad, hogy a gyilkos adta ki Franklinnek a küldetést, hogy szerezzük meg a levéldarabokat. Franklin saját elhatározásából szedte össze a leveleket, és miután elolvasta a levelet, rájött a gyilkos kilétére. :)
Itt van erről videó:
https://www.youtube.com/watch?v=DAqE7tpMams
Köszi! :) Na örülök, hogy legalább ezt nem kevertem össze annyira. :P Amúgy én sem vágok egy csomó dolgot a játékban, pedig már lassan három éve játszok vele ha nem is napi, de heti szinten biztos. :D Mondjuk az is igaz, hogy többnyire csak hülyéskedek benne, de akkor is sok dolog elkerülte a figyelmemet. :)

Rockstar69: De ha erről a Mount Gordo szellemnőről nincs weboldal a játékban, akkor Arminho meg a többiek honnan szedték azt, hogy ez a szellemsztori egy házaspárról szólt, akik összekaptak a hegytetőn, mire a férj lebaszta a picsába a nőt, erre a nő szelleme folyton visszatér éjszaka a hegyre és a sziklára kiírja a férje nevét? :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 13. 20:12

Elvileg ugyanazon a játékbeli oldalon amit írtam van egy kép egy régi újságcikkről, ami Jolene halálát foglalta össze. A GTA wikin egyébként szóról szóra ugyanaz van leírva, mint a cikkben.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 15. 10:20

Köszi! :) Akkor majd utána lesek, mert megfogott ez a ki szellemsztori. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 22. 20:35

Egyébként mivel az előbb szóba hoztátok Jock Cranleyt, tudtátok, hogy ő szerepelt a GTA: Vice City Storiesban is? Egy TV-shownak volt a sztárja. :D Tök durva. Így nézett ki 1984-ben a VCS eseményei alatt:
http://vignette3.wikia.nocookie.net/gta ... 0414131105
Mellesleg Jack Howitzer, Willy (Love Fist), Fernando Martinez és Lazlow is visszatért a GTA V-be, pedig ők mindannyian a GTA: Vice Cityben szerepeltek. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 08. 22. 20:56

Igen, ezek szerint a GTA-ban vannak ilyen tér-idő ugró universe traveller karakterek :D .....uristen...mivan ha ez nem véletlen.... :ninja:
illuminati comfirmed
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Válasz küldése