Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Leonidas
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. 05. 22. 06:21

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Leonidas » 2015. 05. 30. 09:52

Sziasztok!

Megtaláltam az összes "Űrhajódarabot", el is mentem Omegához a Space Docker-ért ami ajándékba jár ha megvan az összes űrhajódarab.
Franklin-el mentem el érte mert neki van garázsa (ergo elmenteni), mentem az új házához de a garázsban állt egy másik autó, kiálltam vele de utána eltűnt a S.D. Trevorral is csináltam, mert pár darabhoz kell helikopter is.
Elvileg mindegy melyik karakterrel keresed, de akkor hol van a S.D.? Nem nagy durranás az autó, de ami jár, az jár.

http://kepfeltoltes.hu/150530/Trevor_50 ... es.hu_.jpg

Valaki tudja mi ez a bug? Visszavették volna az UFO-k a kocsit?

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 05. 30. 15:24

Leonidas írta:Sziasztok!

Megtaláltam az összes "Űrhajódarabot", el is mentem Omegához a Space Docker-ért ami ajándékba jár ha megvan az összes űrhajódarab.
Franklin-el mentem el érte mert neki van garázsa (ergo elmenteni), mentem az új házához de a garázsban állt egy másik autó, kiálltam vele de utána eltűnt a S.D. Trevorral is csináltam, mert pár darabhoz kell helikopter is.
Elvileg mindegy melyik karakterrel keresed, de akkor hol van a S.D.? Nem nagy durranás az autó, de ami jár, az jár.

http://kepfeltoltes.hu/150530/Trevor_50 ... es.hu_.jpg

Valaki tudja mi ez a bug? Visszavették volna az UFO-k a kocsit?
Szerintem nézd meg a garázsodban külön lehívható autók között, mert nekem valamelyik frissítés óta odakerült, és mindegyik fôhôssel le tudom hívni, bármennyiszer. Persze, ez nem magyarázza meg az eltûnését.
"Hiszek egy Tylerben."

Leonidas
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. 05. 22. 06:21

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Leonidas » 2015. 05. 30. 21:50

Rendben, köszönöm.

UnNarrator írta:
Leonidas írta:Sziasztok!

Megtaláltam az összes "Űrhajódarabot", el is mentem Omegához a Space Docker-ért ami ajándékba jár ha megvan az összes űrhajódarab.
Franklin-el mentem el érte mert neki van garázsa (ergo elmenteni), mentem az új házához de a garázsban állt egy másik autó, kiálltam vele de utána eltűnt a S.D. Trevorral is csináltam, mert pár darabhoz kell helikopter is.
Elvileg mindegy melyik karakterrel keresed, de akkor hol van a S.D.? Nem nagy durranás az autó, de ami jár, az jár.

http://kepfeltoltes.hu/150530/Trevor_50 ... es.hu_.jpg

Valaki tudja mi ez a bug? Visszavették volna az UFO-k a kocsit?
Szerintem nézd meg a garázsodban külön lehívható autók között, mert nekem valamelyik frissítés óta odakerült, és mindegyik fôhôssel le tudom hívni, bármennyiszer. Persze, ez nem magyarázza meg az eltûnését.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 01. 08:56

A rejtélyes Mount Chiliad-es jetpack-ről van már valami hír, megtalálta-e már valami lelkes játékos, vagy még mindig húzza az emberek agyát a Rockstar a jetpackre utaló játékon belüli jelekkel, rajzokkal? :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 01. 11:48

Véleményem szerint nincs jatpack a játékban. Irreális lenne.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 01. 12:40

Ha lenne jetpack, már rég előkaparták volna a fájlok közül. Hülyeség ez az egész Mount Chiliad rejtély.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 01. 13:36

Igazatok van, kezdem én is azt hinni, hogy a fejlesztők csak poénból hagytak jetpackre utaló nyomokat a játékban, valószínűleg a San Andreas végett. Ettől függetlenül nem lenne rossz, ha egy jövőbeni DLC-ben újra lehetne jetpackezni. Én nagyon bírnám, bár sajnos nem sok esélyt látok arra, hogy ez megvalósul. Mindegy, reménykedni azért még lehet. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 01. 14:51

De azért lehetséges. Pl: az ejtõernyõzés közben a lõvés animációja illik a "Jatpack"-hez is :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 01. 15:24

Ja, a kocsiba vezetőként való beszállás animációja tökre hasonlít a kocsiba utasként való beszállás animációjára :D
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 01. 20:18

Tényleg? Há' pedig azthittem... :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 02. 13:42

Gonzales írta:De azért lehetséges. Pl: az ejtõernyõzés közben a lõvés animációja illik a "Jatpack"-hez is :P
Végül is nem olyan rossz észrevétel, ha tényleg lenne majd valamikor a jövőben jetpack és lövöldözni is lehet majd a vezetés közben, akkor valószínű, hogy ugyanazt az animációt alkalmazzák majd, mint az ejtőernyőből való lövöldözésnél.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2015. 06. 09. 17:54

Itt egy videó : https://www.youtube.com/watch?v=db8xcqCq5Lk easter eggkről 13:40 körül van az a rejtély azzal a gyilkossal , szerintem ez olyan lehet mint amikor michaellel kell megkeresni feliratokat a murder mystery!

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 01. 06. 19:50

Én már a megjelenés előtti napon játszottam a játékkal, (Akkor még rumot ivó, félszemű, falábas csűrhe körökben mozogtam) és elég hamar végigszaladtam rajta, tudniillik egy függő állat vagyok. Amikor először láttam a felvonónál a jeleket, egyből rákerestem, hogy mik azok. Akkor még csak pár fórumon spekuláltak lehetséges jetpackról, vezethető ufo-ról, minden marhaságról. Egyből bele vetettem magam a "kincsvadászatba". Órákat töltöttem a metróban bolyongva, a börtönt és a Fort Zancudo-t figyelve, hátha találok valamit valamit, emellett persze a különböző médiumokat is naponta figyeltem, hogy mások mire jutottak. Végül is kiderült, hogy nincs elrejtve ilyesmi a játékban, de mégis a legélvezetesebb játékóráim között tartom ezeket számon. Valahogy megszállt egyfajta gyerekes izgalom. Olyan nyomozószerűség lehettem egy kicsit. Már várom a következő open world játékukat, hogy mehessek konspirációkat keresni, mítoszt vadászni.

Így visszaolvasva picit betegnek hangzik egy akkor 18(jól számolom?) éves egyéntől, de mint fent írtam:
Egy függő állat vagyok.
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 11. 11:17

Előre is elnézést, mert ezt a kérdést minden bizonnyal már legalább egyszer feltették és talán meg is válaszolták a megjelenés óta (talán épp én voltam az, aki feltette eme kérdést), de nézzétek el nekem, eredendően lusta ember vagyok és nem tudom rávenni magam, hogy visszakeressem a fórumon az összes topicot, hozzászólást... szóval annyi kérdésem lenne, hogy a Mount Gordo szellemnőjét hogyan lehet meglesni a játékban? Csak mert nekem a megjelenés óta egyszer sem sikerült, pedig párszor megpróbáltam. Azt tudom videók alapján, hogy elvileg éjfélkor jelenik meg, de azt nem tudtam kideríteni, vagy legalábbis elkerülte a figyelmemet, hogy az éjfélkor/éjfél előtt történő pontos helyszínre érkezésen kívül van-e valamilyen más előfeltétele annak, hogy megjelenjen a szellem? Tehát valami mást is kell csinálnom, például 100%-ot elérnem a játékban vagy megcsinálni a levéldarabok összegyűjtéséről szóló küldetést ahhoz, hogy előjöjjön a szellem, vagy eddig szimplán ügyetlen voltam, rosszkor voltam a rossz helyen és emiatt maradtam le Leonora Johnson szelleméről? :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mítoszok, és összeesküvés-elméletek

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 11. 11:45

Az nem Leonora Johnson szelleme :P
Ha pedig jòl emlékszem, 11-12 (Pm) óra közt jelenik meg, bármikor odamehetsz, nem kell semmit teljesìtened, az egyetlen feltètele az idő. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése