Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 08. 18:13

Franklin465 írta:Youtubeon már néztem de csak single pkayeres vidiket adott ki majd ha valaki találna valami cikket hogy hol lehet be linkelné?

Szerk.: Én egy küldiben kaptam
Szerk: valaki ezt leforditaná nem tökéletes az angol tudásom: To keep the gameplay environment as fair as possible for legitimate players, we routinely do sweeps to separate out cheaters and modders, and to reverse any illegitimate transactions. These sweeps are based on in-game automated detection, examination of suspicious gameplay statistics, and also manually-reviewed evidence submitted by the Community. If you were not engaged in any willful cheating or exploiting yourself, you do not need to worry about getting caught up in our work to separate out cheaters from the rest of the population.
Fáradt vagyok, ezért csak a lényegét mondom el (amit egyébként már a GTAPlace is közölt hírben): A lényeg, hogy rendszeresen ellenőrzik a rendszert és keresik a cheatereket/moddereket, továbbá közlik, hogy a játékban van egy beépített automata kereső a cheaterek/modderek ellen, ami gyanús játékosstatisztikákat keres és talál meg, (pl.: egyik pillanatról a másikra már milliárdos a játékos) valamint a csalásokból kimaradt, átlag játékosközösség segítségét is felhasználják a keresésben (azokat a játékosokat is leellenőrzik, akiket a legtöbb normál játékos cheatelni látott). Az a játékos, aki nem vett részt a csalásban/moddingolásokban, semmi okuk nincs az aggodalomra, nem fognak büntetést kapni, mert kiszűrik a tiszta játékosok közül a csalókat.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 08. 18:23

kösz :)
és valaki tudna segiteni a búvár szerkós kérdésemben hogy hol tudok szerezni?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 08. 18:52

Ha ez az online kérdés, akkor ismét megválaszolom:

Online-ban tudtommal NINCS búvárfelszerelés. :)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 08. 21:22

De miért?? Pont onlineból vedték ki ahol szabadon lehet uszni mert nincsenek cápák :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 08. 21:29

Franklin465 írta:De miért?? Pont onlineból vették ki ahol szabadon lehet uszni mert nincsenek cápák :(
Csak azt ne mondd nekem, hogy azok a cápák annyira tönkreteszik az úszást a single-ben. :) Jó, nem mondom, hogy nem tudják ráhozni az emberre a frászt, de egy-két helyet leszámítva legtöbbször csak a nyílt óceán közepén jönnek elő a mélyből, a parttól néhány száz méteren belül még nem kell tartani a támadástól. :)

Nem mintha akkora tragédia lenne, de szerintetek miért nem raktak állatokat Online-ba? Ha már single-be belerakták, Online-ban mit ártottak volna?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 08. 21:36

Háát nem tudom de én az óceán közepén akarnák búvárkodni és azért én nem merek uszni mert félek a cápáktól :DD ha láttál volna hogy szedtem össze azt a 30 tengerallatjáró darabot :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 08. 21:45

dani.szentgali írta:
Franklin465 írta:De miért?? Pont onlineból vették ki ahol szabadon lehet uszni mert nincsenek cápák :(
Csak azt ne mondd nekem, hogy azok a cápák annyira tönkreteszik az úszást a single-ben. :) Jó, nem mondom, hogy nem tudják ráhozni az emberre a frászt, de egy-két helyet leszámítva legtöbbször csak a nyílt óceán közepén jönnek elő a mélyből, a parttól néhány száz méteren belül még nem kell tartani a támadástól. :)

Nem mintha akkora tragédia lenne, de szerintetek miért nem raktak állatokat Online-ba? Ha már single-be belerakták, Online-ban mit ártottak volna?
A kérdés jogos. Lehetséges, hogy az állatok viselkedése, mechanizmusa már sok lett volna az NPC-k mellé online-ba? Fene tudja. Lehet, hogy később egy DLC keretében teszik elérhetővé az állatokat, és lennének vadászattal kapcsolatos multiplayer kihívások. Számomra a Single nem aknázta ki eléggé az élővilág adta lehetőségeket.
Franklin465 írta:Háát nem tudom de én az óceán közepén akarnák búvárkodni és azért én nem merek uszni mert félek a cápáktól :DD ha láttál volna hogy szedtem össze azt a 30 tengerallatjáró darabot :D
Online-ban nincs. Gondolj bele... akárhányszor valakit le akarnál vadászni egy bounty miatt, ő szimplán megoldja azzal, hogy lemerül a mélybe és fel sem jön addig, míg el nem hagyod a sessiont.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 08. 21:50

Háát az vagány volna de megfigyeltem hogy többnyire amatõrökre raknak bountyt (ennek magyarázata is van) akik nem olyan okosak hogy keresenek és lemerüljenek :P :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 08. 21:52

Nem kell nagy tudás egy "amatőrnek" sem ahhoz, hogy rájöjjön egy ilyen kis csalafintaságra.

De sajnos az online módban tényleg nincs lehetőség búvárfelszerelést szerezni.

Feltételezhetően azért, mert míg Single-ben ott van egy rakás elrejtett doboz, fegyver, stb, addig az multiplayerben már nem szerepel, ergo nem sok értelme van a mélytengeri búvárkodásnak.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 08. 22:13

EyeInTheSky: Na, ebben tökéletesen egyetértek. Az élővilág tényleg sokkal több lehetőséget adott a játékba, mint amennyit a R* kiaknázott. Nem tudom, te vagy más hogy van vele, de nekem például a vadászat minijáték a single-ben teljesen értelmetlennek tűnt már az első perctől kezdve. Lelövök egy vadat, lefényképezem a mobilommal és Cletus egy szempillantás alatt megítéli az árát, majd a semmiből megkapom a pénzt? Nem tudom, szerintem sokkal jobb megoldás lett volna, ha a vadakat (vagy az értékes testrészüket, húsukat) az RDR-ben megismert megnyúzás után el lehetett volna vinni egy boltba és ott pénzre váltani. A másik meg az, hogy az erdőbe miért nem raktak medvét? Ha jól emlékszem, még ti is közöltetek a játék második hands-on tesztjéről egy csomó információt és a játékot kipróbáló újságírók többször is említették, hogy van medve, még olyan furcsaság is elhangzott, hogy "nem lehet legyőzni". Lehetséges, hogy a R* az utolsó pillanatban meggondolta magát és kivette a végleges játékból? És ha ez történt, akkor előtte miért etették be a jó népet, hogy lesz medve? Én személy szerint sajnálom, hogy nincs a játékban, elég creepy érzést keltett volna mondjuk a Paleto Forest-ben az éjszaka kellős közepén.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 01. 08. 22:21

Valaki tudja hogy lehet Snapmaticet törölni?

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 08. 22:48

dani.szentgali írta:EyeInTheSky: Na, ebben tökéletesen egyetértek. Az élővilág tényleg sokkal több lehetőséget adott a játékba, mint amennyit a R* kiaknázott. Nem tudom, te vagy más hogy van vele, de nekem például a vadászat minijáték a single-ben teljesen értelmetlennek tűnt már az első perctől kezdve. Lelövök egy vadat, lefényképezem a mobilommal és Cletus egy szempillantás alatt megítéli az árát, majd a semmiből megkapom a pénzt? Nem tudom, szerintem sokkal jobb megoldás lett volna, ha a vadakat (vagy az értékes testrészüket, húsukat) az RDR-ben megismert megnyúzás után el lehetett volna vinni egy boltba és ott pénzre váltani. A másik meg az, hogy az erdőbe miért nem raktak medvét? Ha jól emlékszem, még ti is közöltetek a játék második hands-on tesztjéről egy csomó információt és a játékot kipróbáló újságírók többször is említették, hogy van medve, még olyan furcsaság is elhangzott, hogy "nem lehet legyőzni". Lehetséges, hogy a R* az utolsó pillanatban meggondolta magát és kivette a végleges játékból? És ha ez történt, akkor előtte miért etették be a jó népet, hogy lesz medve? Én személy szerint sajnálom, hogy nincs a játékban, elég creepy érzést keltett volna mondjuk a Paleto Forest-ben az éjszaka kellős közepén.
Konkrétan engem is meglepett a medvék hiánya, de azért vissza kell ilyenkor emlékezni a régi szép időkre, mikor még a San Andreas-nál sok előzetesben írták, hogy lehetőségünk nyílik saját kaszinót nyitni, és menedzselni a játékban.

Az élővilág kihasználatlanságával ugyanarra gondolunk. Voltak pletykák is arról, hogy a gyorsétteremláncoknak eladhatók lennének a levadászott állatoktól szerzett hús, de ez nem került be. Ami arra enged következtetni, hogy vagy nem volt ilyen tervbe véve a fejlesztők által, vagy ahogy a Burger Shot, Cluckin' Bell, és egyéb éttermek is kivágásra kerültek a játékról, úgy ennek is mennie kellett.

Az a baj, hogy a múltkori Aaron Garbut interjúban is szó volt arról, hogy sok dolog, amit terveztek, nem került be a végső játékba... kár.

Kicsit mondjuk offba ment a téma.
Stan98 írta:Valaki tudja hogy lehet Snapmaticet törölni?
Mármint a feltöltött képre gondolsz?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 01. 09. 04:38

EyeInTheSky: Így se olyan nehéz megúszni. Elég ha bemész a házadba vagy a garázsodba és ott várod meg, hogy leteljen az idő.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 09. 07:59

Rockstar69 írta:EyeInTheSky: Így se olyan nehéz megúszni. Elég ha bemész a házadba vagy a garázsodba és ott várod meg, hogy leteljen az idő.
Tudtommal ez nem lehetséges egy javítás óta.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 09. 18:24

EyeInTheSky írta:Nem kell nagy tudás egy "amatőrnek" sem ahhoz, hogy rájöjjön egy ilyen kis csalafintaságra.

De sajnos az online módban tényleg nincs lehetőség búvárfelszerelést szerezni.

Feltételezhetően azért, mert míg Single-ben ott van egy rakás elrejtett doboz, fegyver, stb, addig az multiplayerben már nem szerepel, ergo nem sok értelme van a mélytengeri búvárkodásnak.
Háát azért a haverokkal vagány volna és mivel most jobban lehetne felfedezni a tengeri világot mert cápa nincs...
de azért olyasmit csinálhatak volna mint ac4-ben hogy ellehet bújni a cápák elől
És olyat téleg nem lehet már hogy elbújni a házba? am engem nem zavar mert amiután meg szereztem a trohpyt már nem érdekel hogy levadásznak....
Amugy elég érdekesen szereztem meg:
egyedül voltam a sessionba aztán ott valamit hülyültem, a fejemre került egy bounty és mivel nem volt ki levadásza megszereztem a trophyt :) :cool:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése