Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 18. 11:18

Szerintem is bug, bár nekem ezt pont megadta. Próbáld meg újra megcsinálni mindet, hátha akkor jó lesz.

Amúgy nekem is 2 achievement okoz problémát, mégpedig a Mastermind és a Live a Little, a baj az, hogy egyiknél sem jelzi az előrehaladást. Hiába kaptam több platinamedált a Heist előkészületekért és finálékért, még mindig azt írja, hogy 0/25 a másiknál pedig hiába vettem már meg a páncélozott Kurumát még mindig azt írja, hogy semmit nem költöttem Heist-t járművekre... Ez miért lehet? Mert nem csak nálam van így hanem egy csomó barátomnál ismerősömnél és random embereknél is láttam, viszont vannak páran akik még is megszerezték... Tehát nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul vagy a játék a bug-os.

Amúgy meg az Online-ban is egy csomó kocsi bug-os, ott a Hotknife, amit sárvédő és motorház nélkül kapunk meg vagy az Infernus aminek hiányzik a gyári spoilere, persze ezeknél vissza lehet állítani az eredeti állapotot, de van olyan kocsi is aminek a teteje hiányzik ott meg semmit nem lehet tenni, ez pedig szánalom, hogy nem javítják ki....
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 18. 11:52

Az egyik frissítés óta, már a szerelőműhelyekben is lehet tetőt leszedni vagy felrakni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 08. 18. 12:17

kekesi írta:Szerintem is bug, bár nekem ezt pont megadta. Próbáld meg újra megcsinálni mindet, hátha akkor jó lesz.

Amúgy nekem is 2 achievement okoz problémát, mégpedig a Mastermind és a Live a Little, a baj az, hogy egyiknél sem jelzi az előrehaladást. Hiába kaptam több platinamedált a Heist előkészületekért és finálékért, még mindig azt írja, hogy 0/25 a másiknál pedig hiába vettem már meg a páncélozott Kurumát még mindig azt írja, hogy semmit nem költöttem Heist-t járművekre... Ez miért lehet? Mert nem csak nálam van így hanem egy csomó barátomnál ismerősömnél és random embereknél is láttam, viszont vannak páran akik még is megszerezték... Tehát nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul vagy a játék a bug-os.

Amúgy meg az Online-ban is egy csomó kocsi bug-os, ott a Hotknife, amit sárvédő és motorház nélkül kapunk meg vagy az Infernus aminek hiányzik a gyári spoilere, persze ezeknél vissza lehet állítani az eredeti állapotot, de van olyan kocsi is aminek a teteje hiányzik ott meg semmit nem lehet tenni, ez pedig szánalom, hogy nem javítják ki....
De hogyan próbáljam vajon? MEnjek oda mindegyikhez külön a térképen, vagy töltsem be külön mindegyik küldetést menüből? Lehet, hogy van egy korábbi mentésem, ami nem auto save, talán azt visszatöltöm majd és újra próbálkozom elejétől. Csak nem tudom hogy utána hogy térek vissza az auto saves játékomba. Meg ha korábbi mentést visszatöltök, a közben megszerzett trófeák nem vesznek el?

Egyébként nekem nem is engedi indítani a játékot, még így 13:20-kor sem. Hülye karbantartás.

SZERK:
De kicsesztem magammal. Betöltöttem a korábbi mentésemet és azzal kezdtem újra az őrjöngéseket, csak éppen nem kapcsoltam ki az automatikus mentést, így átmentette az auto save-emet. Kár, hogy a két mentés között már pár dolgot megcsináltam, amiket kezdhetek elölről. Sajnos nem emlékszem pontosan, hogy miket csináltam meg. Legalább az achikat nem vette vissza. Kissé morcos vagyok.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 19. 08:13

Rockstar69 írta:Az egyik frissítés óta, már a szerelőműhelyekben is lehet tetőt leszedni vagy felrakni.
Ja csak mondjuk az olyan kocsiknál van amiknek van kabrió és keménytetős változata is, de amiről én beszélek annak csak keménytetős van, tehát nem lehet rá tetőt venni, ebből következik, hogy bug-os, meg ezen kívűl egy csomó kocsi és ezért továbbra is szánalmas a R* hozzáállása, hogy nem képesek kijavítani ezeket.....
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 19. 08:35

Ja, az úgy más. Az a baj, hogy egy idő után ráun a Rockstar ezekre. A PS3 verzión hemzsegnek a hekkerek az utóbbi időben, teli van bugokkal, amik a heist frissítéssel jöttek. Igazából addig foglalkozik ezekkel a Rockstar, amíg van a kezdeti láz, utána csak a nagyobb dolgokat javítják.
Gyenge napok vannak...

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 19. 12:11

Igen, de pont ez a baj, ha már csinálnak egy Online játékot azt támogatni kéne elég aktívan, legalább a kövi részig. Meg nem ártana az sem ha bővítenék, jöhetne néha pár új küldetés meg adhatnának legalább félévente 2-3 új Heist-et, megnyithatnák a kaszinót is, meg betehetnének egy küldetés készítőt is. Azt se bánnám, ha egy DLC-vel bővítenék, csak csináljanak valamit, mert imádom az Online-t, hatalmas fun tud lenni, meg a magam 80-as szintjével még van hova fejlődni, de mondjuk 1-2 év múlva ha nem bővül, akkor annyi, ki fog halni...
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 19. 14:55

Egyetértek veled, kekesi. Én is nagyon szeretem a GTA Online-t, csak sajnos a Rockstar mostanában nem nagyon akarja azt sem bővíteni. :( Bár én jobban örülnék, ha végre-valahára a sztorihoz kapnánk valamit, de hát ezek hiú álmok... :( :insecure:

Egyébként én nagyon örülnék egy Liberty City és North Yankton expansionnek.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 19. 16:24

Mondták, hogy tervezik bővíteni a creatort. Egyébként a küldetés szerkesztő már évek óta benne van a játékban, hátha végre megkapjuk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 08. 22. 18:59

Van egy problémám. A GTA V -öt felraktam a Steam könyvtáramba (nem Steames játék) és most leszedtem. Azóta akárhányszor elindítom a játékot, kapok egy bájos kék halált. Van valami ötlet, hogy mi a probléma, mit tudok csinálni, kinek/minek küldjek róla jelentést?
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 08. 22. 19:11

Honnan indítod most a játékot? Mikor ír kékhalált? Social Clubba bejelentkezik?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 08. 22. 19:45

Be. Steamen kívülről rögtön bejelentkezés után (amikor benyomja a csillagokat). Utoljára megint Steamről indítottam, az egész menün végigment, és abban a pillanatban, amikor megnyomtam az ONLINE gombot, rögtön jött a kékség.
Guess who's back!

Avatar
John Silver
Pogo, a majom
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. 07. 07. 10:35
Tartózkodási hely: Arad

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: John Silver » 2015. 08. 24. 13:15

Nekem is lenne 1 kerdesem.
Bevallom, a jatekot meg nem jatszottam soha, de hallottam, hogy van egy android verzio, ami nincs fent a Google Playen, de vhonnan letoltheto. Ha van vmi otltetetek, irjatok meg, elore is kosz
John Silver
"Try before it, you buy it! No credit? No problem! Shoot now, pay later!"

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 08. 24. 13:53

Ugye tudod hogy a GTAV topikban vagy?

Istihill
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. 08. 25. 09:14

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Istihill » 2015. 08. 25. 09:27

Sziasztok segitsegeteket kernem.Mikor belepnek az online karakteremhez akkor nem egy sessioba lep be hanem a karakter krealoba.Megvan minden penzem es rankom.

http://kepfeltoltes.hu/view/150825/7704 ... es.hu_.png

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 01. 16:23

Amatőr kérdés, hogy hogy tudok single-ben karaktert váltani? Eddig, ha nyomtam az altot, akkor tudtam, de amióta használtam a videófelvevőt, azóta az alt annak egy funkciójához van hozzárendelve.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése