Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 09. 01. 16:53

totyak írta:Amatőr kérdés, hogy hogy tudok single-ben karaktert váltani? Eddig, ha nyomtam az altot, akkor tudtam, de amióta használtam a videófelvevőt, azóta az alt annak egy funkciójához van hozzárendelve.
Videófelvevő programodban állítsd át más parancsgombra.(az Alt-ot)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 01. 17:50

Kriss X írta:
totyak írta:Amatőr kérdés, hogy hogy tudok single-ben karaktert váltani? Eddig, ha nyomtam az altot, akkor tudtam, de amióta használtam a videófelvevőt, azóta az alt annak egy funkciójához van hozzárendelve.
Videófelvevő programodban állítsd át más parancsgombra.(az Alt-ot)
Olyan opciót nem találok a beállításoknál (lehet csak béna vagyok). Viszont a karakterválasztást is hiába teszem másik gombra, automatikusan arra kerül a videós nyavaja is.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 01. 20:03

Azt hiszem, hogy a karakterválasztásnak van egy másodlagos gombja is (talán a RShift vagy az RCtrl). Ez ugyan csak kikerüli a problémát, de hátha segít :)
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 03. 06:31

Valami megoldást segítsetek kiötölni a karakterválasztásra, mert ez így nem jó. Nem találtam másodlagos karaktrváltó gombot. Viszont pár kis mellékküldetés még visszavan a többi karakterrel, de csak Michel-lel tudok menni.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 09. 03. 07:24

A szünet menü Settings menüpontjában a Key Bindings-ben tudod átállítani az irányítást. Ott keresd meg a Choose character gombját, katt a második cellára és nyomd le a kívánt billentyűt.

Azon kívül vannak instant váltó gombok is:

F5 - Váltás Michaelre
F6 - Váltás Frankilnre
F7 - Váltás Trevorra
F8 - Váltás az Online karakterre

:)

jeges68
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. 09. 03. 12:20

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: jeges68 » 2015. 09. 03. 16:27

Sziasztok!
Segítséget kérnék hozzáértőktől.X-box 360-on lemezről játszanánk a GTA 5 játékot.A problémám az,hogy kikapcsolás után mindig előröl kezdi a játékot,nem onnan ahol abbahagytam.Ha valaki megtudná mondani,hogy mi a megoldás,megköszönném.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 09. 03. 16:46

Lehet ki van kapcsolva az autosave.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 03. 17:16

Gondolom, hogy elmentetted. Lehet, hogy valahogy elindul, de nem tud kapcsolódni a Social Club -hoz? Nekem a TLAD -vel volt ilyen problémám; nem voltam bejelentkezve a Windows Media LIVE -ba, ezért nem mentett.
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 09. 03. 20:01

Ha a szünet menüben a GAME fülön a Load menüpontra kattintasz, kilistáz valamilyen mentést a játék?

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 03. 20:14

Megoldódott a karakterváltás gondom. El sem hiszem milyen hülyeség miatt nem sikerült. Michael-lel lementem a dokkhoz és a tengeralattjáróval elkezdtem összegyűjteni a nukleáris hulladékot. Csak előtte elindult az a mellékküldetés, ami szintén ott a stégnél vehető fel, hogy gyűjtsem össze a tengeralattjáró darabokat. Csak én ezzel nem foglalkoztam, játszottam tovább, csináltam a stunt jump-okat, meg a knife flight-okat. És a játék egyáltalán nem jelölte, hogy te hülye, küldetésben vagy. Még csak egy mission failed-et sem írt. Aztán ma feltűnt, hogy víz közelében feltűnnek néha szonár jelek. Megnéztem mi az és akkor jöttem rá. Megcsináltam a küldetést és már tudok is karaktert váltani.

Legyen ez tanulság mindenkinek, hogy nem a játék a hülye alapértelmezésben, hanem a játékos :-)
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 09. 03. 21:50

Azt mégis hogy? Nálam a szonár jelek adott helyen vízközelében amíg nem szedtem össze őket állandóan jeleztek mégis tudtam karaktert váltani. Meg elviekben sántít hogy addig nem kezdhetsz mást (esetünkben nem válthatsz karaktert) amíg nincs meg az összes subdarab. A gyűjtögetős feladatok sose arról szóltak hogy egyhúzóra kelljen összeszedni őket.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 04. 06:28

Nemohalacska írta:Azt mégis hogy? Nálam a szonár jelek adott helyen vízközelében amíg nem szedtem össze őket állandóan jeleztek mégis tudtam karaktert váltani. Meg elviekben sántít hogy addig nem kezdhetsz mást (esetünkben nem válthatsz karaktert) amíg nincs meg az összes subdarab. A gyűjtögetős feladatok sose arról szóltak hogy egyhúzóra kelljen összeszedni őket.
De ez a gyűjtés szerintem egy mellékküldetés volt egyben. Videóval indult, videóval zárult, no meg mission passed felirattal. A nukleáris hulladék meg csak sima gyűjtögetés. Akárhogy is, ez volt a gond, most enged váltani.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 04. 08:17

Nem, a SubMarine is csak egy sima gyüjtőgetés. Szerintem a legjobb :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 09. 04. 12:15

Az a két video csak sima S&F volt.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 09. 05. 20:35

PS4-en hogyan lehet letölteni a DLC-ket, mert áruházban megnéztem, de csak az Onlinehoz lehetett pénzt venni (elég hülyén hangzik :D). Lehet, hogy már volt kérdés, de nagyon régen nem néztem rá erre a témára, mert nem akartam semmit elspoilerezni még csak véletlenül sem és nem volt kedvem visszaolvasni
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Válasz küldése