Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 02. 21:36

Már néztem róla videót, azt viszont nem kaptam. Van egy alapmentésem, onnét újra csinálom az adott küldetésig.
Egyébként a majom fej fényképezés a chop küldetése után Lamartól kapott e-maillel indul.

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 03. 13:58

Gondolkodtam a Wildlife photography küldetés nem indulásáról. Nem lehet, hogy a Paparazzos első küldetés teljesítésén kívül egyéb más feladatot is teljesíteni kellene. Például Tonya vontatós küldetéseit és/vagy a Complitations főküldetést?
Valószínűleg újratelepítem a szoftvert és megcsinálok minden egyéb elérhető küldetést, hogy csak ez maradjon.
fontos információ lehet, hogy nem legális verziót használok, viszont eddig minden egyéb más működik, akkor miért pont ez ne működne.
Esetleg valakinek van valami egyéb ötlete?

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 10. 15:55

Közvetlenül a Compilations főküldetés után nekiálltam a random eventekenek. Próbáltam utánanézi, hogy melyik hol található, illetve hogy mi szükséges ahhoz, hogy elkezdődjön, de sok esetben így sem elérhetőek.
Például több mint tizenötször elmentem mindkét bicikli tolvajos eseményhez, míg végre az egyiket beadta. Mentem napvilágnál és éjszaka is. Találtam egy oldalt, ahol videókon (http://www.ign.com/wikis/gta-5/Random_Events) mutatják, hogy hogyan lehet teljesíteni, illetve ami még fontosabb, hogy hol van, sőt a videó leírásában még az is szerepel, hogy mely főküldetés után elérhető. Csak sajnos hibás, mert olyan eventet tudtam megcsinálni, amit majd csak egy későbbi főküldetés után érhető el.
Valaki esetleg tudna ajánlani olyan oldalt, ahol utána tudnék olvasni, hogy melyik VALÓBAN milyen paraméterek függvényében érhető el vagy a saját tapasztalatait leírná? Például csak Trevorral, csak nappal (a Bus tour például ilyen volt), csak autóval.
A leírások szerint 4 ATM automatánál is történhet rablás, nem tudom, hogy már hányszor végigjártam őket, de semmi.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 10. 16:56

Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 10. 22:18

Az adott youtube-os linket és azonos tartalmú társait már néztem, sajnos, nem derül ki, hogy melyik random evet mikortól elérhető, ezek csak összevágott videók. Én nemcsak azt szeretném tudni, hogy hol kezdődnek ezek az eventek, hanem hogy kivel és főleg, hogy mikortól elérhetőek.

mravi
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. 11. 30. 00:16

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: mravi » 2015. 11. 12. 18:49

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket hogy ha valakit barátként akarok megjelölni akkor a felkérést elküldi neki de nincs hozzáadásgomb. Tehát nem tudja jóváhagyni. Ez miért van? Vannak már barátaim és töröltem is hátha ez az oka. De nem. Ps3-ról van szó.

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 12. 21:57

Sziasztok!

Ebben a random eventben a megszerezhető dodot valahogy el lehet menteni, vagy felesleges, mert később úgy is lehet máshogy szerezni?

https://www.youtube.com/watch?v=jqhGsH7KpHU

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 12. 22:15

mravi írta:Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket hogy ha valakit barátként akarok megjelölni akkor a felkérést elküldi neki de nincs hozzáadásgomb. Tehát nem tudja jóváhagyni. Ez miért van? Vannak már barátaim és töröltem is hátha ez az oka. De nem. Ps3-ról van szó.
Hány ismerősöd van? Egy emberről van szó? És ha igen, neki hány ismerőse van?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 12. 22:50

Rahar írta:Sziasztok!

Ebben a random eventben a megszerezhető dodot valahogy el lehet menteni, vagy felesleges, mert később úgy is lehet máshogy szerezni?

https://www.youtube.com/watch?v=jqhGsH7KpHU
Van asszem 2-3 meghatározott pontja ahol spawnolni szokott. :D nem hiszem, hogy ellehetne menteni.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 11. 13. 18:49

Igen. Ez a Dodo Seaplane, ami a randpm event után megtalálható:

- Franklin második házához közeli tónál
- Az Alamo Sea északi partján, a Galilee nevű helynél

Valamint megvásárolható félmillióért az Elitas oldalán

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 13. 18:53

Online-ban is félmillió?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 11. 14. 01:25

Igen.

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 15. 00:46

Segítségre lenne szükségem, a random eventeket csinálom, illetve csinálnám. Fő küldetésben az utolsó a Complications, Franklinnel megcsináltam a Tonya-s küldetésekből 5-öt. Nagyon sok véletlen küldetést nem ad be, emiatt érdeklődöm, hogy ha valaki biztosan tud néhány küldetés elérhetőségről valamint, az kérem jelezze.
Én ezt az oldalt használom:
http://www.ign.com/wikis/gta-5/Random_Events
Azt szeretném tudni, hogy a következő véletlen események (random events) csak a Mr. Philips főküldetés után érhetőek el (nem feltétlenül csak Trevorral)????????????????:
Arrests 1, 2
Border Patrol 1, 2, 3
Abandoned Vehicle 1, 2
Burial
Car Thief 1, 2
Chase Thieves City 1, 2
Chase Thieves Country 1, 2
Countryside Gang Fight
Countryside Robbery
Crash Rescue
Deal Gone Wrong
Domestic
Drunk Driver 1, 2
Hitch Lift 1, 2, 3, 4
Luring Girl Into Alley
Prisoner Lift 1, 2
Stag Do Running Man
Duel
Sea Plane
Ha jól tudom, akkor ez a kettő biztos:
Altruist Victims (csak Trevorral)
Drug Shootout (csak Trevorral)

A Rogue Altruists véletlen esemény a Friends Reunited (https://www.youtube.com/watch?v=r0SBnArmn9o) főküldetés után érhető csak el?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 15. 08:12

A Luring Girl Into Alley az első rablás után érhető el, de a Mr. Philips után is meg lehet csinálni. ;)

Egyébként igen. Ezek a Mr. Philips után érhetőek el.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 15. 08:18

Akartam is mondani, hogy van itt nekünk egy NikitaDragovich-unk, aki akár mind az 57 random eventről elmond akármit! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése