Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 11. 11:23

Sziasztok!
Xbox 360-on tegnaptól vasárnapig ingyenes multiplayer hétvége van minden játéknál, tehát gold előfizetés nélkül lehet online játszani. Teljesen véletlenül vettem ezt észre GTA-zás közben, mert véletlenül beléptem az Online-ba és lám beengedett. Elsőre nem is tudtam mire vélni ezt a dolgot, eléggé meglepett. Persze megörültem neki, így ki is használtam az alkalmat és Online-oztam kicsit. Mivel az előző gold tagságom lejárása után csatlakoztam a GTAPace Elite Crew-hoz, ezért most játszottam először crew tagként. Megnéztem az achievement listát, és ott van ugye egy olyan megszerezhető achi, amit ha jól értelmeztem azért kaphatok meg, ha teljesítek egy jobot egy bizonyos crew (ez esetben a GTAPlace Elite Crew) tagjaként. Már sok jobot megcsináltam, de az achi csak nem akart feloldódni. A kérdésem az lenne, hogy én csináltam-e valamit rosszul (például azt, hogy elsőre invite only session-ben, tehát egyedül csináltam jobot és úgy próbálkoztam, vagy netán azt, hogy második nekifutásra nem crew tagokkal hanem vadidegenekkel csináltam küldetéseket), vagy az lehet a gond, hogy a free multiplayeres hétvégéken nem lehet feloldani achievementet az ingyenes fiókkal rendelkező live tagoknak? Ha valakinek van valami ötlete, hogy mi folyik itt ezzel az achievementtel, annak megköszönöm a választ! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 06. 11. 11:45

Legalább egy crewtaggal együtt kell megcsinálnod egy jobot, és akkor megkapod. (Tehát, legalább neked és egy GPEC-s játékosnak kell bent lennie egy küldetésben, hogy megkapjátok a trófeát.)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 11. 11:51

Köszönöm! Akkor nem az Online-ban meg az Xbox LIVE-ban volt a hiba, hanem bennem. :D Mondjuk nem tudhattam, mert az achievement descriptionben ez nem volt feltüntetett kritérium, amit mondtál. De most már tudom, mi a probléma oka, köszönöm szépen a választ! :) Hát akkor úgy látszik, nem szerzem meg ezen a hétvégén ezt az achit. Na mindegy, nem vagyok egy megszállott achievement hunter, nem olyan fontosak nekem az achik, csak úgy voltam vele, hogy ha már lehet most ingyen multizni, akkor megszerzek egy multihoz kötött achit, amire jövő héten már nem lesz lehetőségem, de mindegy, nem akkora kunszt, nem vagyok az achievementek vagy trófeák megszállottja. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 06. 11. 13:55

Safe-be a pénzt autómatikusan rakja be?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 06. 11. 15:19

Mármint a bankba? Nem, telefonon vagy bankautomatán kell ügyködni.
Guess who's back!

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 06. 11. 16:05

The Cleansing Fire írta:Mármint a bankba? Nem, telefonon vagy bankautomatán kell ügyködni.
Nem a bankba, hanem abba a széfbe ami most jött a frissítéssel.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 11. 17:27

Igen, automatikusan.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 06. 11. 17:31

Akkor miért nem rakja be a 200.000$?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 11. 20:20

Jaj, nem úgy megy az. :D
Ha sok a pènzed tele van, ha pedig csóró, akkor sok a hely a szèfben is. De csak dísznek van.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 06. 12. 18:02

Már meglett negyed millió $ kezdte el berakni.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
kfj-kapa19
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. 06. 17. 07:34
Tartózkodási hely: Pécs

Segítség kérés egy új felhasználótól !

Hozzászólás Szerző: kfj-kapa19 » 2016. 06. 17. 07:51

Sziasztok most regisztráltam az oldalra és nagyon király :) ! Sok kérdésem lenne pl , hogy a karakteremnél , hogy tudom azt meg csinálni , hogy van az a maszk ahol full cap van rajtad nap szemüveg és kendő a szád elött a sapkát , hogy tudom leszedni , hogy csak a szemüveg és a kendő maradjon ? a másik kérdésem meg a következő , hogy én egyedül nyomom ezt a raktárasdit és szeretném fejleszteni a dolgokat van már 1 milliós raktáram de egyedül nehéz feltölteni ha valaki segítene annak megköszönném :) 157-s szintü tapasztalt de van hová fejlődni :) !

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség kérés egy új felhasználótól !

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 06. 17. 07:55

Azt a sapka-szemüveg-kendő kombinációt én is próbáltam szétszedni, de sajnos elég hülye ötlet a Rockstar részéről, hogy nem lehet. Miért nem lehet kendőket hordani...
A kérdésem az lenne, hogy milyen platformon játszol? Ha PC akkor tudok segíteni, bár elég régóta nem néztem be a játékba, van egy száz-valahányas karakterem, de ebben a raktáras dologban semmi tapasztalatom.
Guess who's back!

Avatar
kfj-kapa19
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. 06. 17. 07:34
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Segítség kérés egy új felhasználótól !

Hozzászólás Szerző: kfj-kapa19 » 2016. 06. 17. 08:10

playstation 4-en játszom :) ! Csak sok felhasználóval találkoztam akinél csak kendő és szemüveg volt ... én annyit szarakottam vele , hogy feladtam :/ ! lehet , h hackerek csinálják ? nem tudom :/ !

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség kérés egy új felhasználótól !

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 17. 10:37

Én segithetek. Jelölj be: Gonzales31_HUN

Amugy meg van egy trükk. Hùzzunk fel egy olyan maszkot, amiről kellene a kendő, majd inditsuk el Simeon-tòl a 'Gentry does it' küldetést. Tah-dah, amikor elkezdődik a küldi, csak a kendő lesz rajtad. Menj el egy fegyverboltba, mentsd le az outfitett, és lèphetsz is ki.
Számtalan trükk van ezeknek a variàlásàra, nézd meg Youtube-on.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Csucsu
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. 06. 22. 22:51

Segítséget szeretnék kérni

Hozzászólás Szerző: Csucsu » 2016. 06. 22. 23:06

Üdv! Az utóbbi időben fel ütötte a fejét egy olyan probléma, hogy ha el indítom a játékot még a főmenü előtt a játék leáll annyit ír ki, hogy a 'Grand Theft Auto V működése leállt' próbáltam újra telepíteni de nem segített (a játék eredeti) ha valaki tudna segíteni vagy mondani valamit mivel lehetne orvosolni a problémát az megköszönném. A másik gond, hogy nem tudok játszani online mivel azt írja ki, hogy a játék nem teljesíti a rendszer követelményt ami azért érdekes mert alapból maximum beállítások mellett is hibátlanul fut a játék.
A laptopom egy Asus GL552J. CPU: Intel i7-4750HQ. RAM: DDR3 8GB. Videókártya: Nvidia GeForce GTX 950M.
Köszönöm a válaszokat előre is!

Válasz küldése