Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 17. 21:59

Hú, akkor megnyugodtam! :D Amikor láttam erről az első videót, kicsit megijedtem, mert azt hittem, hogy csak fegyvereket tud kiszagolni, de ha az űrhajóalkatrészeket is, akkor az azért nagyon jó, mert én amikor videó segítségével próbáltam összegyűjteni az alkatrészeket, valamelyiket kihagytam, de nem szeretnék újra végigmenni az egész pályán megint, hogy vajon melyik alkatrészt hagytam ki, szóval ha Chop-ot magammal viszem kocsikázni és esetleg kiszagolja azt az alkatrészt, amit épp kihagytam, akkor nagyon örülnék! :D Köszi az újabb segítségedet! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 09. 25. 11:30

Sziasztok! Azt veszem észre nem számíthatok a Rockstar Supportra , mert már kb 10 levelet irtam neki az elmult 2 hónapban. Ezért gondoltam hátha tőletek kapok valami tippet, segítséhet mert máshoz nem igen tudok fordulni.
Tehát arról van szó hogy engem augusztus elején kibannoltak gta v onlineból először 10 napra fogalmam sincs hogy miért hiszen sohasem hackeltem nem raktam be semmilyen modot sőt nem is tudnám hogyan kell nem is akarom mert úgy élvezhetetlen a játék számomra. Nemtudtam vele mit kezdeni megvártam míg letelik a 10 nap. Természetesen fel is mentem a tiltás leteltével de ha jól emlékszem még aznap megkaptam a második bannolást ami 30 napra szól. Én meg csak nézek hogy miért??Én tudatlan mi mást tudtam volna tenni azon kívül mint hogy beletörődök és megvárom azt a 30 napot, ami most telt le 19 én de hát mit ad Isten aznap megkaptam a végleges bannolásom. Kicsit lesokkolt a dolog nagyon kiakadtam annyira hogy pár napja meg is vettem a játékot ujra azzal a tudattal hogy fogalmam sincs miért történt ez velem de nem érdekel megvettem az uj játékot indítsunk tiszta lappal. Eddig szép és jó tegnap előtt felraktam a játékot este már ki is próbáltam az onlinet csináltam egy teljesen új karaktert. Szóval új e-mail cím , új felhasználó (social club) , új jelszó, új játék új aktiváló kóddal. Körülbelül 30 percet játszottam. Másnap reggel bekartam lépni és egy 10 napos bannolás fogadott! MIÉRT? Csak arra tudok tippelni hogy egy hacker ugrott rám vagy vírus vagy akármi nem igen értek hozzá de arra gondoltam ip címet váltok ki huztam a modemet 6 órára. De ez sem oldotta meg. Nemtudok szóhoz jutni fogalmam sincs mi történik vagy hogy mi lehet a probléma forrása és hogy miért bannol engem automatikusan a játék?? Nagyon kérlek ha tudtok segítsetek ha van valami információtok osszátok meg velem mert ez nagyon igazságtalan, szeretnék ujra játszani és megoldani a problémát! KÖSZI ELŐRE IS!

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 09. 25. 12:30

Telepítsd újra a windowst.
je

barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 09. 25. 12:49

A mocsok oltalmazója írta:Telepítsd újra a windowst.
ja lehet ez lenne a megoldas. de nemtudom mi változna.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 09. 25. 13:21

Hát próbáld ki.
je

barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 10. 07. 21:04

hali!
Miért van az hogy full szépen fut a játék story mode , és egy olyan session amiben egyedul vagyok laggolas nelkul de amint belépek egy missionba ahol mások is játszanak versenybe heistbe akármi ugy szaggat a játék hogy lehetetlen játszani így... ráadásul most bővidettem 30 mbosra a netet.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 07. 22:02

Sajnos nem tudom, mi lehet a gond. Fogalmam sincs. :( Amúgy sikerült a múltkori problémádat megoldanod? Visszaírt a Rockstar és vissza is vonták a kitiltásodat?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 10. 10. 12:42

Nem, azóta sem írt vissza maximum az automata rendszer. Ez a support oldal egy kalapszar semmire sem jó. Írhatok nekik 100 levelet is a robot az alapján válaszolt a leveledre amilyen kategóriát választottál probléma ügyben. Hát b*sszák meg az anyjukat robotokkal sokra megyek ha egy olyan problémám van amire nincs leirva utmutató. Nade mindegy újra raktam a gépem ipt csereltem 10 nap letelte utan tudtam jatszani 3napot de semmit sem tudtam jatszani kb de mar kibasztak megint... Kurvára szánalmas

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 10. 14:42

Hát akkor tényleg nem tudok segíteni. :( Nem értem, miért nem válaszolnak neked rendesen. Szemetek! -.- Érdekes, hogy másoknak mindig válaszolnak, mikor valami gondjuk van. Veled sajnos nem foglalkoznak. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 10. 17:43

Egyszemélyes diszkrimináció. :( Csak sajna az nem derül ki, vajon miért...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

barneyb
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. 09. 25. 10:51

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: barneyb » 2016. 10. 10. 18:22

szerintem még egy ilyen nem fordult még elő. ez teljesen jogtalan. rengeteg pénzt basztam ki rá és időt és ok nélkül el tiltanak a játéktól és a csalók közé sorolnak. megmondani meg az életben nem fogja senki hogy miért van ez az egész...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 10. 11. 08:02

barneyb írta:Nem, azóta sem írt vissza maximum az automata rendszer. Ez a support oldal egy kalapszar semmire sem jó. Írhatok nekik 100 levelet is a robot az alapján válaszolt a leveledre amilyen kategóriát választottál probléma ügyben. Hát b*sszák meg az anyjukat robotokkal sokra megyek ha egy olyan problémám van amire nincs leirva utmutató. Nade mindegy újra raktam a gépem ipt csereltem 10 nap letelte utan tudtam jatszani 3napot de semmit sem tudtam jatszani kb de mar kibasztak megint... Kurvára szánalmas
Az angolod mennyire helyes? Mert ha nem értik, amit írsz, akkor nem azt írják, hogy nem értik, amit írsz, hanem küldenek egy sablon szöveget, hogy hogyan kell létrehozni egy Support ticketet.
Gyenge napok vannak...

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 10. 11. 20:40

Olyat tapasztalt már valaki, hogy a PS3-ról történt karakterátvitelhez kapcsolódó extra jármûvek eltûntek a garázsából, és az eredetileg telített garázsba történõ parkolási kísérletnél, az autócsere-ablakban "downloadable content missing"felirat díszeleg?!
Mit tegyek a sírás után? :shock:
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 14. 12:12

Passz. Rockstar Supportra írj szerintem. Mást nem nagyon tehetsz. Sajnos az ilyen garázzsal kapcsolatos dolgok sosem voltak rendben a GTAV-nél. Emlékszem, hogy anno közel egy évig folyton eltűntek a garázsokból egy idő után a járművek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

jason168
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. 10. 20. 11:33

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: jason168 » 2016. 10. 20. 11:40

Sziasztok
Eredetiben van meg a GTA V, de nem tudok vele játszani.
Elindítom , játszok 5-10 percet és kifagy , kilép , exe hiba , illetve olyan mintha kidobna és mindig újbül be kell jelentkeznem.
Új windows van fent frissen telepítve.
Gépem: Asus P6TD Deluxe alaplap,Intel i7 920,6GB ram,Gigabyte HD7870 2GB
ezen el kéne futnia, illetve abban a pár percben fut is szépen
Valakinek valami ótlete vagy másnál is van ilyen hiba?
Válaszaitokat elóre is nagyon szépen köszönöm

Válasz küldése