Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 22. 07:40

akmo írta:
2018. 10. 21. 13:39
a második konfigurácioban elindult a csalás!!! igaz itt nincs még semmi küldetés, de majd azt is megoldjuk :D
csak a gombok nyomogatásával lehetett!
NEm tudom mit csesztem el az elsöben. de auzon most sem megy, még a pause-n sem!

Köszönöm Mindenkinek a segitséget, örülök, hogy ilyen segitökész társaság, és Staff van itt!

Köszöntettel:Ákos
Én sem tudom pontosan, mi lehetett a galiba az előző mentéssel. Csak találgatni tudok. Nem találtam rá épkézzel fogható választ az interneten, szóval valószínűleg nem lehet olyan nagy gyakori probléma a játékosok körében.

Örülök, hogy tudtunk segíteni! :) Kellemes játékot.

Üdvözlettel:
Judit
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 22. 11:28

akmo írta:
2018. 10. 21. 13:39
Igen német az Xbox is. a játékkaé együtt vettem. tulajdonképpen a fiamnak, de élvezem mig lehet :D :D
Inditottam már két játékot, mind a kettöt külömbözö Xbox karakterrel, hogy még az se legyen egyforma.

a második konfigurácioban elindult a csalás!!! igaz itt nincs még semmi küldetés, de majd azt is megoldjuk :D
csak a gombok nyomogatásával lehetett!
NEm tudom mit csesztem el az elsöben. de auzon most sem megy, még a pause-n sem!

Köszönöm Mindenkinek a segitséget, örülök, hogy ilyen segitökész társaság, és Staff van itt!

Köszöntettel:Ákos

Örülök, hogy tudtunk segíteni, és nagyon szívesen! Ha bármikor van valamilyen játékokkal kapcsolatos kérdésed, nyugodtan gyere fel az oldalra és igyekszünk minél előbb válaszolni minden kérdésre/megoldást találni minden problémádra. ;)

Köszönjük szépen a kedves szavakat, nagyon jólesik! Igyekszünk jó kis összetartó közösség lenni, segíteni egymást, amiben csak tudjuk! :)

Jó játékot neked és a fiadnak is;
Dani
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
akmo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. 10. 14. 15:02
Tartózkodási hely: Agyagosszeregény
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: akmo » 2018. 10. 30. 13:11

Sziasztok!

Lehet butaságot kérdezek, de nekem ez nagy gond. HA van valhol a forumban már ilyen post, kérlek irányitsatok oda én nem találtam.

OnLINE bejelentkezéshez kérnék segitséget xbox360 rol.
Tudom van olyan oldal ahol, ha bejelentkeztél az elsö lépésektöl le van irva mit kell tenni. azt becsületesen el is olvastam.
NAgynehezen sikerült Xboxon (Pc segitségével) egy Xbox online karaktert csinálni, hogy fel tudjak jelentkezni a GTA V Online-be. Ez jelenleg is aktiv, ha PC-n bejelentkezek, akkor irja is, jogy jelenleg a GTA V el játszom.
De amikor a játék inditása után fel szeretnék jelentkezni olyan hibaüzenetet ad, hogy:
"A Profilod nem rendelkezik a szükséges jogosultságokkal az Xbox LIVE funkcioinak eléréséhez."
HA valakinek sikerült xboxon ezt megoldania, vagy bármilyen modon tud segiteni nagyon megköszönném!

Kép

Köszönettel: Ákos
xbox: Akomol

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 30. 13:47

Szia!

Vettél Xbox Live Gold tagságot? Mert ha nem, akkor semmiben nem tudsz multizni, hiába csináltál számítógépen Xbox avatart, amit egyébként az Xboxon sokkal könnyebben meg lehet csinálni, nekem legalábbis ott kényelmesebb volt, de ahány ember annyi szokás. Az Xbox avatar egyébként a profilodhoz kell, tehát ha jól értem, neked egészen idáig nem is volt saját felhasználói fiókod az Xboxon, hanem "vendégként" játszottál. És most, hogy csináltál avatart, amivel nagy valószínűséggel profilt is csináltál magadnak a rendszerben, így nem tudsz Onlineozni a GTAV-ben, igaz? Bocsi, hogy visszakérdezek, nem azért van mert hülyének nézlek vagy ilyesmi, inkább magamat tesztelem, hogy középiskola óta nem felejtettem-e el a szövegértést. :D

Amúgy azok alapján amiket most leírtál, én arra tippelnék, hogy nem mondták neked/nem jutott el hozzád az az információ, hogy az Xbox 360 konzolokon csakis úgynevezett Xbox Live Gold tagsággal tudsz online játszani a játékaidban, amit külön a boltban tudsz megvenni kódkártya formájában, amit majd az Xbox redeem code, vagyis kód beváltása menüpontnál tudsz aktiválni. És ha lejár a megvásárolt tagságod, venned kell egy újabbat ahhoz, hogy megint tudj online játszani. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
akmo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. 10. 14. 15:02
Tartózkodási hely: Agyagosszeregény
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: akmo » 2018. 10. 30. 13:54

Mindenben igazad van, és igen joooo a szsövegértésed!!! Soha nem volt sem ilyen sem olyan fiokom. Elöször az Xboxon csináltam karaktert, illetve avatart, csak most, hogy a PC-n megváltoztattam a véletlen szerü nevemet, igy ujra le kelett tölteni, de ezzel sincs gond, fél nap probálkozás, és rájöttem :D :D

Nekem eddig soha nem volt X-boxom, most is csak a fiam miatt vettem, de szeretném én is kiélvezni, mert nekem ez nem adatott meg gyerekkoromban :D :D

Neten keresztül, nem tudok Gold takságot vásároni?

Köszönettel: Ákos
Xbox: Akomol

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 30. 14:08

A jelenlegi generációs konzolokon, tehát PS4-en és Xbox One-on biztosan tudom, hogy az Xbox Marketplace nevű felületen lehet vásárolni (ez PS4-en egyébként a PS Store-nak felel meg, de ez direkt zárójeles megjegyzés, rád nem vonatkozik), a régi Xbox 360-on viszont nem emlékszem, hogy van-e ilyesmire lehetőség. Haloványak az emlékeim, de szerintem lehet, ezt te is meg tudod nézni a Marketplace felületre kattintva (Xboxon, ne PC-n!!!). Ha van, akkor megadod a bankkártyádat Xbox-nak (add payment method, és ott beírod a számlaszámot, leokézod és ennyi). És akkor ha megvásároltad ugyanúgy kapsz egy kódot csak nem papíron hanem az Xbox-on a purchased items, magyarul megvásárolt menüpontnál. Lefényképezed vagy felírod a kódot, és onnantól kezdve ugyanaz, mint ha boltban vetted volna, ugyanúgy belépsz a reedem code opcióba, beírod a kódot, leokézod és ennyi. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 30. 15:22

Ha csak azért akarsz venni Gold tagságot, hogy tudj játszani a GTA V-tel, akkor nem erőltetném a dolgot annyira. Már egy jó ideje nem támogatja a R* a prevgen generációt, ebből kifolyólag kevés a játékos, és elavultak a kontentek is. Max ha lehet egy hónapra előfizetni, akkor arra beruháznék a helyedben, -hogy azért mégiscsak lásd, hogy milyen, de ennyi. A mostani generációs konzolokon (PS4, Xbox one) sokkal élénkebb, élettel telibb, izgalmasabb az Online.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 30. 16:29

Nincs kevesebb játékos, vagyis igen, de az tök mindegy, mert tömöríti a szervereket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
akmo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. 10. 14. 15:02
Tartózkodási hely: Agyagosszeregény
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: akmo » 2018. 10. 30. 20:27

Nagyon Köszönöm!
...Szoval ha jol értem, akkor a GTA V az xboxOne -al nem ugyanazosz szerveren fut, mint az Xbox360 -al játszunk?
Azaz nem találkozhatok olyan felhasználoval (online játékossal), aki az XboxOne-al játszik a GTA V el??

Utána nézek mennyi az elöfizetés, és ha tehetem kifizetem .....
.... 2500.-Huf / honap. (még gondolkodom..)

Köszönöm a segitségeket!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 30. 21:48

Igen, jól értetted, tehát csak Xbox360-nas játékosokkal tudsz játszani. Mielőtt előfizetsz gondold át, hogy kb mennyi ideig akarsz multizni, mert ha hosszabbig ideig akarsz, akkor érdemesebb hosszabb előfizetést venni, mert az jobban megéri.
Gyenge napok vannak...

Avatar
akmo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. 10. 14. 15:02
Tartózkodási hely: Agyagosszeregény
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: akmo » 2018. 10. 31. 20:40

Nagyon Köszönöm minden segitséget, és még egy kérdésem lenne, habár már tudom, kicsit sok vagyok, de igérem ha ez megvan, ... öööö ....
... hát már csak hébe-hoba, esetleg kicsit gyakrabban fogok kérdezni... :D
Ha elöfizetek az Xbox360 -al, és esetleg lecserélem, mert közben öröklök (vagy bankot rabolok :D ), egy XboxOne-ra. az elöfizetés ugyan ughy megy tovább a nevemen, és mehetek a másik Szerverre.... vagy uj minden ...

Köszönettel: Ákos

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 31. 21:21

Kérdezz nyugodtan, azért van ez a topik. :)

Igen, ha ugyanazzal a Xbox-os profillal használod a One-t, mint a mostanit, akkor megmarad a Gold előfizetésed. A GTA Online-ban viszont új karaktert kell kezdned, mert már nem lehet átvinni, tavaly tavasszal megszűnt ez a lehetőség.
Gyenge napok vannak...

Avatar
akmo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. 10. 14. 15:02
Tartózkodási hely: Agyagosszeregény
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: akmo » 2018. 11. 02. 01:15

Nos akkor megint igénybe venném türelmeteket :D

Egyik barátom-Ismerösöm PC-n játszik a GTA V vel. (nem ON-Line)
Ha én az Xbox360 -nal On line regisztrálok, és inditok egy karaktert, hogy tuduk vele "találkozni"
Mármint, ha PC-n játszik On line, az is egy külön szerver, és igy soha nem lehet összehozni egy találkát?

Elöre is hálás köszönettel, és kellö türelemmel: Ákos :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 11. 02. 05:20

Nem tudtok együtt játszani, csak ugyanazon a platformon.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 11. 02. 11:43

Valószínűleg akkor a Mustangod megsemmisült. Hívd fel a biztosítót (Mors Mutual Insurance), ott némi pénz fejében visszakaphatod az autódat.
Well look who's back

Válasz küldése