Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
akmo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. 10. 14. 15:02
Tartózkodási hely: Agyagosszeregény
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: akmo » 2018. 10. 14. 15:24

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni, én egy (nagyon) Kezdö Gémer vagyok, és iigazábol nem is vagyok fan ...
Egy Xbox360 ra tettem szert amin fut a GTA V.
az elsö küldetésen (nagynehezen) tulvagyok.. :D
olvastam az itt elhelyezett kodokat, amit probáltam használni ..... probáltam ... De nekem sem telefonon, sem "nyomkodással" nem sikerül aktiválni, egyetlen kodot sem.
Ebben szeretnék segitséget kérni. Lehet valamit még meg kell hozzá tenni?? vagy tényleg ennyire ügyetlen vagyok?
Számit a "nyomkodásnál" a gyorsaság?

Tudom nem etikus, de korom és ügyetlenségemre valo tekintettel nekem ha igy megy már elégedett vagyok :D

Köszönettel: Ákos
midller.hu

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 14. 15:38

Üdv a GTAPlace fórumán!

A gyorsaság nem számít, csak az, hogy az adott kód hibátlanul legyen beírva. Biztos jól írtad be őket? működniük kellene.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
akmo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. 10. 14. 15:02
Tartózkodási hely: Agyagosszeregény
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: akmo » 2018. 10. 14. 16:28

Igen biztos!
Lassan is , hogy biztos mindent jol csináljak, és probáltam fokozni is a tempot ... máramennyire tölem telt.
a telefonba probááltam "#" -el a " - " helyén PL: 1-999-866-587 ->1#999#866#587 de simán is, és csak az utolso 6 ot is, ugye ami a szöveg gombokra irva ..

sajnos semmi. valamit biztos én nem csinálok jool... de mit??
Xbox 360 SLIM 250GB Wierless Kontrolled.
-a kontrolleren mire megtaláltam mi az a RT, meg BL az sem volt semmi. mármint a nyelvet azt beazonositottam jobbra balra, de melyik - melyik ... :D


Ákos

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 14. 16:45

Lehet, hogy buta kérdés, de nem lehet, hogy Online-ban vagy? Ott nem lehet cheat-eket használni, azért kérdezem.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 14. 17:19

Ilyen bugról nem hallottam még. Szerintem is csak az a baj, hogy a GTA Online-ban van, ahol max. hekkelni lehet egy számítógépről, cheatelni nem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 14. 17:23

Hallottam valami pletykát, hogy prevgenre jött olyan frissítés, ami nem kedvez a csalásoknak, de erősen álhírnek gondolom.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
akmo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. 10. 14. 15:02
Tartózkodási hely: Agyagosszeregény
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: akmo » 2018. 10. 14. 18:06

Háát köszönöm, és arrol nekem fogalmam sincs, hogy on-line lennék.
A GTA-t két DVD-röl teleoitettem, be kell rakni mikor inditom, de azt nem tudom hogyan ellenörzöm, hogy On-line modban, vagyok -e.
Egyébként elképzelhetö, mert egyszer egy kamionnal menekültem :D :D -vagy csak szerencsétlenkedtem- , és egy piros pont kergetett, az nem rendör volt!
:D :D :D
hogyan tudom ezt ellenörizni, és esetleg kilépni az On-Line modbol.
Ha kilépek a mentések elvesznek?

Köszönettel: Ákos
Játékban: M A T E

Tomikaa092@
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. 10. 17. 04:28

Bawsaq

Hozzászólás Szerző: Tomikaa092@ » 2018. 10. 17. 04:41

Sziasztok!!
Segítseget szeretnék kérni.
Gta5el játszok (nem vagyok egy gamer szv nem is nagyon ertek hozza) akar mivel probalkozok mar lassan mindent elolvastam de nemtudom megoldani. kuldetes elott be akarok lepni a BAWSAQba de mindig valami hibat ir ki es alatta annyi van irva h “probalja kesobb” es igy nemtudok nagy penzt csinalni. Mar arra is gondoltam h lehet az a baj h nem eredeti a jatek?! Netrol szedtem le. Nagyon megkoszonnem ha valaki tudna nekem ebbe segiteni. Probaltam kulfoldi oldalakat olvasni de nem igazan megy az angol igy bajban vagyok. :( elore is nagyon szepen koszonom!!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 17. 06:09

akmo írta:
2018. 10. 14. 18:06
Háát köszönöm, és arrol nekem fogalmam sincs, hogy on-line lennék.
A GTA-t két DVD-röl teleoitettem, be kell rakni mikor inditom, de azt nem tudom hogyan ellenörzöm, hogy On-line modban, vagyok -e.
Egyébként elképzelhetö, mert egyszer egy kamionnal menekültem :D :D -vagy csak szerencsétlenkedtem- , és egy piros pont kergetett, az nem rendör volt!
:D :D :D
hogyan tudom ezt ellenörizni, és esetleg kilépni az On-Line modbol.
Ha kilépek a mentések elvesznek?

Köszönettel: Ákos
Játékban: M A T E

Kellett karaktert testre szabnod a játék elején? Mert ha igen, akkor Online-ban vagy. Ha kipróbálnád milyen, írtunk róla egy gyorstalpalót.
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-online/1017/alapok Itt elolvashatod.
Ha nem akarsz játszani rajta, akkor úgy tudsz átlépni singleplayer-be, ha a menüben az Online fül alatt át tudsz navigálni offline-ba.
Van róla itt egy videó, bár a lényeg csak annyi, hogy a start gombbal "megállítod" a játékot, ott a menüben az online fülre navigálsz, majd pedig kilépsz Online-ból. Ha ez volt a megoldás, szólj. Kiváncsi vagyok, de azt hiszem, más lesz a probléma.

Tomikaa092@ írta:
2018. 10. 17. 04:41
S
Gta5el játszok. kuldetes elott be akarok lepni a BAWSAQba de mindig valami hibat ir ki es alatta annyi van irva h “probalja kesobb” es igy nemtudok nagy penzt csinalni.
Amikor játszol, van interneted? a BAWSAQ csak internettel működik.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 17. 12:18

akmo írta:
2018. 10. 14. 18:06
Háát köszönöm, és arrol nekem fogalmam sincs, hogy on-line lennék.
A GTA-t két DVD-röl teleoitettem, be kell rakni mikor inditom, de azt nem tudom hogyan ellenörzöm, hogy On-line modban, vagyok -e.
Egyébként elképzelhetö, mert egyszer egy kamionnal menekültem :D :D -vagy csak szerencsétlenkedtem- , és egy piros pont kergetett, az nem rendör volt!
:D :D :D
hogyan tudom ezt ellenörizni, és esetleg kilépni az On-Line modbol.
Ha kilépek a mentések elvesznek?

Köszönettel: Ákos
Játékban: M A T E
Ezek szerint valóban nem Online módban vagy. Az a piros pont, aki kergetett, valóban nem rendőr volt, hanem vagy egy gengszter, vagy csak egy agresszív kamionsofőr. Ha a játékban autóval vagy más járművel beleütközöl egy másik járműbe, akkor nem mindegyik NPC (nem játszható karakter, sima emberke, aki vagy gyalogol vagy kocsit vezet) hagyja annyiban a dolgot, hanem sokan agresszióval reagálnak az agresszióra, és elkezdenek üldözni a kocsijukkal, te is valószínűleg egy ilyen NPC-be botlottál.


Azt, hogy Online módban vagy, egyébként pofonegyszerű ellenőrizni: a játék három főkarakterének/főhősének valamelyikét irányítod (Franklin, Michael vagy Trevor), vagy egy általad létrehozott karaktert? Ha utóbbi, akkor vagy csak Online módban, viszont ha előbbi, akkor sztorimódban vagy, ami egyébként elég valószínű az alapján, amit leírtál.

Telefonon amúgy az előző generációs konzolokon, tehát Xbox360-on és PS3-mon a telefonba beírós kódolás emlékeim szerint egyáltalán nem is lehetséges, tehát csak a GTA San Andreas-féle "összevissza nyomkodom játék közben a gombokat és bejön a kód" című beírogatós kódolást lehet alkalmazni. Szóval sajnos nem tudom, mi lehet a baj, mert az alapján, amit elmondtál, nem hiszem, hogy Online módban lennél. Szerintem próbálgasd beírni a kódokat és figyeld a képernyő jobb(?) felső sarkát, és ha kiírja, hogy "Cheat activated", akkor sikerült megcsinálni a csalást. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 17. 13:51

dani.szentgali írta:
2018. 10. 17. 12:18
figyeld a képernyő jobb(?) felső sarkát..
Bal. :) De egyébként igen.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 18. 16:16

Luszie írta:
2018. 10. 17. 13:51
dani.szentgali írta:
2018. 10. 17. 12:18
figyeld a képernyő jobb(?) felső sarkát..
Bal. :) De egyébként igen.
Basszus, tényleg xd. :D :lol: :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
akmo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. 10. 14. 15:02
Tartózkodási hely: Agyagosszeregény
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: akmo » 2018. 10. 21. 12:01

Köszönöm a segiitségeket!
Sajnos nem megy a kod igy sem.
probálok feltenni képet, amit készitettem, de videot is csináltam, mind a gombok nyomkodásárol, mind a Kod beirásárol.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
remélem sikerült jol dokumentálni...
-a Youtube -t nem sikerült beilleszteni... :'( -

Köszönettel: Ákos

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 21. 13:35

Arra gondoltam, hogy próbáld meg a szünet menüben beírni a kódokat (küldtél róla képet). Hátha úgy működik. Vannak olyan kódok, amelyeket úgy (is) lehet aktiválni.

Illetve arra gondoltam még, hogy volt-e már mentve a játékban? Lehet hogy a mentéssel lehet valami probléma, de ez csak tipp. Lehet kezdenék egy új játékot, és újrapróbálnám. Illetve olyat is olvastam, hogy van olyan, akinek megoldódott azután a probléma, hogy feloldotta Trevort (az nagyjából 15 küldetés a történetben).

Harmadik észrevétel: Láttam, hogy német a GTA. A PS is német?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
akmo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. 10. 14. 15:02
Tartózkodási hely: Agyagosszeregény
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: akmo » 2018. 10. 21. 13:39

Igen német az Xbox is. a játékkaé együtt vettem. tulajdonképpen a fiamnak, de élvezem mig lehet :D :D
Inditottam már két játékot, mind a kettöt külömbözö Xbox karakterrel, hogy még az se legyen egyforma.

a második konfigurácioban elindult a csalás!!! igaz itt nincs még semmi küldetés, de majd azt is megoldjuk :D
csak a gombok nyomogatásával lehetett!
NEm tudom mit csesztem el az elsöben. de auzon most sem megy, még a pause-n sem!

Köszönöm Mindenkinek a segitséget, örülök, hogy ilyen segitökész társaság, és Staff van itt!

Köszöntettel:Ákos

Válasz küldése