Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
kzsola
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. 10. 28. 11:11

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: kzsola » 2013. 10. 28. 12:40

Köszi

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 28. 19:55

Na, most nekem is szükségem lenne egy kis segítségre. Elsősorban azok olvassák el a következő sorokat, akik már összegyűjtötték az összes levéldarabkát a játék területén. Tegnap reggel elkezdtem összegyűjteni egy YouTube-os guide videó alapján az 50 db levelet. Tegnap sikerült összeszednem 43-mat. Ma folytattam a gyűjtögetést, azonban az egyik helyen nem volt ott a levéldarab, ahol a videóban ott volt. Arra gondolván, hogy már korábban összeszedhettem, csak már nem emlékszem rá, átsiklottam felette és folytattam a keresést. Végül összeszedtem a videóban utolsóként mutatott levéldarabkát is, de miután felszedtem, nekem csak 49 volt az 50-ből, holott a videóban már az volt az utolsó. Gyorsan átsiklottam újra a videón, mert nagyjából sikerült memorizálnom az összes olyan helyet, ahol már biztosan felszedtem a levelet. Végül csak egy olyan hely maradt, amiben kételkedtem, ez pedig pont az a hely volt, ami felett átsiklottam, mert nem találtam ott a levelet. Íme a videó, aminek a segítségével megtaláltam a 49 levelet: http://www.youtube.com/watch?v=s2I8B0inX0s és az a hely, ahol nem találtam meg a levelet, az 12:00-nál van a videóban. Mivel fáradt vagyok, ezért csak átfutottam a videót, a játékban nem ellenőriztem le az összes helyet, hanem csak az emlékezetemre hagyatkoztam és így maradt az a kis sziget a fentebbi videóban, ami nagyon gyanús nekem. Egyébként lehet ez egy bug is, hogy (ha jól emlékszem) azon a helyen nálam nincs levéldarab? És ha igen, erre is van valamiféle gyógyszer, mint a sztoriban a repülőiskolás bugra is volt? És ha igen, mi lenne az? Előre is köszi a választ és holnap újra elmegyek az összes lelőhelyre a játékban és ha esetleg én voltam a béna és rosszul emlékeztem, akkor előre is elnézést kérek érte, de nekem nagyon gyanús a dolog, tartok tőle, hogy ez egy bug. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 10. 28. 20:41

dani.szentgali írta:Na, most nekem is szükségem lenne egy kis segítségre. Elsősorban azok olvassák el a következő sorokat, akik már összegyűjtötték az összes levéldarabkát a játék területén. Tegnap reggel elkezdtem összegyűjteni egy YouTube-os guide videó alapján az 50 db levelet. Tegnap sikerült összeszednem 43-mat. Ma folytattam a gyűjtögetést, azonban az egyik helyen nem volt ott a levéldarab, ahol a videóban ott volt. Arra gondolván, hogy már korábban összeszedhettem, csak már nem emlékszem rá, átsiklottam felette és folytattam a keresést. Végül összeszedtem a videóban utolsóként mutatott levéldarabkát is, de miután felszedtem, nekem csak 49 volt az 50-ből, holott a videóban már az volt az utolsó. Gyorsan átsiklottam újra a videón, mert nagyjából sikerült memorizálnom az összes olyan helyet, ahol már biztosan felszedtem a levelet. Végül csak egy olyan hely maradt, amiben kételkedtem, ez pedig pont az a hely volt, ami felett átsiklottam, mert nem találtam ott a levelet. Íme a videó, aminek a segítségével megtaláltam a 49 levelet: http://www.youtube.com/watch?v=s2I8B0inX0s és az a hely, ahol nem találtam meg a levelet, az 12:00-nál van a videóban. Mivel fáradt vagyok, ezért csak átfutottam a videót, a játékban nem ellenőriztem le az összes helyet, hanem csak az emlékezetemre hagyatkoztam és így maradt az a kis sziget a fentebbi videóban, ami nagyon gyanús nekem. Egyébként lehet ez egy bug is, hogy (ha jól emlékszem) azon a helyen nálam nincs levéldarab? És ha igen, erre is van valamiféle gyógyszer, mint a sztoriban a repülőiskolás bugra is volt? És ha igen, mi lenne az? Előre is köszi a választ és holnap újra elmegyek az összes lelőhelyre a játékban és ha esetleg én voltam a béna és rosszul emlékeztem, akkor előre is elnézést kérek érte, de nekem nagyon gyanús a dolog, tartok tőle, hogy ez egy bug. :(
Szerintem ez nem lehet bug! Én például Trevorral egyszer beszívtam és egy olyan helyre kerültem, ahol volt egy levél, így automatikusan felszedte. Végezetül elkezdtem keresni az összes levelet, és azon a helyen nekem sem volt ott a levél, habár mégis felszedtem az összeset.

Amúgy, nézd meg ezt a videót, ez pontosabb! ;) Lehet, hogy a csávó kihagyta az utolsót :P.
http://www.youtube.com/watch?v=DAqE7tpMams
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 28. 20:49

Az igen! Ez valóban pontosabbnak tűnik! Köszönöm szépen a segítséget, mindjárt megpróbálom! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 10. 28. 21:22

légyszíves küldene valaki egy linket a stunt jums térképről. (csak ne a gtagames-ról)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 10. 28. 21:41

A szigeten kerested? Hallod, ahogy a szél fújja a papírt?

Egyébként Social Club > Career > Checklist. Itt van egy térkép, ami jelzi a levéldarabokat. Sárgábal azokat, amiket felvettél, és szürkékkel, amiket nem (kattints a Not Foundra), ez alapján tudod ellenőrizni, hogy mi nincs meg. :) És azt a térképet szépen ki lehet nagyítani, így jobban be tudod lőni a pontos helyet.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 28. 21:48

Köszi a választ és a jó tanácsot, de NikitaDragovich barátom videójával már végre megtaláltam az utolsó levéldarabot! :D Most már tudom, hogy ha a videós keresést választom, akkor csakis a GTASeriesVideos-t válasszam! Az a másik csávó pont azt az egy helyet nem mutatja a videójában, amit nem találtam! -.- Ez pedig nem a sziget, hanem a lovaskocsi-versenypálya (vagy mi) volt. :D Azért köszönöm a segítséget mindenkinek! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 10. 28. 21:50

dani.szentgali írta:Köszi a választ és a jó tanácsot, de NikitaDragovich barátom videójával már végre megtaláltam az utolsó levéldarabot! :D Most már tudom, hogy ha a videós keresést választom, akkor csakis a GTASeriesVideos-t válasszam! Az a másik csávó pont azt az egy helyet nem mutatja a videójában, amit nem találtam! -.- Ez pedig nem a sziget, hanem a lovaskocsi-versenypálya (vagy mi) volt. :D Azért köszönöm a segítséget mindenkinek! :)
Szívesen! Örülök, hogy tudtam segíteni :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 30. 18:52

Én is mindig a gtaseriesvideostól nézem a gta-s vidiket de most ezeket kivétel egy PowerPyx-től nézem mert gyorsabban bemutatja hogy hol vannak a cuccok.Neki köszönhetem hogy megvannak a levelek az űrhajós darabok,a knife flight meg az under the bridge és a stunt jumps feladatokat.
UI:98% vok és már csak pár db stunt jump hiányzik a 100%

Kérdés:Szerintetek új játékot kezdjek az under the bridge feladatok miatt,mert 2 darab kimaradt vagy kezdjek egy új játékot?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Zsolti1124
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. 10. 31. 20:40

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Zsolti1124 » 2013. 10. 31. 20:44

Már megcsináltam a lesteres küldiket de csak most tudtam meg hogy tőzsdézni kellett volna előtte. Most hogyan tudnék összeszedni milliókat a pénz glitchen kívül??

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 31. 21:42

Vidd végig a sztorit
Vagy tőzsdéz
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 01. 00:54

A sztori után is lehet tőzsdézni. Illetve vedd meg a Sonar Colection Dockot Paleto Baytől délre, és keress nukleáris hulladékokat. Darabjáért 23 000 dollárt kapsz, és a végén további 250 000 dollárt, ha mindent összegyűjtötted.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 01. 09:54

Vagy csináld meg az Epsilon program küldetéseket mert az utolsó arról fog szólni hogy pénzt kell nekik leszállítani de el is lophatod azt a pénzt de ezt akkor ajánlom mikor kimész az épületből és egyből balra kell menni mert,ekkor dobd le őket sticky bombával az őröket öld meg és azt is aki helikopterel üldöz mert kell ez is az aranyhoz,jutalom asszem több mint $2.000.000
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 01. 10:02

Lehet hogy spoilerbe raktad de akkor is mindenki elolvassa :lol:
Michael fején ugrálok!

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 11. 01. 10:41

100%-ig akarom végig vinni a Gta-t. Csak az az egy gondom van hogy "Szerezz medált az offroad versenyeken
Canyon Cliffs, Ridge RunMineward Spiral, Valley Trail, Lakeside Splash, Eco Friendly" ezek közül csak kettőt ad. miért?

A street races-nál pedig egyet sem . (régebben mutatta)

Mi lehet a baj?

A segítségeket előre is köszönöm !
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Válasz küldése